Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Popravak jakne od perja

Cure, zna li tko kako popraviti rupu na jakni od perja.. Konkretno na polyamidu , nylonu je rupa i izvlači se perje. Jakna mi je draga i bila je vrlo skupa, voljela bi je popraviti..
2020 10 11
Ja sam jako razočarana sa pernatim jaknama...uvijek odnekud iscuri perje i kod skupih kvalitetnih jakni... Obučem crnu majicu...i gore jaknu...kad skinem jaknu moram čistiti perje...to me baš nervira... :,'(
2020 10 11
Da to je istina, ali konkretno ova je odlična, ne pušta toliko, vjerojatno ima duplu podstavu. Baš neznam kako bi je popravila, zašila, a da se ne krene širiti dalje. Možda nekakva zakrpa ali opet neznam kako će reagirati na ljepilo.. Uff
2020 10 11
Možda da odete da vam to krojač napravi..
2020 10 11
stavi neku primjerenu naljepnicu na tu rupicu ..eto možda tako.....
2020 10 12
ja sam svoju jaknu nosila krojacici na popravak, lijepo je to zašila i nije upadljivo. ako se rupica veca nalijepi se isti materijal preko rupe, ali to ne bih radila doma sama ako je s vanjske strane. nije skupo, ja sam platila 30kn
2020 10 12
Hvala vam na odgovorima, nosim krojačici pa ćemo vidjeti kako će izgledati.. Te naljepnice..to su kao samoljepljive zakrpe za odjeću?
2020 10 13
Bok, trebala bi mi mala pomoc. Naime, jednu malo skuplju jaknu sam poderao. Poderao sam je sa vanjske strane na ruci gde se najvise vidi. I sada bih je trebao zakrpati. Vjerovatno cu je nosti krojacu kao i vi da je on pokrpa, ali posto je u pitanju nike( 100% poliester) jakna preko tog mjesta gdje je poderana bi se mogla zalijepiti neka nike naljepnica. Mislim da bi bilo mnogo ljepse zalijepiti nalepnicu nego da je krojac krpi. Da li je neko to radio i gdje je uzimao nalepnice? Padaju mi na pamet kineski sajtovi ali se dugo ceka. @nelina Da li mozes objaviti koju fotografiju kako je ispala jakna posle krpljenja?
2021 12 25