Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - artikli idu u penziju

Ja sam isto primijetila te opravice ali nisam imala pojma o čemu se radi.Ok mi je to ali bih ja prije brisala profile općenito koji nisu aktivni tipa zadnjih 6 mjeseci i duže jer isto kao i neke cure tu,nađem nešto što mi odgovara a korisnica se zadnji put prijavila prije godinu dana..očito se znači više ne bavi krpicama,možda i odselila ali je profil eto ostao.Isto mi je naravno bezveze i kad pod tagove nalupaju desetke brandova koji nemaju veze s artiklom pa onda je besmisleno nešto i tražiti po tagovima ali njima je to fora jer šta god da ukucate izbacit će vam njihov artikl..bezveze.
2018 09 25
> Admin2nd: > Bok svima, > Radi rasterećenja servera svi artikli stariji od dvije godine idu u mirovinu i fotke ako već nisu nestale, će nestati pa vas molim da to obrišete i postavite ih ponovno u slučaju da ih još uvijek prodajete. Upravo sam na sto čuda što ste uradili...Znate li vi uopće kako je to opsežan posao?Brišete oglase ženama koje su godinama vijerne krpicama!! Vaše opravdanje je rasterećenje servera,pa pojačajte ga na drugi način.Usput,kao inženjer elektrotehnike znam da se to apsolutno može napraviti i to bez problema.Na kraju krajeva, da sam saznala na vrijeme o vašim namjerama mogla sam preorjentirat datume oglasa što bi mi stvarno bilo puno lakše.Zbog zdravstvenih problema neko vrijeme nisam bila na krpicam pa nisam skužila koliko ste mi oglasa uništiti.Što sad,svake godine moram se misliti koji oglas će mi biti obrisani jer je "star".Pa nije baš da se radi o pokvarljivoj robi,a server se može srediti i drukčije.
2018 12 01
> allice: > Vidim vecini je ovo dobra stvar..meni je potpuna glupost i kako je navedeno,neadekvatno rjesavanje problema prebukiranog servera...brisanjem nasih oglasa. Imam oglase iz 2016. i redovno se prijavljujem...i jos mi se uvijek dogadja da u paketu neko uzme noviju stvar zajedno sa starijom. > E sad vise nece. > Cemu onda objavljivanje oglasa? Newenter Slažem se potpuno,zašto brisati artkle koji postoje i vlasnica se prijavljuje.Brišite stare artikle onh koji se nisu prijavili duže vrijeme,ovo mi nije u redu.I brišite one koji krivo tagiraju stvari,to guši prostor i iritira.
2019 04 04
> kozmetika88: > Nije mi jasno cemo toliko kukanje > Jednostavno slikate i ucitate ponovno oglase > Ako imate vremena biti na krpicama,imate i za obnovit oglase > Kad vidim oglas stavljen prije 2 godine zapitam se u kakvom je stanju sada > Tako da potrudite se malo,nije toliko tesko Newenter Eto,niti imam previše vremena niti mi se da ponovo naslikavati,ima nas svakakvih.A stanje artikla bi trebalo biti isto jer se pretpostavlja da ga ,nakon objave,vlasnica ne nosi do prodaje.Bar bi bilo fer.
2019 04 04
> iskraniba: > > Admin2nd: > > Bok svima, > > Radi rasterećenja servera svi artikli stariji od dvije godine idu u mirovinu i fotke ako već nisu nestale, će nestati pa vas molim da to obrišete i postavite ih ponovno u slučaju da ih još uvijek prodajete. > Upravo sam na sto čuda što ste uradili...Znate li vi uopće kako je to opsežan posao?Brišete oglase ženama koje su godinama vijerne krpicama!! > Vaše opravdanje je rasterećenje servera,pa pojačajte ga na drugi način.Usput,kao inženjer elektrotehnike znam da se to apsolutno može napraviti i to bez problema.Na kraju krajeva, da sam saznala na vrijeme o vašim namjerama mogla sam preorjentirat datume oglasa što bi mi stvarno bilo puno lakše.Zbog zdravstvenih problema neko vrijeme nisam bila na krpicam pa nisam skužila koliko ste mi oglasa uništiti.Što sad,svake godine moram se misliti koji oglas će mi biti obrisani jer je "star".Pa nije baš da se radi o pokvarljivoj robi,a server se može srediti i drukčije. Slažem se. Komp mi je crkao, sve radim preko moba ali fotke radi vjerodostojnosti radim pravom kamerom.Traženje artikala po ormarima, fotkanje, downloadanje, editiranje i uploadanje fotki preko moba gdje svaku moram zasebno tražiti, treba stvarno puno strpljenja. Stranica još i naplaćuje neke usluge a odkad znam za nju nikad normalno ne radi. Ovo je kao da na Ebayu pobrišu ljudima artikle jer su malo stariji oglasi, pa poludili bi svi a oni izgubili toliko korisnika.
2019 09 12
1 2 3