Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Facebook marketplace

Bok cure... je li itko od vas možda probao postaviti oglase na Facebookov marketplace? Zanima me isplati li se to...bude li upita...jeste li uspjele nešto prodati ili je postavljanje oglasa tamo samo gubitak vremena? Hvala :)
2019 01 12
Ja jesam i nisam uspjela prodati,pa sam odustala. :)
2019 01 12
Ja sam tamo prodala dosta stvari, više vezanih uz kućanstvo (blender, fotić, inhalator, neko posuđe...) i to super brzo - u roku dan, dva. Imala sam hrpu upita npr. je li proizvod još dostupan (a tek sam ga stavila), a nakon što sam im odgovorila 90% njih se više nije javilo pa me to strašno živciralo.
2019 01 12
stavila jesam al prodalo se nije, ali ako imas slike i tekst nije gubitak vremena objavit i tamo te stvari, neka bude, zasto ne. oglasi isticu za 7 dana pa ga nakon toga samo jednim klikom ponovo obnovis
2019 01 12
Ja sam vecinu i prodala tamo. :D Osim sto je dosta zenica bas bezobrazno i bas te istlace makar u oglasu sve jasno pise... Krpice su mi draze puno ❤
2019 01 12
Hvala puno cure...probat cu staviti nekoliko oglasa za pocetak pa cemo vidjeti :) na krpicama mi bas ne ide prodaja...1 prodaja nakon duzeg vremena i 1 zamjena...ostatak prodam po aukcijskim grupama na fejsu, a taj marketplace mi uvijek izbaci ali nisam čula nikakve pohvala ali ni kritike pa eto, da provjerim :") :")
2019 01 12
Uglavnom prodam u grupama daj babi kunu i daj mi 5 za neke sitne iznose...u best offeru sam uspjela prodati 1 artikl...ali vecinom ponude budu premale...stavljam aukcije jos u all day shopping, shopping city i uzmi ili ostavi, sest po sest...
2019 01 12
Frendica stavljala i prodala sve, dok na krpicama nista :)
2019 01 12
Nije loše, alii još bolje imaš more grupa za prodaju pa i tamo probaj :)
2019 01 13
Ja uopce nemam marketplace na fb, nemam pojma gdje mi se izgubio kad se azurirao 🤔
2019 01 13
Market place je zakon. Ide brzo, lako, jednostavno i iskreno, nekako sam imala bolja iskustva i u prodaji i kupovini, prvenstveno jer poruke stizu odmah, skupa s notifikacijama, a ne kao tu.
2019 01 18
Ja imam jedno pitanje, možda je malo glupo. Ali do sad nisam imala iskustva s marketplace-om. Kad objaviš na marketplace-u je li to vidljivo samo tamo. Ili će i moji prijatelji na naslovnici to vidjet?
2019 01 19
Ne vide to prijatelji... Meni je super marketplace. prodam puno više nego ovdje... i to svašta zbilja. od rabljene robe, do nove, nakit.. ma sve.
2019 01 19
> sani07: > Ja imam jedno pitanje, možda je malo glupo. Ali do sad nisam imala iskustva s marketplace-om. > Kad objaviš na marketplace-u je li to vidljivo samo tamo. Ili će i moji prijatelji na naslovnici to vidjet? Ne vide to prijatelji... osim ako ne ode na tvoj profil na marketplaceu onda mogu vidit sve što prodaješ. Meni je super marketplace. prodam puno više nego ovdje... i to svašta zbilja. od rabljene robe, do nove, nakit.. ma sve.
2019 01 19
> sani07: > Ja imam jedno pitanje, možda je malo glupo. Ali do sad nisam imala iskustva s marketplace-om. > Kad objaviš na marketplace-u je li to vidljivo samo tamo. Ili će i moji prijatelji na naslovnici to vidjet? To ovisi o tvojim postavkama.
2019 01 19
1 2