Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prijave slika s neta

Budući da se mnogi žale na slike s neta/ebaya u zadnje vrijeme, kako ne bih propuštala previše za brisanje, molim da mi se ovdje stave linkovi na PROFILE korisnika, a ne same artikle, kako bih mogla onda obrisati, i ako neki profil ima više takvih oglasa, da ih lakše obrišem. Molim vas, samo linkovi na profile koji imaju nedopuštene oglase, bez prepucavanja, hvala! LP
2013 05 22
Cure, stavljajte linkove na profil, a ne na artikle, malo bolje čitajte [:zaljubljen]
2013 05 22
@sara22 - gdje su slike s net-a?
2013 05 22
obrisana je več sa tog profila... bila je torba narančasta..
2013 05 22
Ja sam stavila sliku sa neta i imam sliku slikanu kod kuce u cemu je problem? [:smijesi]
2013 05 22
prva slika, tj. glavna ne smije biti s neta, mora biti tvoja. ostale mogu biti s neta.
2013 05 22
Pa kako neke ne shvacaju zasto 1.slika ne smije biti s neta ??! Moze poslije nje biti jos 4 vlastitih slika al ako je prva s neta to je jedna ooogrooomna reklama. Svatko ce na prvu medu hrpom odjece poslikane na tepisima, plahtama, cavlima pribijenim o zid, prvo opaziti fotku na preplanulog komada s e baya, asosa itd.kojima je to slikavanje posao i zato i izgledaju tako. Naravno takav ce artikal zahvaljujuci toj 1.fotki i stotinama pogleda jako brzo doci u najpopularnije, iskocit iz mase i prodati se .. nepravda!! I zato bravo za ovo .. [:jezik]
2013 05 22
ima ih tako puno [:znoji]
2013 05 22
ups... dobila sam poruku: "Ova koju si prijavila djevojcica00- da ima slike s neta.. mislim da su sve slike njene.. jer je identičnu odjeću prodavala i na buvljaku u Vlaškoj par puta.. pa bolje joj se javi na pp i provjeri jesu njene.. jer lako bilo kakvu podlogu (zelenti tepih, rozu posteljinu) pretvori u bijelo pa ti izgleda da je odnekud s neta slika.. " moguce, al nisam ju prva prijavila. vjerojatno je samo stavila bijeli papir na pod ili sl. isprike...
2013 05 22
mojestvarchice, reci osobi koja ti je poslala da je djevojcica00 imala sliku s neta, maknuta joj je i ponovno ju je stavila. ne radi se o njenim predmetima nego je bio badic u pitanje koji je ocigledno bio s neta, tj slika s neta.
2013 05 22
pitanje! dali se smije stavit torbica-futrola za mob 2u1?
2013 05 28
Pozdrav! Moje su slike dobivene od prodavača preko kojeg si ja naručujem artikle, pa sam stavila samo ponešto što sam mislila da može zanimati i druge cure, nadam se da je u redu, pošto je cura komentirala link mog profila..
2013 05 30
queen11, prva fotografija ne smije biti s Interneta, na njoj mora biti artikl koji posjeduješ i fotografija tog artikla koja je tvoja.
2013 05 30
Ajooj nisam znala, isprikeee!! Brisem onda:))
2013 05 30
@henrix - slazem se... mislim da bi se te korisnice trebale blokirati, kao sto je i napomnuto da ce blok biti sankcija za 2. postavljanje slika s neta. doticnima je ovo 5.-6. vec, ak ne i vise [:znoji]
2013 06 02
1 2 3 4 5 ... 15