Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Pošta slanje paketa

Kako im pise na stranici slanje paketa do 2 kg je 18 kn i sad ima ona opcija vrijednost i sto je veca vrijednost povecava se i cijena slanja pa me zanima ima li to ikakve veze koju cijenu za vrijednost napisem jer svejedno se dobije sifra za pracenje paketa ako ne stigne na adresu?
2018 05 17
do 100kn je cijena 18kn. načelno nema veze, dobit ćeš potvrdu i šifru, ali ako se paket izgubi, dobivaš vrijednost koju si napisala. za odjeću koju prodajem ovdje itd ja uvijek stavim 100kn, ali da šaljem nešto od 700tinjak kuna, osobno ne bih riskirala
2018 05 17
Ako je nešto vrijedno najsigurnija opcija je hp exprees jer ako se izgubi dobivate cijelu vrijednost nazad. A ovako..ako nestane dobivate samo iznos od 5 postarina koju ste platili.U ovom slučaju bi povrat bio 18kn×5.Broj za praćenje jako malo znaci.... Imala sam lose iskustvo ovih dana ps sam upućena....
2018 05 17
hvala vam na pomoci :)
2018 05 17
To je za preporuceno slanje 5xpostarina, a za paket zar nije upisana vrijednost?
2018 05 17
> MateaMojeKrpice: > To je za preporuceno slanje 5xpostarina, a za paket zar nije upisana vrijednost? Je. :)
2018 05 17
Ja sam slala preporučeno uz otkupninu znači naznačena vrijednost i upravo je tako kako sam napisala. Pošiljka je nadena nakon 12 dana...da ju nisu našli ostala bi bez naznačene vrijednosti od 900kn. Ponavljam...hp express skuplje,ali daleko sigurnije.
2018 05 17
> Frani127: > Ja sam slala preporučeno uz otkupninu znači naznačena vrijednost i upravo je tako kako sam napisala. > Pošiljka je nadena nakon 12 dana...da ju nisu našli ostala bi bez naznačene vrijednosti od 900kn. > Ponavljam...hp express skuplje,ali daleko sigurnije. Da, jer je preporučeno, ali kad se označi kao paket onda se vraća cjelokupna vrijednost koja je naznačena, zar ne?
2018 05 17
Da..ako je hp express.
2018 05 17
Ne.. ako je i samo paket a napise se vrijednost. Paket do 5kg, cini mi se, cijena je bila 20kn.
2018 05 17
Ne znam,meni su ove dane tako objasnili i.upozorili.me da neki slijedeći put šaljem skuplje stvari isključivo Hp.expresom upravo zbog mogućnosti da paket misteriozno nestane pa da imam pravo na povrat cijelog iznosa.
2018 05 17
Curke molim da mi netko objasni . Saljem paket moja postarina uredno sve platim i onda poštar uzme curki 9kn. Uredno pitam na posti dal ima jos sto da platim zena kaze da ne. A ovaj njoj uzme 9kn za Što?!
2018 05 25
> Danijela1982: > Curke molim da mi netko objasni . Saljem paket moja postarina uredno sve platim i onda poštar uzme curki 9kn. Uredno pitam na posti dal ima jos sto da platim zena kaze da ne. A ovaj njoj uzme 9kn za Što?! Dostava do vrata možda
2018 05 25
> zfiser: > > Danijela1982: > > Curke molim da mi netko objasni . Saljem paket moja postarina uredno sve platim i onda poštar uzme curki 9kn. Uredno pitam na posti dal ima jos sto da platim zena kaze da ne. A ovaj njoj uzme 9kn za Što?! > Dostava do vrata možda Nije dostava do vrata, i meni su jednom tako naplatili tih 9 kn dodatno, ne znam ni ja više zašto, a osim toga su ženi koja je slala (cipele, znači nije nikakva težina preko 2 kg), tj.meni jer ja plačam PT, naplatili 29 kn slanje :/ Kao što je netko gore napisao, kad dođeš tamo uvijek iznenađenje, ne znaš šta te čeka. Zato ih izbjegavam kad god mogu.
2018 05 25
Mozda je slanje uz otkupninu
2018 05 25
1 2