Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Krema za bore

Cao cure bi li mi mogle preporucit neku dobru kremu za prve bore. Imam 27 god i dosad ih nisam koristila. I neku dobru kremu za njegu lica.. hvala 😊😊
2019 08 12
> Shopingqueen333: > Cao cure bi li mi mogle preporucit neku dobru kremu za prve bore. Imam 27 god i dosad ih nisam koristila. I neku dobru kremu za njegu lica.. hvala 😊😊 Ziaja goat's milk, topla preporuka 😍
2019 08 12
krema s spf-om obavezno
2019 08 13
Da, krema sa spf-om
2019 08 20
Da, spf, ali i kvalitetna hranjiva krema. Moj favorit uvijek i zauvijek je Vichy, Slow age linija je super, cijene malo manje, ali mislim da vrijedi uloziti. Ja još koristim hijaluronski serum od Ordinary i kofein oko očiju
2019 08 21
Moji definitivni favoriti su Filorga i Lierac. Znam da su im cijene paprene, al u mom slucaju su cuda ucinile. Ne postoji idealan rezultat, ali definitivno postoji vidljivo poboljsanje.
2019 08 22
prve bore nastaju zbog dehidracije kože. pazite čime perete kožu, neka budu blaga sredstva a za mazanje koristite proizvode namijenjene ponovnom vraćanju vlage i naravno zaštitni faktor uvijek. kupujte u ljekarni. u mom slučaju filorga i leirac, nisu imali baš nikakav učinak. moj favorit eucerin, dermalogica. sve ovisi što vam odgovara (prirodna kozmetika, jači parfemi i sl.). što god , samo neka bude vaša rutina.
2019 08 25
Do sad sam najčešće koristila Eucerin i odlične su mi kreme,ali i koža se s vremenom navikne na određenu kremu,pa sam uvela promjenu i imala sam sreće. Koristim od Loreala Revitalift kremu za lice i Revitalift roll-on za oko očiju,a za umivanje pjenu od Collistara i odlična je. Kozmetičarka mi je rekla da je najbolje umivati lice sa tim pjenama jer ne isušuju kožu. Ovo za Loreal mi je iznenađenje da mi paše jer oduvijek sam koristila kreme iz ljekarni - Eucerin,Vichy. Jedino mi nije drago sto vjerujem da ova sad koju koristim ima više štetnih sastojaka od krema iz ljekarne.
2019 09 02
Meni su odlične kreme koje rade u Zagrebu u Gradskim Ljekarnama na Ilici kod Frankopanske.
2019 09 08
> Katjanp: > Meni su odlične kreme koje rade u Zagrebu u Gradskim Ljekarnama na Ilici kod Frankopanske. Details please :D Nisam znala da to postoji
2019 09 08
Jurim sutra provjeriti ponudu, ovo mora da je vrhunski
2019 09 09
> TinTina987: > Jurim sutra provjeriti ponudu, ovo mora da je vrhunski Ne znam gdje su nestali komentari, jeste uzeli koju kremicu? Zanima me ako je tko probao neku njihovu (Zagrebačke Ljekarne) kremu za tijelo, kako vam se sviđa? Ja koristim hijaluronsku s ružom za lice i kremu za područje oko očiju i super su mi.
2019 09 12
> Katjanp: > > TinTina987: > > Jurim sutra provjeriti ponudu, ovo mora da je vrhunski > Ne znam gdje su nestali komentari, jeste uzeli koju kremicu? > Zanima me ako je tko probao neku njihovu (Zagrebačke Ljekarne) kremu za tijelo, kako vam se sviđa? Ja koristim hijaluronsku s ružom za lice i kremu za područje oko očiju i super su mi. ok, sad me stvarno zanima o kakvim se proizvodima radi. zvuči jako dobro. recenzije molim?
2019 09 17