Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Ispadanje kose

Primjetila sam da mi je korijen kose bas slab.zbog cestog pranja,pa onda pokusavam sa tim prirodnim stvarima i opet nakon pauze krecem sa tinkturom od koprive pa uz sve vitamine i tretmane,nesto mora pomoc a eto moj dragi nije celav ima crnu gustu kosu,pa se meni ruga i pita dali hocu njegove kose a jadan trpi sve te moje tretmane,navikao se vec
2018 09 21
može biti i željezo...provjerite krv
2018 09 21
Uzrok može biti i povišen testosteron, kojemu pak uzrok može biti povišen inzulin... najbolje provjeriti sve hormone, a ne samo štitnjaču.
2018 09 21
> sanja85: > Osim štitne, uzrok opadanju može biti i razina, tj. prenizak feritin - zaliha željeza, koja mi također manjka jel suplementiraš ti to sve? Selen, kalij, kalcij, željezo, d i b vitamini? :)
2018 09 21
> SaraKedavra: > > sanja85: > > Osim štitne, uzrok opadanju može biti i razina, tj. prenizak feritin - zaliha željeza, koja mi također manjka > jel suplementiraš ti to sve? Selen, kalij, kalcij, željezo, d i b vitamini? :) Ne sve, jer sve potrebne pretrage nisam napravila da bih znala koje mi je stanje. Nisam jer je valjda nemoguće preko zdravstvenog u Puli, već ću očito morati privatno otići vaditi ono što mi nedostaje, tj. što mi ne daju "mufte".
2018 09 21
I da, @SaraKedavra spomenula si cejlonski cimet; koristila sam ga jedno vrijeme, mada ne svaki dan jer mliječno izbjegavam, smoothije ne pijem, jedino da ga na suho gurnem u usta😂😂 ili sa žličicom meda.. Ugl., kad sam ga koristila nikakvu posebnu razliku nisam vidjela, tj. pomak, ali opet, nisam imala konstantu.. Super info ovo za jeftiniju verziju, svoj sam u dm-u uzela. Ti suplementiraš ovo što si nabrojala? Hipo ili hiper ili hashi?
2018 09 21
nda, pola toga ti ne treba po našem zdravstvu <3 Gamad. Ak pojedeš žličicu cimeta na suho, bit ćeš jedina na svijetu hahaha Guglaj/ jutubaj cinnamon challenge i bi će ti sve jasno! S medom se može, ali meni je prejako to pa mi ne odgovara. Probala sam u kavi, katastrofa. U hladnom mlijeku mi je okej, ali se ne topi pa ga treba žličicom dodatno pokupit i jest, to mi je tlaka. Ne suplementiram jer sam hiper + hashi ili graves( nisam izvadila sva antitijela, sad se baziram s doktorom na hormone samo, ali su 2 doktora rekla hashi, ne znam, možda se po ultrazvuku može vidjet?), a hiper ne treba dizati imunitet osim ako je baš deficit. Izvadit ću vitamine u 10/ 11. mj nekad da vidim just in case.
2018 09 21
> sanja85: > Ugl., kad sam ga koristila nikakvu posebnu razliku nisam vidjela, tj. pomak, ali opet, nisam imala konstantu.. Mislim da je baš stvar u konstanti i vremenu korištenja...Vidim da nekima treba po mj dana da pomogne, ja sam razliku vidjela, velim, nakon nekih tjedan, tjedan i pol. Možda jer sam ga počela jesti čim sam skužila pojačano opadanje? Nemam pojma. I sad ga nisam jela nekih tjedan dana, opet nešto više dlaka pa sam se oboružala jogurtima i krećem opet.
2018 09 21
Naravno, uvijek prvo iskontrolirati i imati uvid u realno stanje pa tek onda suplementirati.. u hiper i hashi nisam upućena tako da ne znam da li je ultrazvuk dovoljan, ali hashi je deff level up po komplikacijama i simptomima u usporedbi s hipo ili hiper😐 Ugl., probam onda cejlonski s medom, a i nabavit ću ricinusovo.. A iznutra.. feritin mi je koma, tako da to moram dizati.. b12 pijem, tj. sprejam, a ostale vitamine i minerale tek moram izvaditi jer.. hrvatsko zdravstvo i pretrage za štitnu koje su nebitne jer ti ionako nema spasa pa ćemo se držati dva osnovna nalaza, jel'😣
2018 09 22
Ja sam sve iskontrolirala i pada li ga pada, pune šake...na bazenu ljetos zaštopala sifon kosom...Teta u ljekarni mi preporučila Ducray losion dvije bočice, tj kura za dva mjeseca plus gratis je bio šampon. Platila sam doduše 400 kn.. Jednu bočicu losiona koja je kao za mjesec dana ja imala mjesec i pol, makar sam koristila po uputama i eto stanje se skroz popravilo, tako da toplo preporučam, iz prve ruke :) Ali nastaviti ću dalje dok ne potrošim i drugu bočicu
2018 09 24
Ulje, šampon i maska od češnjaka, Farmasi! Odličan :) Slobodno se javite ako Vam treba ;)
2018 09 24
Svakako preporucam Sugarbearhair i kolagenshot rezultati odlicni od sugara imam puno mlade i nove kose,otpadanje nisam primjetila nesto,al jos ne zvacem ni mj dana pa nit nemogu vidjet,al kosa raste,a kolagenshot nesto najbolje sta sam koristila nisam popila ni prvu bocicu vec sam vidla razliku kosa mi puno manje otpada i nova raste,kao i nokti,lice mi je lijepo,nema pristica,s obzirom da sam koristila svakojake preparate iz ljekarne no nisu nikakvog pomaka imali :)
2019 10 21
1 2