Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Lasersko uklanjanje dlacica

Pozdrav, Zanima me ako neko ima iskustva s laserskim uklanjanjem dlacica intimnog podrucja, jeli djelovalo, koliko tretmana, jeli bolilo itd. Nasla sam puno razlicitih informacija pa ne znam u sta vjerovat, a imam jako osjetljivu kozu i cesta bolna urastanja pa razmisljam o tome. Isto tako ako je neko uklanjao ih u Rijeci, bilo bi super ako bi rekli gdje i iskustva. Isto tako ako neko ima bilokakve savjete ili informacije o laserskoj ili ipl epilaciji ili mozda nekoj drugoj opciji🙂
2020 05 20
Raspitajte se vezano za nuspojave tih bliceva. Da li ostavljaju trajne posljedice u koži, da li postoji sumnja da ta svjetlost uzrokuje rak, kao recimo UV svjetlost po solarijima. Mislim da je zdravlje bitnije od ljepote. Dobro se informirajte. Smatram da ta tehnologija nije dovoljno istražena, postoje i kućne verzije tih uređaja. IPL se zovu.
2020 05 20
> malllaaaa: >, postoje i kućne verzije tih uređaja. IPL se zovu. IPL i laser su dvije potpuno različite stvari. IPL ima svaki drugi kozmetički salon, a imate za kupiti i uređaje za osobnu primjenu, jeftini su i njima može svatko rukovati. Laser može imati samo liječnik, jako su skupi i rijetko tko ih ima. Naravno, razlika u rezultatima je ogromna! Ja sam radila sa laserom cijele noge, bikini zonu i pazuhe i riješila se dlaka zauvijek :) Preporučam: - Poliklinika Poliderma, Zagreb (imaju laser sa više valnih duljina) - Laser Centar Doctor, Petrova ulica, Zagreb
2020 05 20
> malllaaaa: > Smatram da ta tehnologija nije dovoljno istražena Na osnovu čega to smatrate? Laser se primjenjuje u medicini već desetke godina i postoji puno istraživanja i znanstvenih studija na tu temu.
2020 05 20
KOJE SU RAZLIKE IZMEĐU LASERA I IPL UREĐAJA? IPL uređaj koristi optičku energiju pri čemu nastaju zrake koje imaju različite karakteristike: valnu duljinu, brzinu i smjer kretanja. Zbog toga što dolazi do rasipanja zraka, zrake IPL uređaja imaju znatno manju energiju od lasera. Kod lasera sve zrake imaju iste karakteristike od valne duljine, brzine i sve se kreću istim smjerom, zbog čega zrake lasera imaju znatno jaču energiju. Kod IPL-a, tretman je bolan tj. neugodan, potreban je gel, potrebno je znatno više tretmana u odnosu na laser, tretman traje jako dugo, ne može se izvoditi ljeti, nije siguran kod osoba s tamnijom tj. preplanulom kožom, vrlo su česte komplikacije kao što su opekotine i ožiljci. Laser je sve suprotno od IPL uređaja te je neizmjerno bolji i sigurniji od IPL uređaja. DA LI JE EFIKASNIJI LASER ILI IPL UREĐAJ? Laser je ne samo znatno efikasniji nego i znatno sigurniji od IPL uređaja zbog karakteristike svojih zraka. Naime, sve zrake su spojene u jednu zraku tj. ponašaju se kao jedna zraka te prodiru dublje i imaju znatno veću energiju za uništenje korijena dlake. IPL ima raspršene zrake te manju snagu i dubinu prodora.
2020 05 20
Sve o laserskoj epilaciji. https://www.poliderma.hr/Blog/Saznajte-sve-o-laserskoj-epilaciji
2020 05 20
Što morate pitati i znati prije epilacije? https://www.poliderma.hr/Savjeti-tima/Sto-morate-pitati-i-znati-prije-epilacije
2020 05 20
Hvala Vam puno na informacijama korisnice Nicole_555 :D
2020 05 20
> malllaaaa: > Hvala Vam puno na informacijama korisnice Nicole_555 :D Drago mi je ako mogu pomoći. Ja sam jednostavno oduševljena rezultatom lasera kod sebe. Zadnjih par godina nema više brijanja, urastanja dlaka, prištića i pikanja... 8-) 8-) 8-) Nije mi žao niti jedne kune koju sam dala za ovaj tretman. Jedino mi nije jasno zašto to nisam napravila ranije. Da sam znala kako je dobro kad nemaš brigu oko dlaka, "hodala bi gola i bosa" i sve novce dala za lasersko uklanjanje već ranije. :")
2020 05 20
> Nicole_555: > > malllaaaa: > > Hvala Vam puno na informacijama korisnice Nicole_555 :D > Drago mi je ako mogu pomoći. Ja sam jednostavno oduševljena rezultatom lasera kod sebe. Zadnjih par godina nema više brijanja, urastanja dlaka, prištića i pikanja... 8-) 8-) 8-) > Nije mi žao niti jedne kune koju sam dala za ovaj tretman. Jedino mi nije jasno zašto to nisam napravila ranije. Da sam znala kako je dobro kad nemaš brigu oko dlaka, "hodala bi gola i bosa" i sve novce dala za lasersko uklanjanje već ranije. :") Hvala puno na odgovoru😊 koliko ste tretmana morali ici i pred koliko ste to napravili tj jel idete ponovo tipa jednom godisnje za odrzavanje ili? Hvala i na savjetima za salone, nazalost nisam iz Zagreba nego trazim za Rijeku
2020 05 20
> Hvala puno na odgovoru😊 koliko ste tretmana morali ici i pred koliko ste to napravili tj jel idete ponovo tipa jednom godisnje za odrzavanje ili? > Hvala i na savjetima za salone, nazalost nisam iz Zagreba nego trazim za Rijeku Bilo je to prije nekoliko godina. Ne sječam se više koliko sam tretmana radila, ali to vam ovisi od osobe do osobe. Ako imate debele, crne dlake onda trebate manje tretmana. Neidem na održavanje, dlake su spaljene i ništa više ne raste. U Zagreb dolaze na tretmane i ljudi iz drugih država, a vama iz Rijeke treba samo 2 sata do Zagreba. Kod ovoga nije važno da vam je salon u susjedstvu već da ima dobar laser. Laser u Polidermi je jedan od najboljih "u ovom dijelu svemira" tako da vam se isplati doći do Zagreba. Nema svaki grad ovakav laser, malo su preskupi...
2020 05 20
> Nicole_555: > > Hvala puno na odgovoru😊 koliko ste tretmana morali ici i pred koliko ste to napravili tj jel idete ponovo tipa jednom godisnje za odrzavanje ili? > > Hvala i na savjetima za salone, nazalost nisam iz Zagreba nego trazim za Rijeku > Bilo je to prije nekoliko godina. Ne sječam se više koliko sam tretmana radila, ali to vam ovisi od osobe do osobe. Ako imate debele, crne dlake onda trebate manje tretmana. Neidem na održavanje, dlake su spaljene i ništa više ne raste. > U Zagreb dolaze na tretmane i ljudi iz drugih država, a vama iz Rijeke treba samo 2 sata do Zagreba. Kod ovoga nije važno da vam je salon u susjedstvu već da ima dobar laser. Laser u Polidermi je jedan od najboljih "u ovom dijelu svemira" tako da vam se isplati doći do Zagreba. Nema svaki grad ovakav laser, malo su preskupi... Hvala puno🙂
2020 05 21
Drage sve, ima li koja iskustva s laserskom epilacijom kod Bambine u Zagrebu? Vidjela sam da su cijene dosta visoke što se tiče toga pa me zanima vrijedi li stvarno toliko.
2020 05 22
Koje su cijene laserskog i mogu li ići osobe koje imaju izražene vene?
2020 05 24
> roses0: > Drage sve, ima li koja iskustva s laserskom epilacijom kod Bambine u Zagrebu? Vidjela sam da su cijene dosta visoke što se tiče toga pa me zanima vrijedi li stvarno toliko. Vidim da Bambina ima SHR tehnologiju. Evo nešto o toj tehnologiji: https://ipl-tretmani.com/blog/nacin-rada-i-ucinkovitost-shr-metode-uklanjanja-dlaka/ SHR tehnologija koja se nudi po portalima u Hrvatskoj nije učinkovita za trajno uklanjanje dlačica. Zbog slabe energije doći će samo do usporavanja rasta dlačica. Međutim nakon nekog vremena u još većoj količini će se vratiti. Da bi se dlaka uništila potrebno je napraviti tretman sa provjereno kvalitetnim i jakim Laser ili IPL uređajem
2020 05 24
1 2