Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Oprostite, samo mi treba objektivno misljenje

Ekipica, trebala bi mi neka objektivna misljenja. Bila sam u vezi preko 3 godine, bila je to dobra veza. Voljeli smo se, samo je malo vrijeme bilo krivo a i mladi smo. (25god kada smo prekinuli). Razlog prekida je najvise taj da smo oboje prolazili kroz jako stresno razdoblje zivota, od fakulteta do posla, smrtnih slucajeva pa do bolesti i velikih zivotnih promjena. Ostali smo iscrpljeni i odlucili da je lakse prekinuti i poraditi na zivotu, malo ga dovesti u red. Raditi na sebi. Nismo prekinuli jer smo se prestali voljeti, da naglasim ja sam ta koja je prekinula. Od prekida je proslo tocno godinu dana gdje smo se mi vidili par puta, prijateljski na kavama. To vrijeme je prekrasno provedeno, samo znali smo da nema koristi od toga a ja se nisam usudila pocinjati temu naseg odnosa da ne kvarim sve. Kada smo se vidjeli zadnji put prije par tjedana neke stvari smo si priznali a on me poljubio. Kako me poljubio tako je opustio skroz u pusice, mazenja, drzanje za ruku, grljenje.. ja sam bila presretna. Ali onda je on rekao kako bi on htio probat samnom ponovo ali ne zna sta to fali da bas pokusa. Jesam ja luda? Jel normalno da te neko tako istovremeno mazi i pazi a govori drugo? Rekla sam mu da je na njemu sta ce biti s nama, znam da je to zvucalo malo jadno ali nisam se snasla u trenutku. Rekla sam mu da mi se javi ako zeli a ako ne da je to u redu ali da onda moramo prekinuti kontakt u potpunosti - da ovo nije zdravo za mene, nadati se i cekati. On se tu vecer javio i mi smo se od tada culi svaki dan i tako postupno sve manje.. vec dva tjedna je na moru i osjecam da gubi interes. Kako da se postavim? Da ga jos jednom pitam sta on misli ili da se povucem u tisini i samo sklonim iz njegova zivota? Oprostite ako vam se cini djecija tema ali eto ja ne znam a i nemam se kome pojadati trenutno
2020 07 19
Pozdrav, ja imam 17 godina (od 15te godine sam u vezi sa svojim dečkom koji trenutno ima 20). Znamo da smo mladi, ali bas zato ne zelimo da nas nitko i nista unisti. Kada sam imala 15 pa sve do 17 ljudi, familija, svi su mi zagorcavali zivot samo zato sto imam dečka. Prosli smo sva stresna razdoblja zajedno, i dalje prolazimo i borimo se jos malo do moje 18. Imamo planove za zivot zato jer smo drugaciji od drugih mladih. Mi ne zelim zabave, izlaziti van, mi smo u svome svijetu. I zato, ne bih nikada htjela prekinuti sa njime(znam da sam mlada i da se jos 10000 drugih sranja i situacija može dogoditi u mome zivotu) no ne bih htjela izgubiti osobu kao sto je on, nekome treba dugo da nade svoju srodnu dusu, meni se posrecilo da sam je ranije nasla u zivotu i zato je ne bi htjela pustiti nikad jer koliko je vodio ratova sa mojima zbog mene, čekao me kad sam isla u sk.. . Curo, zivot brzo prolazi, meni sve kao da je od 15 godine proletilo(18 cu za 3 mj) Poanta priče je da smo se moj dečko i ja isto zavoljeli u krivo vrijeme kad sam imala samo 15,no uspjeli smo zato jer smo to zeljeli i jako se voljeli i volimo se dan danas kao da nam je prvi dan kad smo se sreli. Moj savjet je: Nemoj da te godine pregaze, da izgubis osobu koju uistinu volis, jer dosta ljudi kasnije ne može naći srodnu dusu te lutaju i ostanu sami. No nemoj da ti i nevazne osobe od uzimaju dragocjeno vrijeme u zivotu. Zivot je kratak da bi cekala također.. Saznaj brzo, ako ne želi nastaviti sa tobom , da mozes mirno nastaviti sa životom, a ako želi i izjasni se da zeli nastaviti, da pokusate ponovno. Znam da si navela da ste se volili i sve, ali dzabe i ako ga volis ako nejde i ako Vas nesto koci. Ljudi uvijek krive vrijeme, ali ponekad su i sami krivi. Razgovor razgovor i razgovor, sretno! Znam da sam losa u davanju savjeta, ali htjela sam se priključiti temi i pomoci☺️☺️
2020 07 19
S mužem sam 7 godina i sve situacije (bolesti, smrt i slično) prolazimo zajedno. Ali mi smo zreli i znamo što hoćemo od života, jedno bez drugog ne možemo, nezamislivo mi je drugačije. Osobno nikad nisam razumjela ljude koji prekidaju pa se mire i slično. Ne vidim nikakav problem da budete skupa ako se volite. Ali ako se čovjek ohladio za kratko vrijeme na moru, a tebi "treba vremena", onda prekinuti sve kontakte i gotovo. On očito nije taj. Ili će biti za 10 godina. Nekad davno sam bila u vezi, prekinuli zbog mladosti, mislila sam neko vrijeme da ćemo završiti skupa, ali brzo sam shvatila da je bolje da ne. I hvala Bogu jer je naišao čovjek mog života koji je neusporediv sa svim što sam ikad mislila i čitala o ljubavi prije nego sam ga upoznala. On je moja definicija ljubavi i ne postoji prepreka koju zajedno ne možemo prijeći. Sretno što god odlučila :)
2020 07 19
Meni nije jasan razlog prekida. Pa nije li sve ove stvari koje navodite lakše prebroditi zajednički? Smrti, bolesti, traženje posla....morate se boriti za vezu ako je želite, i pustiti ju ako ju ne želite. Trebate izraziti svoje želje i vidjeti što misli druga strana...ja bih tako...ali teško je dati savjet kad samo vi znate sve detalje...u svakom slučaju sretno!!
2020 07 19
Ako Vi njega volite još uvijek i ako ste sigurni da i on Vas, ne vidim problem zašto ne bi ostali zajedno. Iskreno, malo su mi bezveze Vaši razlozi za prekid. Bit je u tome da se zajednički prolazi i kroz dobre i kroz loše periode u životu, već ako smo odlučili u svoj život pustiti drugu osobu. Kao što su gore žene navele, puno puno razgovora. Čisto da znate na čemu ste. Jer nadanje u nedogled nikuda ne vodi. Treba sjest za stol i otvoreno popričati o zajedničkom odnosu, o planovima i ciljevima u budućnosti.
2020 07 20
Ako je on već dva tjedna na moru bez vas i bez javljanja svako malo, mislim da je to to. Često se dok smo mladi i ako nismo sigurni u sebe držimo zubima za ono što mislimo da je za nas najbolje. Kasnije shvatimo da je tako trebalo biti kako bismo mogli naći nekoga tko nam je suđen. Ako želite, javite mi se u inboks da vam ispričam svoje osobno iskustvo nakon prekida veze od 5 godina, depresije pa do nekih čudesnih iskustava i novog života kojeg nikad ne bih mijenjala. :-)
2020 07 22
Nesto ozbiljno i trajno drugacije izgleda.Kada se sretnu srodne duse,sve je jasno,nema ni truke sumnje ni premisljana.Nesto drugo nije vrijedno truda,mislim ja.
2020 07 31
Rekli si da si ga ostavila jer da ste trebali se srediti. Da ste bili iscrpljeni i umorni od životnih situacija. Ili nam niste sve iskreno rekli ili vaša priča ima nekih rupa koje nisu sve rečene. Totalno mi je nejasna ova priča. Zašto si ga ostavljala? On je negdje na moru, ne javlja se. Ovako, s obzirom da je priča nejasna potpuno, iz ovoga je vidljivo da si ti totalno nesređena osoba i da sam ja na njegovom.mjestu, ja bi dobro razmislila o vezi s tobom. On jednostavno nije spreman na ponovnu vezu s tobom. Da je spreman ne bi bilo toga šta bi ga spriječilo da te nazove. Prema tome, negdje si se sama zeznula ili ako nisi, on svakako nije zainteresiran.
2020 08 29
Dobro ste napravila. Jasno ste mu rekli što mislite o situaciji. Ženo, budite si na prvom mjestu! Djelim stav teodore... Ozbiljno izgleda drugačije, vjerujte! Sretno i hrabro!
2020 10 03
Da sam 30 godina mlađa rekla bi idite dalje. Al danas ne znam. Bila je to moja prva simpatija, prva prava ljubav, prvi životni planovi i sve tome slično. Bila sam ludo zaljubljena....ali nije sve bilo idealno narocito kraj. On se ozenio ja udala. Nisam ga srela 30 godina. Nisam znala nista o njemu nije me ni zanimalo. Imam dobar brak volim svog muža, imam odraslu djecu. I onda čujem da je umro. Srce se stislo. Sad me zanima sve o njemu. Da se sad može vratiti ne znam što bi učinila. Umro je prije 4 mjeseca ali ne ide van iz mojih misli, bol je ponekad neizdrživa. Volim supruga i ovo je jedini ptoblem o lojem mu ne pričam da ga ne povrojefim Eto moja priča mozda vam pomogne Meni ne može
2020 10 05