Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Koju prekvalifikaciju odabrati

Pozdrav, u nedoumici sam koju bi prekvalifikaciju.. Prva opcija mi je dentalni asistent,a drugi farmaceutski tehnicar iako mi je kao predmet kemija na samu pomisao uzas bila i u osnovnoj i u srednjoj,i ne znam kako bih ju ucila uopce ukoliko bi upisala farmaciju. Sto mislite je li dobar posao dentalnog asistenta, kakva je placa itd? Zivim u Slavoniji pa je opcenito izbor za posao 3x manji nego u Zg,Os,St i vecim gradovima.. Zavrsila sam cetverogodisnju skolu za medicinskog kozmeticara i volim svoje zanimanje,ali bih htjela i nesto novo..
2020 10 06
Moja sestra je upisala za zubnog tehničara prošle godine. Mislim da bi ti to bolje bilo jer je više traženije nego farmaceutski tehničar
2020 10 06
> Rina_07: > Moja sestra je upisala za zubnog tehničara prošle godine. Mislim da bi ti to bolje bilo jer je više traženije nego farmaceutski tehničar Hvala ti, pa ne znam forsaju kao najtrazenije zanimanje farmaceutski tehnicar pa sam mislila da je to nesto napeto 🤷‍♀️
2020 10 06
Znam da većinom traže dentalnog asistenta jer u zubarskim ordinacijama moraju baš imati zubarskog asistenta što je do sad bila medicinska sestra Ja sam se isto prebacila na drugi smjer, nakon završenog agronomskog fakulteta upisala sam predškolski odgoj, nadam se da ću tu imati više sreće. U biti uvijek možeš promijeniti zanimanje ako ti se ne svidi. i da, sretnoo ti :") :*
2020 10 07
Zna li netko na koji način pronaći staž kao farmaceutski tehničar? Mislim svi govore, traženo, traženo, a do staža je nemoguće doći. Izgleda da baš i nije tako traženo. Samo ne znam zašto se ljudi toliko prekvalificiraju u to zanimanje? Nije valjda da svi imaju vezu.
2020 10 25
Pozdrav cure, Isplati li se upisivati prekvalifikaciju za farmaceutskog tehničara ili dentalnog asistenta? Koliko je teško pronaći posao nakon stečene kvalifikacije?? 😀
2021 02 18
Ja sam upisala prekvalifikaciju za farmaceutskog tehničara još malo pa pri kraju i vjerujem da ćer staž doći odmah nakon diplome a sad kakva je situacija ne znam
2022 03 31
Pozdrav, malo da probudim temu, možda se javi netko tko je imao iskustva s tim. Zanima me isplati li se prekvalfikacija za farmaceutskog tehničara ? Čitam po forumima kako je dosta problem naći stažiranje, a opet svugdje se navodi kao dosta traženo zanimanje.
2023 01 20
Mene zanima iskljucivo prekvalifikacija za dentalnog tehnicara pa me zanima koje ustanove odrzavaju program :)) hvala
2023 01 23
> IvaSkoro: > Pozdrav, malo da probudim temu, možda se javi netko tko je imao iskustva s tim. > Zanima me isplati li se prekvalfikacija za farmaceutskog tehničara ? Čitam po forumima kako je dosta problem naći stažiranje, a opet svugdje se navodi kao dosta traženo zanimanje. Pozdrav ja sam friško završila i ne znam što reći, traženo jest ali kao gotov farmaceutski tehničar odnosno s položenim stručnim ispitom, ja sam se aktivirala na par mjesta jer mi dm javio kad riješim stručni da im se javim, e sad tu je onaj škakljiv dio ali opet je to individualno da se većinom ne plaća taj staž osim ako si na birou ili imaš vezu, no i to ne garantira uspjeh jer prije će uzeti nekoga iz sss zdravstvene 4 godišnje škole nego prekvalifikaciju tako mi rekoše, treba se truditi i vjerujem da se može odstažirati a da je plaćeno pripravništvo
2023 04 04
> bubamara12: > Mene zanima iskljucivo prekvalifikacija za dentalnog tehnicara pa me zanima koje ustanove odrzavaju program :)) hvala Ja sam bila u Medical
2023 04 04