Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Prehrana za bebe

Pozdrav svima, molim iskusne mamice sa prijedlozima za prehranu bebe od 9 mjeseci.... Dorucak, rucak, vecera, stalno vrtim iste namirnice jer nemam vise ideja pa vas molim za pomoc... o:)
2020 02 10
Fejs grupa domaće kasice za bebe Zobene pahuljice sa voćem, pirov griz, palenta, proso Riba, piletina, teletina, junetina... Svo povrće- batat, cikla, tikve i tikvice, špinat, blitva, cvjetača, komorač..
2020 02 10
> ornella1: > Fejs grupa domaće kasice za bebe > Zobene pahuljice sa voćem, pirov griz, palenta, proso > Riba, piletina, teletina, junetina... Svo povrće- batat, cikla, tikve i tikvice, špinat, blitva, cvjetača, komorač.. Potpisujem grupu! Najkorisnija stranica na fb, jako puno odličnih ideja i savjeta
2020 02 10
Odlicna grupa,moj ima 13mj. Sad kad gledam sto voli papati recimo ranije bi krenula sa varivom(obozava sve vrste),dorucak mu je najdrazi voce+zobene. Bitno je da jede raznoliko. Ubacim ja i cokolino i sl.jer znam da unese dovoljno vitamina i sa doruckom,ruckom i uzinama. Recimo voli jetrica pileca na saft sa palentom,kelj,poriluk,juhe sve,paradajz sos mu se svida pa znam povrce napravit u paradajz sosu nesto tipa sataras isto obozava. Stalno nesto nakuhavam,te muffine,pite,palacinke. Pratim temu mozda dobijem neke ideje i za svog 🙉💃😊
2020 02 10