Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prijave slika s neta

Hahahahahaha užas kak vam se da [:smije] [:smije] [:smije] jer vam bar plati za to ili to radite zato što nemate pametnijeg ženskog posla hahahahaha užas [:smije] [:smije] [:smije]
2013 09 25
Dotična hrenix ja imam i slike svojih predmeta na zahtjev ih i saljem,sto Vama smeta ako itko skida s neta ako ima predmet kod sebe,kojim se vi pizdarijama bavite...blage vam se na glupostima da je meni imat takav IQ ccccc
2013 10 01
vidim da me jedna od dežurnih dušebriznica nekoliko postova gore prijavila za slike s neta, ok ne postujem pravila, prva slika mora biti moja, ostale mogu s neta, kod mene je bilo obrnuto prva slika je bila s neta - u svakom oglasu sam imala i svoju sliku. ali dobro, ako vas to veseli samo naprijed. nadam se da vam bar plate za to. pošto vidim da nemate drugog posla, ili nemate život pa se bavite tuđim. pozdrav!
2013 10 07
Prva slika mora biti tvoja, ostale mogu biti s neta, bez obzira imaš li jednu svoju ili 4 ili 5. Svejedno. Svi mogu stavljati za glavnu sliku svoju sliku pa možeš i ti. :)
2013 10 07
zbog cega je obrisan moj oglas s avonovim proizvodima?? nisam od onih koji narucuju, dostupno je odmah, a slika je bila MOJA, a ne s neta! [:znoji]
2013 10 08
Jedan artikl po oglasu.
2013 10 08
mene zanima jel ima kakva kazna za lazne prijave,draga adminka i gosp Maya77 koja je prijavila moje oglase,oglas koji je izbrisan sadrzavap je moje slike a ne s neta,a drugi jednu sliu s neta i jednu moju,pa me zanima di je tu sad zez,ili se jednostavno doticnoj gosp nisu svidli oglasi
2013 10 08
Jel se stavlja link osobe ili link artika?!?!?! [:sokiran]
2013 10 09
e hvala cure kaj ste me zreklamirale,skupilo se pratitelja u malo vremena puno :) prodaja superishka!luzers
2013 10 10
Tek sam sad ovo vidila,citam i ne vjerujem. Sto neki ljudi imaju vremena za ovakve stvari? Ne kuzim zasto nekima smetaju slike s neta? Mislim, ako se nekome izbrisu ti proizvodi,to niti povecava sanse da netko kupi vas proizvod,a ni ne smanjuje. Mislim,vama ni u dzep,ni iz dzepa! Ali ok,ako su takva pravila...
2013 10 10
a pravila su da se krse,ili barem probaju krsiti [:zaljubljen] ovdje zive citave kolonije malih neispunjenih zivota, a da nema nas (materijala za prijavu)..ko zna..imaju i svoju maticu,ona mi se jos cini okej,ali kolonije... joj sori,puknulo me tekst ovako predvecer
2013 10 10
meni je upravo obrisana maska za mobitel s time da sam stavila sliku s neta da se ljepše vidi a i svoju slikanu.... ne razum cemu to? radje se primite pravih kradljivica na krpicama ... uzas ! [:vrti] [:frustriran]
2013 10 14
pa poznato je da se u ovoj državi krast može, ali neki drugi propusti da ti nisu pali na pamet, jel čuješ Adyady?? :)
2013 10 15
ah ja jos zivim u svijetu maste ocito [:hihot]
2013 10 15
ja sam svoje "sredila", al baš neću prijavljivat druge (a ima ih ohoho) .. Ne želim se uplest u to tužibabanje..bojim se da me ne postari, jer ima "baba" u sebi :D
2013 10 17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 15