Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Putovanje Istanbul

Idem u Istanbul sa muzem i kcerkom i mislila sam ici preko agencije..vidjela sam dobru ponudu u mondo travelu sa autobusom pa me zanima ako je itko bio preko te ili neke druge agencije i kakva su iskustva? 😊😊
2019 09 01
S obzirom na to koliko je turska lira izgubila na vrijednosti, mislim da se uopće ne isplati ići preko agencije. Povratne avionske karte iz Zg-a možete kupiti za 100€ (turkish airlines ili croatia airlines), svako malo su akcije. Smještaj je vrlo povoljan, mi smo spavali u hotelu u centru grada za smiješno male novce (provjerite cijene na bookingu). U gradu se lako snaći, sve znamenitosti i atrakcije možete obići sami (uz pomoć vodiča ako vam na licu mjesta zatreba), taxi je povoljan, ljudi su srdačni. Pogledala sam putovanje preko agencije koju ste spomenuli - 2 dana putujete do tamo, dođete premoreni, ukupno ste 2 dana u Istanbulu i onda opet 2 dana puta nazad do Zagreba. Previše truda za praktički 48h u Istanbulu. Za 6000kn (koliko bi koštao aranžman preko agencije za vas 3) si možete uzeti karte za 5 dana u Istanbulu, super hotel sa doručkom u centru i još vam ostane za izlete 😉
2019 09 01
Hvala puno 😊
2019 09 01
I ako kupujete nešto, a i sa taksistima se obvezno cjenkajte, možete i duplo spustit cijenu :)
2019 09 02
Hvala na savjetu x-) :")
2019 09 02
Slažem se. Istanbul je predivan grad, šteta bi bila da izgubite par dana na putovanje a samo 2 provedete u samom gradu. Osim taxija, sa kojima nemam iskustva, preporučam metroe, koji su ekstra brzi i jednostavni za koristenje...(:
2019 09 03
vezano uz temu imam pitanje.... Je li bolje u RH promijeniti novac ili možemo plaćati s €?
2020 02 25