Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Gubitak težine nakon trudnoće

Drage moje, zanima me koliko ste se udebljale u trudnoći te koliko Vam je vremena bilo potrebno da se vratite na staru kilažu? Ja sam trenutno u 35. tjednu trudnoće i 11 kg u plusu.
2018 04 13
Ja sam u 38 tj, 7 kg u plusu, s prvom bebom sam bila 8 kg u plusu i sve je otislo nakon nekih 2 tjedna...
2018 04 13
Tijekom prve trudnoce dobila sam 11kg,nakon poroda imala sam 58 a prije trudnoce 56kg..Tijekom druge trudnoce dobila sam 24kg,nakon poroda imala sam 75 a nakon godinu dana kad sam se vratila na posao imala sam 62,izgubila sam 13kg u godinu dana..Nisam bila na nikakvoj dijeti ali sam imala dva mala vrazicka pa sam se puno kretala i otisle su kile bez problema.. :) Vi se ni jedna ne trebate brinuti jer niste puno dobile,priblizno kao ja prvi put..
2018 04 14
Sa sinom 17 kg( u bolnici ostavila 9 kg 😄),sa kceri 18 kg.Sve su otisle polako tokom prve godine njihovog zivota bez neke posebne dijete.Sa sinom su se istopile malo brze jer je bio zahtjevna beba koja je jako malo spavala tako da sam ih zbog muke izgubila😂
2018 04 14
Dobila sam 9 kg a 10 dana nakon poroda sam bila lakša za 14 kg! Dojenje mi je doslovno istopilo i previše 😸
2018 04 15
Prva trudnoca +8 kg a nakon poroda odmah u roku 10 dana sve otislo, druga trudnoca +5 kg i otislo je sve jos u bolnici, cak sam i u minusu bila...ne opterecujte se kilama, niste previse dobili, vjerujem da vam je ovo prva trudnoca pa cisto da vas upozorim na nesto drugo da se ne iznenadite-kile odu nekom prije nekom kasnije ali nakon poroda neko vrijeme ostane stomacic i visak koze bez obzira koliko kg imate i koliko ih ode dole...ode i to s vremenom...
2018 04 15
Dobila sam 19 kila(možda i 20, zadnji tjedan mi se vaga pokvarila pa se nisam vagala 😎) U godini dana otišlo je 17kg,bez dijete,ali uz povremeno vježbanje.
2018 04 15
Dobila s 30. Nikad se nisam vratila na staro :')
2018 04 24
U prvoj trudnoci sam dobila 14kg a nakon poroda izgubila 16kg. (Bez imalo truda.. same su osle😂) A sad sam u 20. tjednu trudnoce i dobila sam 4 kg.. vidjet cemo koliko cu dobiti do poroda 😊
2018 04 24
U obje trudnoće dobila 18-19 kg, na moju visinu (155) sam bila baš prava mala bačvica :') :') Ali kroz godinu dana pomalo otišlo sve dole.. oboje nisu spavali do 2 godine i nacicavali se stalno
2018 04 24
U prvoj trudnoći sam startal sa 76kg dobila 12, a već pri izlazku iz bolnice sam bila u minusu. Nakon godinu dana sam imala 67kg. Do druge trudnoće opet su se kile skupile i kreula sam sa 73kg, dobila 11kg i već u bolnici izgubila sve. Godinu dana nakon poroda sam bila 62. Nisam se odmah vratila na posao, tek nakon dvije godine i sada radim tri mjeseca i kile se vraćaju, očajna sam. Dok sam bila doma uopće nisam pazila na hranu, ali sam bila stalno u pokretu i oboje sam dojila do druge godine, Meni je najgore sjedenje na poslu, kile samo idu.
2018 05 04
Dobila 13, od toga nakon dolaska iz rodilišta otišlo 10. Sad još imam jednu viška jer ne stignem paziti na sebe. Više me brine to što nemam volje, ne da mi se urediti kosu i ostalo, sve mi je to velika tlaka. Ne da mi se lijepo ooblačiti jer sam godinu dana provela u tajicama. Ne znam kako se trgnuti. Premorena sam. Skrenula sam s teme, ali ako vi imate savjet, odeju, kako ste se vi trgnule, pišite. Kako s tim umorom, ne mogu više, padam s nogu, doslovno.
2018 06 17
ja sam dobila 11-12 kg, izgubila 9 u roku valjda dva tjedna... i to je to borim se da mi ovih par ostane ,:)
2018 06 20
> Meriemica: > Dobila 13, od toga nakon dolaska iz rodilišta otišlo 10. Sad još imam jednu viška jer ne stignem paziti na sebe. Više me brine to što nemam volje, ne da mi se urediti kosu i ostalo, sve mi je to velika tlaka. Ne da mi se lijepo ooblačiti jer sam godinu dana provela u tajicama. Ne znam kako se trgnuti. Premorena sam. Skrenula sam s teme, ali ako vi imate savjet, odeju, kako ste se vi trgnule, pišite. Kako s tim umorom, ne mogu više, padam s nogu, doslovno. vjerujem...ja sam neku večer zaspala sa zalogajem hrane u ustima pred tv-om,,,i probudila se tušeći se nisam nikad pomislila da bih mogla biti tako umorna B kompleks je dobar, pijem i kupinovo vino radi anemije...treba si pomoći kako god znamo i jednom tjedno barem otići na kavu ili nekud sama ili s frendicom, da se maknes iz kuce....radi svog mentalnog zdravlja ali i radi bebača mora i sa tatom vrijeme provoditi - bez mame
2018 06 21
Istina. Ali mene muči to da dok ga tata čuva, ja radije nekaj radim po kući, farbam, uređujem... Ne ide mi se nikamo. A i nemam s kim, nemam baš neke prijateljice, većinom sam se s dečkima družila. Nemam ni kamo (život u malom gradu), više-manje stalno odemo nas četvero na neki izlet van grada (muž, beba, ja i cucak). :) Najmanje mi se da baviti kosom. Ne da mi se jednostavno, a nemam ni smisla za to. Niti šminkanje. :(
2018 06 25
1 2