Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pošta - praćenje preporučene pošiljke

Cure, radi li vam praćenje preporučenih pošiljaka na web stranici pošte? Pokušavam provjeriti status jedne pošiljke, upisujem broj i kad kliknem na "traži", dugo se ne prikazuje ništa, kao da se stranica učitava, a potom me vrati natrag na tražilicu. Je li do moje pošiljke ili do njih? :D
2018 09 17
Ne radi ni meni. Ista stvar
2018 09 17
zna biti do njih i to jako često se u zadnje vrijeme dešava, prošli tjedan sam išla na poštu pitati rekli su da nešto nadograđuju na sustavu pa im šteka
2018 09 17
Stavili su i captcha-u pa se prvo upiše broj pošiljke i onda te baci dolje na stranicu gdje se i ona mora označiti da bi traženje uspjelo.
2018 09 17
Meni samo preko tražilice Internet Explorer uspijeva, preko Google Chrome nikako (kada pokušavam provjeriti status pošiljke).
2018 09 17
Evo cure, samo kao info, ja stvarno mislim da više neću slati preporučeno, jednostvno se ne isplati. Znači baš gledam potvrde o slanju, preporučena pošiljka težine 556g koštala me prošlog tjedna 30,50kn (što mi se stvarno učinilo previše za takav paketić), a danas sam poslala nešto dosta skupo pa sam uzela HP Express i ispao me 32kn za paket težine 952g, i doći će sigurno sutra primatelju. Stvarno ću ubuduće, ako netko baš bude inzistirao na Pošti, za koju kunu više slati radije HP Expressom, barem će doći sigurno već idući dan i vjerojatnije je da će se poštar potruditi nositi paket na adresu, a ne samo ubaciti žuti papirić u kaslić primatelja...
2018 09 17
> QueeenB: > Evo cure, samo kao info, ja stvarno mislim da više neću slati preporučeno, jednostvno se ne isplati. Znači baš gledam potvrde o slanju, preporučena pošiljka težine 556g koštala me prošlog tjedna 30,50kn (što mi se stvarno učinilo previše za takav paketić), a danas sam poslala nešto dosta skupo pa sam uzela HP Express i ispao me 32kn za paket težine 952g, i doći će sigurno sutra primatelju. Stvarno ću ubuduće, ako netko baš bude inzistirao na Pošti, za koju kunu više slati radije HP Expressom, barem će doći sigurno već idući dan i vjerojatnije je da će se poštar potruditi nositi paket na adresu, a ne samo ubaciti žuti papirić u kaslić primatelja... Jeftinije je poslati kao paket,do 2kg tezine je 18kn, Ja sam nedavno slala paket za Rijeku i stigo je za manje od 24 sata vecinom za 2-3 dana stigne Preporuceno je jednostavno postalo neisplativo
2018 09 17
Tako je puno ljudi stavi preporučeno a može ići kao paket, to bude povoljnije i od Tiska.
2018 09 17
Najbolje je slati (ako se salje postom) kao paket. Dobije se i potvrda o pracenju paketa isto kao i kod preporucene posiljke. Do 2 kg je 18 kn i dodje jako brzo
2018 09 17
> QueeenB: > Evo cure, samo kao info, ja stvarno mislim da više neću slati preporučeno, jednostvno se ne isplati. Znači baš gledam potvrde o slanju, preporučena pošiljka težine 556g koštala me prošlog tjedna 30,50kn (što mi se stvarno učinilo previše za takav paketić), a danas sam poslala nešto dosta skupo pa sam uzela HP Express i ispao me 32kn za paket težine 952g, i doći će sigurno sutra primatelju. Stvarno ću ubuduće, ako netko baš bude inzistirao na Pošti, za koju kunu više slati radije HP Expressom, barem će doći sigurno već idući dan i vjerojatnije je da će se poštar potruditi nositi paket na adresu, a ne samo ubaciti žuti papirić u kaslić primatelja... Ispalo vam je tako jer su podigli cijene pojedinih pošiljaka, tako da je preporuka poskupila za čak 3-4 kn. I mali paketić koji si nekad platio 11 kn sad košta 15, a onaj od 15 je 18.60 i da ne nabrajam... Paket je definitivno bolji, 18 kn do 2 kg i za vrijednost 100 kn, šifra za praćenje, dođe na odredište u roku 1-2 dana.
2018 09 17
Da, paket poštom nekako nisam ni razmatrala, ne znam zašto, uvijek su mi opcije bile "ili tisak ili preporučeno"...ali dok su cijene bile razumne. Ubuduće onda tako.
2018 09 18
Slazem se za paket....bolja je opcija a također dobijete sifru za pracenje 👍☺
2018 09 18
I opet naplacuju za crveni križ prilikom slanja, na tisku barem, pa eto da znate ako saljete ovih dana
2018 09 18
Da i na pošti takoder naplacuju za crveni kriz
2018 09 18
> PuppySmile: > I opet naplacuju za crveni križ prilikom slanja, na tisku barem, pa eto da znate ako saljete ovih dana Da, 1,50 kn na Tisku
2018 09 18
1 2