Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Ispadanje kose

Užasno mi ispada kosa zadnjih 2 mjeseca i ful se prorijedila... Jel koristio možda netko nešto, a da je zbilja dalo rezultata protiv ispadanja i za rast kose?
2018 09 20
Isprobala sam sve i svasta za kosu,i nikakvog pomaka nema Tinkturu od koprive mjesecima,malo raste kosa,ali i dalje ispada nenormalno Imam 5 vrsta sampona za kosu, loreal,afrodita,syoss,avon ,schauma Tretmani sa ricinusovim i maslinovim uljem Maska od kvasca i mlijeka(smrdi nenormalno na kosi) Skratila kosu bar 20 cm,nemam bojanu kosu,da bi zbog toga bila ostecena i slaba Ocito je genetski tako
2018 09 20
Meni takodjer kosa pojacano opada upravo zbog stitnjace, odnosno hipertieroze..posebno nakon pranja..
2018 09 20
> Ninica: > Meni takodjer kosa pojacano opada upravo zbog stitnjace, odnosno hipertieroze..posebno nakon pranja.. ista priča, ista boljka :,'( Veli doktor da će to sve ponovno narasti, al mi srce stane nakon pranja.
2018 09 20
Afrodita šampon od češnjaka, Recept šampon i tinktura od hmelja i Olival ulje(moj favorit)
2018 09 20
> SaraKedavra: > > Ninica: > > Meni takodjer kosa pojacano opada upravo zbog stitnjace, odnosno hipertieroze..posebno nakon pranja.. > ista priča, ista boljka :,'( Veli doktor da će to sve ponovno narasti, al mi srce stane nakon pranja. Meni isto. Kad vidim kolicinu kose na cetki..🤔🤔😥😥😥 koma..
2018 09 20
Bit će to sve super kad sredimo hormone :) Vidim da curama prestane ispadat kad ih se makne s tableta, pa računam na to svakako! Do tada, probaj svakako cejlonskim cimetom. Ne radi sad ne znam kakva čuda, ono da dnevno ispadne 5 vlasi. Ali rekla bih da se meni padanje smanjilo za trećinu cca nakon tjedan, tjedan i pol. Bolje išta nego ništa ,:(
2018 09 20
Hvala cure... Šampon od češnjaka imam, ali ne koristi mi baš... probat ću ovaj cimet i ricinusovo ulje pa valjda neću oćelavit prije nego zaručnik :,'( ,:)
2018 09 20
Probaj sto manje nositi rep i slicne frizure - meni se kosa oporavila otkad ih izbjegavam. A i svakako provjeri stitnjacu.
2018 09 20
Meni je uzasno, u čupama otpadala kosa nakon poroda koristila sam neki sampon Marbo, sjecam se da je bio prilicno skup ali mi je pomogao, osim toga smanjila sam pranje kose na jednom tjedno i nisam koristila nikakve preparate za kosu osim Macadamia ulja i nisam je peglala, fenirala i sl.nego samo lagano fenom prosusila...sad je stanje super, vjerojatno su isto neki hormoni bili u pitanju ali ne od stitnjace, oni su bili ok
2018 09 20
Meni tinktura od koprive bas pomaze sto se tice rasta (imam uzasno tanku kosu koja jako sporo raste) a sto se tice opadanja malo ga je ipak smanjila
2018 09 20
> Monifique: > valjda neću oćelavit prije nego zaručnik :,'( ,:) Sva sreća i bog pa je moj već oćelavio ,:) Nedavno sam ga zajebavala jel ljubomoran na moju gustu kosu, jel hoće da mu dam malo jer imam i viška. Evo mi na sad, karma :s
2018 09 20
> SaraKedavra: > Bit će to sve super kad sredimo hormone :) Vidim da curama prestane ispadat kad ih se makne s tableta, pa računam na to svakako! Do tada, probaj svakako cejlonskim cimetom. Ne radi sad ne znam kakva čuda, ono da dnevno ispadne 5 vlasi. Ali rekla bih da se meni padanje smanjilo za trećinu cca nakon tjedan, tjedan i pol. Bolje išta nego ništa ,:( Nadam se..meni je navodno sve to od poroda pa jos nemam terapiju iako mi je TSH jedno vrijeme bio 0,0003 😏 k tome i dojim pa ono..samo me promatraju..kazu ak je od poroda a misle da je, prestat ce samo od sebe 🙄 cekam 😁 valjda necu bit celavica dok oni promotre sve sto planiraju 😂😂😂 bas cu probati. Svaka pomoc je dobrodosla ☺
2018 09 20
Također štitna u pitanju (hipotireoza), kosa mi toliko opada da mi se plače kad je perem, češljam i sušim. Još sve nekakve prirodne pizd.. koristim, ali iznutra je problem. Osim štitne, uzrok opadanju može biti i razina, tj. prenizak feritin - zaliha željeza, koja mi također manjka Srećom pa mi raste i puno mlade kose.. pa su nekakve dlake ipak na glavi🤦‍♀️ Probala i tinkturu, nista posebno mi nije pomogla, sad razmišljam možda o nekakvom šamponu s biotinom, trebao bi biti dobar za taj problem.., ali i dalje ostaje glavni uzrok neriješen..😑
2018 09 21
Dnevno nam smije ispasti 100 dlaka....sigurni ste da se radi o puno većoj količini? Možda je sve u granicama normale... <3
2018 09 21
1 2