Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - dodano trideset kuna u novčanike

Pozdrav, Svim korisnicima koji u dućanima imaju više od pet artikala je dodano trideset kuna koje možete iskoristiti po želji, bez vremenskog ograničenja. https://mojekrpice.hr/services ovdje provjerite stanje računa, a u postavkama/moje usluge dodijelite promocije artiklima
2019 09 23
Pozz Meni isto stoje 33 artikla od toga je samo jedan sa slikom,uploadati ne mogu nista bez obzira na brisanje povijesti.Mozda probati u ponoc?!I da lijepa gesta od Vas 😊👍
2019 09 23
> kristin0: > Pozz > Meni isto stoje 33 artikla od toga je samo jedan sa slikom,uploadati ne mogu nista bez obzira na brisanje povijesti.Mozda probati u ponoc?!I da lijepa gesta od Vas 😊👍 Sad je nešto promijenjeno pa probajte, možda uspijete. Ako ne, pričekajte manju navalu.
2019 09 23
Pozdrav, gdje možemo vidjeti da li imamo taj iznos i kako ga iskoristiti?> Admin2nd: > Pozdrav, > Svim korisnicima koji u dućanima imaju više od pet artikala je dodano trideset kuna koje možete iskoristiti po želji, bez vremenskog ograničenja.
2019 09 23
Meni upload ispravno radi i u novčaniku je 30 kn. Hvala adminka! 😊
2019 09 23
> anamariaa102: > Pozdrav, gdje možemo vidjeti da li imamo taj iznos i kako ga iskoristiti?> Admin2nd: https://mojekrpice.hr/services Desno piše koji je iznos u novčaniku :)
2019 09 23
> InesLagancic: > Meni upload ispravno radi i u novčaniku je 30 kn. Hvala adminka! 😊 Tako i meni! Hvala <3
2019 09 23
Radi mi i upload i dodane su usluge, hvala :")
2019 09 23
Ja imam 85 artikala ali niti jedan nema sliku i vidim da mi u košarici piše 0 kn. Moram li učitati ponovo slike i do kada da bi se to aktiviralo? Pokušala sam jučer učitati slike na postojećim oglasima ali bezuspješno.
2019 09 23
> IrenaAR: > Ja imam 85 artikala ali niti jedan nema sliku i vidim da mi u košarici piše 0 kn. Moram li učitati ponovo slike i do kada da bi se to aktiviralo? Pokušala sam jučer učitati slike na postojećim oglasima ali bezuspješno. Morate sve uploadati ponovno, kad editirate oglas najprije izbrišite sve fotke, pa onda dodajte nove.
2019 09 23
Očistite cookies i upload bi trebao raditi. Košarica je prazna, ali iznos bi trebao biti vidljiv u novčaniku
2019 09 23
Prvi puta imam novčiće u tom virtualnom novčaniku pa sam išla isprobati te usluge. Hvala puno na tome! Možda ću ih nastaviti koristiti i nakon što ovo potrošim. :") Također, i meni upload radi. Istina je da većinu slika nemam, ali pomalo ću dodavati nove stvari i dobro. Sigurno nitko nije sretan s time, ali prošlost ne možemo vratiti pa se neću uzrujavati. Hvala! :")
2019 09 23
Hvalaaaaa <3 <3 <3
2019 09 23
> vedranapv: > > IrenaAR: > > Ja imam 85 artikala ali niti jedan nema sliku i vidim da mi u košarici piše 0 kn. Moram li učitati ponovo slike i do kada da bi se to aktiviralo? Pokušala sam jučer učitati slike na postojećim oglasima ali bezuspješno. > Morate sve uploadati ponovno, kad editirate oglas najprije izbrišite sve fotke, > pa onda dodajte nove. vedranapv - hvala <3 :") ma jesam i tako pokušala ali nije mi jučer dalo, možda zato što sam probala s mobitela, tko zna, sutra ću pokušat opet ali s kompjutera ;)
2019 09 23
odlično, onda ću uz kafu i limunadu.
2019 09 23
1 2 3 4 5 ... 10