Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Ekstenzije - pomoc!!

Hej cure! Ovako, trebam pomoc i savjet.. Naime, htjela bih staviti ekstenzije (na cesljice) pa me zanima, vi koje imate iskustva da li mi mozete preporuciti nekog tko prodaje ekstenzije a da su kvalitetne da ih mogu peglati, kovrcati a bilo bi dobro cak i bojati buduci da neznam kako da odaberem nijansu koja ce odgovarati mojoj boji kose buduci da ju farbam.. Plus, kosa mi uzasno opada, vjerojatno zbog narkoze buduci da sam bila nedavno na operaciji pa je sva nekako bezivotna i tanka [:place] Vec sam lagano ocajna, kupila sam od jedne cure preko njuskala ekstenzije na cesljice i kad su mi dosle, blagi sok.. Izgledale su ocajno, vidi se iz aviona da to nije prava kosa, bas neke kineske.. [:place] Razmisljala sam da odem u frizerski i ugradim ekstenzije ali mi je to preskupo a i nekako mi je prakticnije da ih mogu skidat kad pozelim [:hihot] Pls help.. Svaki savjet je dobro dosao... Hvala puno
2013 06 14
nemoj ih ugrađivat jer ćeš tek onda ostat bez kose-vjeruj mi znam jer već godinama radim s njima. naruči sa e baya,ili nađi neku curu odavdje koja b i ih naručila za tebe,uzmi remy hair-ljudska kosa a i kvalitetne su
2013 06 14
postene ekstenzije kostaju ko sv.petra kajgana. jos sve ovo sto zelis od njih, uf [:smije]
2013 06 14
kako se krecu cijene ?? [:kesi]
2013 06 14
ja ti imam ekstenzije na češljiče od marke so.cap, njihove su ti stvarno dobre, od prave su kose tako da mogu prati i farbati(iako meni nije potrebno) preporučila bi ti na češljiče jer one sa lemilicom ti znaju gadno oštetiti kosu :/
2013 06 14
one s lemilicom se skidaju tako da se glava brije. ili se rupe skrivaju na urnebesne nacine [:smije]
2013 06 14
za 60-ak dolara imas super klipse od prave remy kose na ebayu.. koje mozes prati lijepo, farbati, peglati, itd.. tako da ako si u mogucnosti naruciti mogu ti javit sellera [:smijesi]
2013 06 14
od so capa keratinske ti dodu oko 13kn po komadu, a ako imas neku frizerku ok mozes jeftinije proc..
2013 06 14
ispravak netocnog navoda ; oko 8 KN KOM.. ovisi koje zelis.. pogledaj na njihovoj stranici..
2013 06 14
idi u top stil ili neki drugi ducan frizer.opremom..kod frizerke naruci da ti nabavi po mozda povoljnijom cijeni iz tih ducana..et voila..u zagrebu si, bogufala, na svakom cosku se prodaju te stvari
2013 06 14
Hvala cure puno na savjetima.. Poslala sam poruku Borni clip on ekstenzijama na faceu [:hihot] pa sam cekam odgovor. Ma cula sam kojekakve grozote u vezi stavljanja i skidanja ekstenzija pa definitivno to ne bi. Rade bi clip on.. Probat cu uzet sad ove buduci da sam dobila vise preporuka za njih, vidim da ste vi zadovoljne pa nadam se da bude sve ok [:zaljubljen] Hvala vam punoooo [:zaljubljen] [:poljubac]
2013 06 14
molim cure koje prodaju foxy locks ekstenzije u boji platinum blonde 90# nek mi se jave..hvalaa [:poljubac] o
2013 06 24
s kojim šamponoom treba prat ekstenzije na klipse (češljiće) od prave kose? neznan jeli dobro s ovim obicnim samponom s kojim peren svoju kosu? [:sokiran] ako neko zna, pomoćććććć [:sramezljiv]
2013 12 07
Ja sam narucila prije 2 godine od Borna clip on..preko fejsa.. i iskreno...ja ne znam kako se curama svidaju njegove ekstenzije... svi ga fale pa sam mislila da su ok a i cijena je niska.. narucila sam ali ko mi kod kaze da je to prava kosa taj nema pojma... stavila sam ih jednom na kosu a odma nakon sto sam ih skinula zavrsile su u smecu... rade dam jos na tih 300 kn 400 kn vise i kupim kvalitetne i koje cu imat godinama... narucila sam iz Srbije ekst... i pre zadovoljna sam.. na fbu se zovu : Nadogradnja kose..je da su skuplje, ali neces pozaliti novaca :)
2015 02 09
Borna, Bor clip on, kako se vise zove, narucuje s ebaya 70 gramnate ekstenzije i preprodaje po duploj cijeni, to se vidi ambalazi, i po izboru boja...to si mozete naruciti za100-200kn same s ebaya..
2015 02 09
1 2