Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Razočarana i na rubu zivaca, oprez s ovakvim korisnicima, ne hranite njihov nemoral!

> Marcia: > Cruellola, kad se usporede vaši upisi na uvodnom postu, pa na drugom, trećem, i tako redom s ovima od kada ste dobili novac nazad su nebo i zemlja. Megi će vam postati i prijateljica kako mi se vidi, pa vi je branite. > Znate li što je ona učinila nakon što ste vi preuzeli od nje torbu? Iza prvog čoška se počela smijati da nije mogla stati. Kao prvo, riješila se torbe, a kao drugo dobila je ni manje ni više 500 kuna za to. Genijalno! Vratila vam je novac tek nakon velikog pritiska, odugovlačila je koliko je mogla, no TEK kad je vidjela da je vrago pobrao šalu, izvršila je povrat. Samo i jedino samo radi SEBE, svoje sebičnosti. Ne zbog dobrote, poštenja i imalo savjeti koje bi svako ljudsko biće treblo imati. > Da je PREVARANTICA to je već dokazano plus njezini drugi lažni profili pa ovo vaše stvarno nema smisla: > " jer doticna ima dovoljno pozitivnih da se moze zakljuciti da je i posteno puno puta poslovala..." > Za vašu informaciju 48 poz.pov. info nije ništa, niti neka velika brojka. Blokiralo se i blokira se i one s puno više pozitivnih povratnih informacija ako se uspostavi da su prevarantice. Apsolutno tocno! Bem ti "savjest" koja proradi kad mi ugrozeno daljnje uvaljivanje - stvarno za pohvalu i medalju. Cruellola, obrisite onda i drugim korisnicama negativne i neutralne, ovako ispadaju puno gore od Megi, a i dosljednosti radi.
2018 03 12
Ne kuži ona uopće o čemu mi trubimo već dva dana. Ona je svoje novce dobila, a ostale- tko šiša. Na kraju je ispala gora od uvaljivačice strganih lažnjaka. Sto puta gora. Popis osoba s kojima ni u ludilu nikada ne bih surađivala je dobio još dva imena.
2018 03 12
> Tanči14: > Ne kuži ona uopće o čemu mi trubimo već dva dana. > Ona je svoje novce dobila, a ostale- tko šiša. > Na kraju je ispala gora od uvaljivačice strganih lažnjaka. > Sto puta gora. > Popis osoba s kojima ni u ludilu nikada ne bih surađivala je dobio još dva imena. Ja se nekako nadam da ce shvatiti - vjerovatno naivno, ali eto, zbilja jos polazem nade.
2018 03 12
Ja sam odustala. Cura je mlada, uplašila se i nije dorasla situaciji. Više poticaja i savjeta od ovoga što smo joj dali-nema. Ali dok nije još temu obrisala, valjda se još nećka tako da mizerne nade ima da će vratit negativnu. Ali kako je megi obrisana i treća negativna sad? O kakvoj je to točno krpičarki riječ, miša mu? Fejk torbe, fejk profili, nestajanje negativnih? Ima li bebe? Wtf? Treba nam profiler za ovu...niki je p.dim za nju, da prostite na izrazu...
2018 03 12
> zfiser: > Ja sam odustala. Cura je mlada, uplašila se i nije dorasla situaciji. Više poticaja i savjeta od ovoga što smo joj dali-nema. Ali dok nije još temu obrisala, valjda se još nećka tako da mizerne nade ima da će vratit negativnu. > Ali kako je megi obrisana i treća negativna sad? > O kakvoj je to točno krpičarki riječ, miša mu? Fejk torbe, fejk profili, nestajanje negativnih? Ima li bebe? Wtf? > Treba nam profiler za ovu...niki je p.dim za nju, da prostite na izrazu... Apsolutno se slazem sa svim. Niki ti bar odmah da do znanja s kim imas posla - ovo je vec profi muljator...
2018 03 12
Je l' tko skrinšotao temu ?
2018 03 12
> gitadevi: > Je l' tko skrinšotao temu ? Fadila, mislim. Ali ne znam je li posljednje 2 stranice
2018 03 13
Moram reći da sam primjetila da ljudi nažalost i usprkos jednoj pa i većem broju negativnih surađuju s takvim korisnicama. Baš sam naletjela na jedan takav profil, korisnica ima 5 negativnih povratnih informacija, da dobro čitate 5, i dalje posluje te i dalje, poslije ima onih koje fino kupuju od nje usprkos negativnima (vidi se po zadnjim povratima), eto i što onda misliti.
2018 03 13
> Marcia: > Moram reći da sam primjetila da ljudi nažalost i usprkos jednoj pa i većem broju negativnih surađuju s takvim korisnicama. > Baš sam naletjela na jedan takav profil, korisnica ima 5 negativnih povratnih informacija, da dobro čitate 5, i dalje posluje te i dalje, poslije ima onih koje fino kupuju od nje usprkos negativnima (vidi se po zadnjim povratima), eto i što onda misliti. Toe vjecan misterij
2018 03 13
obrisali joj negativnu? pa sto joj niste,skupa s torbicom , ostavili i tih vasih 500 kn ...
2018 03 13
> Gothika: > obrisali joj negativnu? > pa sto joj niste,skupa s torbicom , ostavili i tih vasih 500 kn ... nestale su i negativke koje je megi333 razmijenila s profilom prodaja151.
2018 03 13
> cruellola: > Rekla sam hvala PUNO puta,i u privatnim porukama nekim korisnicima,i ovdje,molim lijepo. > Ostavila sam temu,izbrisala povratnu zato sto je to bio moj privatni dogovor s doticnom,a uostalom,ovdje i jesam bila JA u pitanju i nesporazum koji se ocito MENI dogodio jer doticna ima dovoljno pozitivnih da se moze zakljuciti da je i posteno puno puta poslovala(fejkove prodaje 80 posto ljudi ovdje,onda sve mozete zblokat,to nije bila tema ovog posta uopce). > Nije mi jasno u kojem smislu sam ikoga namagarcila,uz duzno postovanje. Kažete da je brisanje negativne bio vaš privatni dogovor s dotičnom. Pa i kupnja fejk potrgane torbe za 500 kn je također bio vaš privatni dogovor s dotičnom, pa ste svejedno o tome išli otvoriti temu kako bi uz pomoć drugih korisnica dobili svojih 500 kn natrag. Meni osobno bi, osim laganja i prevare, bilo dovoljno već ono "pogledajte kako je jadna" što vam je dotična ostavila u odgovoru na vašu negativnu, kao i cjelokupna vrijeđajuća komunikacija s tom "dotičnom" kako ju vi zovete, da joj tu negativnu zacementiram za svagda. Ali vama ništa od toga nije zasmetalo, dapače. Baš ste se propisno osramotili i namagarčili ostale korisnice za koje sam sigurna da vam nakon ovoga više nikada neće pomoći.
2018 03 13
> cipelitza: > > Gothika: > > obrisali joj negativnu? > > pa sto joj niste,skupa s torbicom , ostavili i tih vasih 500 kn ... > nestale su i negativke koje je megi333 razmijenila s profilom prodaja151. Za početak taj profil prijaviti zbog fotki s neta.
2018 03 13
Ja shvaćam da je 500 kn puno, i da ti novci nikome nisu izrasli na drvu, ali uz dužno poštovanje, te biste novce dobili natrag i bez dogovora, jer bi se Megi još povlačila po forumu danima, da ne govorimo da bi joj ime završilo na crnoj listi, da bi bila prijavljena za prodaju fejk robe itd, a na kraju se vas ucjenjivalo. Sorry, ali mislim da niste postupili fer prema svim poštenim curama tu. Svima se omakne greška, ja sam jednom prodala skroz nenošene cipele u kutiji, nisam ih ni gledala niti izvadila, jedna je bila 36, druga 37, još u dućanu se izgleda dogodila greška. Naravno korisnica mi se odmah javila, ja odmah poslala novce natrag uz duboke isprike. Svi mogu pogriješiti,ali da vas se vrijeđa i još ucjenjuje pa da propustite...ne znam.
2018 03 13
Idući put kad vas netko opali po džepu nemojte kukati po forumu, otvarati temu i moliti da vam druge žene vrše pritisak na prodavača da bi vam vratio novce. Jer to je ono što ste upravo i dogodilo. Da nije bilo rasprave, govora o crnoj listi i njihove pomoći ne bi ste vi vidjeli taj novac. A sad ste još i pod prijetnjom povrata novca obrisali negativnu kao da se ništa nije ni dogodilo i obrisati će te temu, jerbo vi ste dobili novac natrag ALI neka dotična još zavalja nekog - nema veze jelte... Da me ne bi krivo shvatili dobro je da ste dobili novac, ali trebate ne brisati temu, opaliti negativnu za prvu suradnju koja se dogodila prije povrata te još jednu, za ucjenu brisanja negativne i teme da bi ste uopće dobili novac. U protivnom sve je ovo smiješno, vi ste upravo nahranila njen nemoral.
2018 03 13
1 2 ... 9 10 11 12