Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Koliko dugo čekate na uplatu?

Ako mi ne odg unurar jednog dana od razmjene podataka, prodajem dalje a njima javljam da je prodano
2018 07 03
> lilarose: > A ne znam eto... ja često pošaljem PRIJE nego mi je uplaćeno. Možda mi to baš nije pametno, ali evo, imala sam više od 100 prodaja i NIKAD nikakvog problema. :) To baš nije najbolje rješenje,a i nemojte ovako javno pisati na forumu - nikad ne znate tko čita!😉
2018 07 13
> SilaVila: > > lilarose: > > A ne znam eto... ja često pošaljem PRIJE nego mi je uplaćeno. Možda mi to baš nije pametno, ali evo, imala sam više od 100 prodaja i NIKAD nikakvog problema. :) > To baš nije najbolje rješenje,a i nemojte ovako javno pisati na forumu - nikad ne znate tko čita!😉 Dobar savjet...😉
2018 07 14
Pa je, ali vidim da je puno više problema kad vi nekome uplatite, pa vam ne pošalje robu (a ne obrnuto) - pa i tako razmišljam. Moji artikli su kozmetika i rijetko mi je što skuplje od 50kn, pa ono - razmišljam da se VEĆINA ljudi neće sramotiti zbog 20 ili 30kn, zar ne? ;) Da prodajem artikle za 300 ili 500kn sigurno bih drukčije razmišljala... Ali iskreno, ja mislim da takve ne bih ovdje ni prodavala. Naravno, ako mi se desi da mi netko ne uplati, vjerojatno ću drukčije razmišljati.
2018 07 14
Pozdrav, sta mislte da le u redu i da li zasluzje negativnu, prije 6 dana sam iz svih mogucih kuteva poslikala haljinu da bi kupac bio zadovoljan da zna sto kupuje jer je cura bila nepovjerljiva al ok svega ima, ida je rekla da ne zeli sve ok, naravno zasto bi morala kupit ali je reka da hoće i razmijenile smo podatke i sad se 6 dana uopce ne javlja, mislim da to stvarno nije u redu.
2018 07 18
Slazem se da nije u redu ali zbog toga nije dozvoljeno ostavljati negativnu, mozete ostaviti samo neutralnu i staviti je na temu sakupljaci podataka.. Imala sam takvu situaciju vise puta, i moram priznati da mi je nekad zao sto nemogu ostaviti negativnu..
2018 07 18
Hvala na odgovoru, tako cu napraviti nisam bila upoznata da se to ne moze.. stvarno mi nije jasno takvo ponašanje, meni se to evo prvi put dogodilo.. Sve neke dame velike a kulture nigdje na vidiku hehe al dobro nismo sve takve..
2018 07 19
Evo, ipak... A tko mi je kriv. Osoba ima 1 povratnu i naruči proizvod za 15kn. Ja pošaljem prije uplate. Taj isti dan sam slala 2 pošiljke. Obje preporučeno. To je bilo u ponedjeljak, 23.7. Jedna mi se korisnica odmah sljedeći dan javila da je stiglo, već je prije uplatila, sve super! Ova druga - ništa. Javila sam joj broj pošiljke i kaže hvala, ide uplata. Odmah u ponedjeljak je to napisala. Jučer 25.7. vidim - nema uplate, pitam je li stiglo - kaže: nije. S uplatom je imala problema, pa nek ja provjerim da li je uplaćeno (i još spominje uplatu u eurima, nemam pojma zašto...) Odem na stranicu pošte provjeriti. Piše da je pošiljka predana primatelju i to još 24.7. Šaljem joj link da je pošiljka predana, i da uplate nema, da ću provjeriti danas ujutro. Naravno nema uplate ni danas ujutro, ni danas popodne. U međuvremenu sam joj poslala još 2 poruke, obje je pročitala (tj. bila je poslije logirana), ali nema odgovora. Pa eto, ako sam mislila da se nitko neće sramotiti za 20 ili 30 kn, prevarila sam se. Zapravo - ovo je sramoćenje za 15kn doslovno, da čovjek ne povjeruje. Ne znam zašto nije tražila neki skuplji proizvod barem? :D Kova00 je profil, a pozitivni feedback ima od ManuelaLela, pa pretpostavljam da je to ista osoba. 1 proizvod ima u profilu - mobitel, koji je prodan, valjda mi je trebalo biti sumnjivo, ali iskreno, kad mi je poslala poruku bila sam na moru i nisam detaljno provjeravala. Napisat ću kasnije njeno ime i prezime i podatke. Slala sam u Tordince, a sad vidim da je u profilu promjenila adresu u Buzet. :D Inače je pod mjesto bilo napisano Vinkovci, kao i kod ManueleLele.
2018 07 26
Napisala sam njene podatke na temi o prevaranticama.
2018 07 27
Osoba je obrisala i taj mobitel iz svog profila. :D A bar znam da čita ovu temu... pa dakle imam pitanje za Lorenu Koliko bezobrazan moraš biti da ideš nekog muljati za 15kn???
2018 07 28
1 2