Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Bok curke,jedna ideja

nije me jako dugo bilo na krpicama,ali sad kad sam trudna i dosadno mi je kuci za poludit, evo me.. doduse u njemackoj sam, ali pokusat cu se s vama dogovoriti. Naime jakoooo puno imam robe i svega sto vise ne nosim,ili pak nikad nisam ni nosila, a tu nekako slabo ljudi kupuju to, a i nema pretjerano nekih stranica gdje se roba moze prodavati. pa sam dosla na ideju da pokusam ovdje i pitam za savjet. naime ja bi prodavala robu odavde di jesam, a uplata bi isla na racun moje seke ili mame u hr. Sto se tice postarine postarina bi bila kao da vam postom saljem iz hr. mozda ste malo skepticne, ali eto izasla bi u susret nekome kad pocnem prodavati i poslala bi artikl prije uplate, tako da steknete povjerenje. molim bez ruznih komentara,samo savjeti. hvalaa
prije 10 dana, 18:08
Mislim da ti je ideja odlična, samo naprijed 🤗
prije 10 dana, 19:05
Pt iz bilo koje dr.drzave ne moze biti ista kao slanje unutar Rh. Pt je minimum 10e, malo sam i rekla jer je uglavnom bio oko 15, ali ajde nek bude neka minimalna tezina 10e.
prije 10 dana, 19:13
zasto ne...samo naprijed..pozdrav
prije 10 dana, 19:45
Mislim da vam se to ne isplati.
prije 10 dana, 20:06
ako biste vi snosili ostatak poštarine zbog druge države na jeftinije stvari bi vam bilo potpuno neisplativo... ovaj kupaći koji imate potencijalnu korisnicu bi došao 160 kn, a pola bi od toga progutala poštarina...imate li u Njemačkoj nekakve razmjene odjeće? Možda tamo možere prodati u Second handu---naši Second handovi ne otkupljuju baš...zato su kod nas sve normalne žene na Krpicama..
prije 10 dana, 22:16
Uf provjerite još jednom ovo za poštarinu... Mislim da bi vas ipak izišlo puno više...
prije 10 dana, 01:42
Ja sam slala curi nekidan paket za Njemacku i izaslo me 70 kn Ali ovo nije stranica za neku zaradu vec razmjenu i prodaju za manji iznos od onog koji smo platile u ducanu, jer ipak se ovdje prodaju nosene second hand stvari ( iako su str preplavile zarine stvari sa web shopa koje su se mogle kupit po 39 kn😂) Ako imate volje i zelje snositi tolike troskove svaka cast👍🏻 Ali slazem se sa sanjaurban da za jeftinije stvari nije isplativo nikako, onda je mozda bolje da to gore nekome poklonite kome je potrebno😊 Kako bilo, sretno vam😊
prije 10 dana, 10:40
zašto ne pošalješ sestri robu pa da ona šalje odavde----
prije 10 dana, 11:03
dobra idejica,vrijedi pokusati :") :")
prije 7 dana, 13:58
Moja baka živi u Austriji i nisam bas sigurna da je tako. Možda nije loša ideja da slikaš i vodiš stranicu, a sestri daš da šalje. Ti možeš i kreirati pošiljku za Tisak tako da joj samo proslijediš mail i kažeš joj što da spakira ;)
prije 4 dana, 20:15