Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Lijepa.hr iskustva

Jel itko narucivao kozmetiku od njih, pudere? Vidim da su dosta jeftiniji, nego u ducanu, al me bas zbog toga sta su jeftiniji brine je li su orginal ili ne.
2019 02 10
naručivala i kozmetiku i parfeme i nemam prigovora, uvijek je sve bilo original!
2019 02 10
Također, naručivala kozmetiku i parfeme, sve original :)
2019 02 10
Hvala svima! 🤗
2019 02 10
I ja se pridružujem zadovoljnima 😊
2019 02 10
I ja se pridružujem prezadovoljnima, naručim preko weba i pokupim u dućanu. evo baš sad čekam isporuku max factor maskara na sniženju 23 kn i max factor puder 26 kn :) maske za kosu, šaponi i regeneratori od KALLOS marke, ja koristim keratin, su famozne!!! i tamo sam kupovala u dućanu i uvijek mi daju letak na kojem piše KOD: LIJEPA za 10% popusta na web narudžbe, ali mislim da to uvijek vrijedi pa probaj ukucat, niš te ne košta :)
2019 02 11
Evo taman narucila bourjois puder i korektor, imaju bas popust 10% kao za valentinovo, ugl s postarinom me ispalo jeftinije nego samo puder u ducanima :)
2019 02 11
I ja pa nisam nasla batch code na kutiji parfema i vratila ga... prvi i zadnji put!
2019 02 13
Moje iskustvo je vise no pozitivno. Sve je doslo upakirano zasebno u one pucketave folije, dobro zasticeno, isporuka je zaista brza. Akcije su im fenomenalne i zaista mislim da je za hrpu brendova ovaj interner ducan najpovoljniji.
2019 02 18
Ja sam nedavno naručivala kod njih, i imala sam besplatnu poštarinu, ali naplatili su mi Paypal transakciju 20,59 kn. Nije mi jasno zbog čega, s Paypal-om uredno dosta toga plaćam i nikad mi se to nije desilo ,:(
2019 02 18
> PANDA56: > Meni je danas stigao puder koji sam narucila sa njihove stranice.Radi se o BOURJOIS AIR MAT i mislim da nije original jer na mom puderu piše samo MATITE INDETECTABLE dok na drugim puderima piše la nouvelle matite indetectable...otić ću danas do dm-a baš vidjeti šta na njihovim piše.Uz to sve sam naručila max factor mini lak vidim da noja nije baš dobro promiješana jer je lak plavo ljubicasti Ne znam, meni su moji puderi stigli i bez sumnje su orginal, koristila ih vec nekoliko puta
2019 02 25
Pogledajte samo batch kodove od svih tih proizvoda! Ja sam u soku! Stigla mi paleta stara 9 godina (i nesto mjeseci) !! Uzas nad uzasima!! Ovo je pre strasno
2019 07 30
Od vas koje ste kupovale testere, koliko njih je bilo bez čepa?
2021 01 25
Niti jeda. Samo dođe u bijeloj kutiji, a ne u kutiji za prodaju
2021 01 29
@filipovormar, vecina mi je dosla bez cepa, kako kaze mara a, u kartonskoj kutiji. No, Agent provocateur parfemi bi mi uredno dolazili u originalnoj kutiji sa naljepnicom tester, neki bez čepa, a većina s njim. Chopard su mi većina isto došli sa čepom..
2021 01 30
1 2