Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Orsay web shop

Je l' tko kad naručivao s Orsay web shopa? Našla sam si prekrasnu haljinu i bila je rasprodana i odjednom se pojavio moj broj i odmah sam poklikala sve da je kupim, ali je problem nastao s uplatom. NIsam mogla uplatiti karticom preko interneta, ali budući da imaju opciju uplate putem bankovnog prijenosa, onda sam išla uplatiti na taj način. Poslali su mi mail s brojem računa i brojem narudžbe, odmah sam uplatila, ALI sam fulala. Nisam vidjela lipe. Pa sam uplatila 219 kn umjesto 219,9. Moj grijeh. Dolazi mi sinoć mail (4 dana od narudžbe i još k tome neradni) da oni nemaju moju uplatu i da na uplatu čekaju 3 radna dana. Ja šaljem na njihov neki mail da sam ja to sve normalno uplatila i onda skužim da mi fali tih 90 lp pa sam uplatila i to. E sad, budući da te haljine više nema na webshopu, a ja nisam dobro uplatila, a oni su se jako kasno sjetili reći da čekaju tri dana na uplatu, zanima me, ako je tko imao iskustva s njima, vraćaju li novac lako ili teškom mukom (ako već ostanem bez haljine)...
2020 03 08
Pozdrav, vračaju novac, na način na koji ste uplatili. Čudno mi je to što kažu da nema uplate, a dobili su djelomičnu, najbolje je da ih kontaktirate. Naruđba Vam je vrlo vjerojatno stornirana. Isto tako ako podižete haljinu u poslovnici, možete je isprobati...i vratiti ukoliko Vam ne odgovara. Moj savjet Vam je da naručujuete oko 5, 6 sati u jutro na webu jer su tad zalihe veće. Ja godniama naručujem preko weba, doduše DE, al eto Hvala Bogu što smo ga i u HR dobili, samo su rokovi isporuke kod nas katastrofa.
2020 03 08
Hvala!
2020 03 08