Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Ulje noćurka

Dobar dan! Ima li tko iskustva s uljem nocurka? Hvala!
2021 03 12
.... dan, Ja sam pila ( i sad s vimena na vrime) za kožu... Lice mi je u jednom periodu bilo tako suho da se počelo perutat oko usana.... ludila sam,... nikakve kreme nisu pomagale( bar ne na kratke staze). Pa sam guglala šta piti i jesti i naišla na to ulje, kupila i za kratko vrijeme ten savršen. Koristim Oleo therapy, hladno prešano.... Eto, ako je šta pomoglo, biće mi drago pozz😊
2021 03 15
Hvala Vam. Meni je to preporucila susjeda koja je imala slicne probleme kao i ka i sada kaue da je odlicno. Mislim svak reagira drugacije i koriste ga i razlicite svrhe, pa sam htjela vidjeti ima li tko tu kakva iskustva.
2021 03 15
Vidim ovo Vase je kao kapi. To mazete na lice? Ja sam narucila neke kapsule.
2021 03 15
Je, kapi... meni je to nekako ( a nemam pojma zašto, 🙃) ulijevalo više povjerenja, pa sam se odlučila na to (u ljekarni dođe nekih 80,90 kn). Pijem oko tri tjedna jednu čajnu žlicicu ujutro, onda napravim pauzu.. Tako sam čitala da se pije nekih 21 dan pa treba napravit pauzu, pa opet... Ja sam pravila malo dužu pauzu jer bi zaboravila na njega, onda kad mi je ten posta ok. 😂😊, Al, evo baš sam, se nedavno opet sjetila i sad sam opet u fazi da pijem. Moja vam kolegica pije neki u kapsulama ( mogu je pitat bas koje, jer ne znam) i ima savršen, prekrasan ten. Tako da vjerujem da i ulje i kapsule imaju dobar učinak... E sad, ono vječno, kako šta na koga djeluje..valjda će i vama bit djelotvorno😊. A i općenito za to ulje kažu da je odlično za kožu
2021 03 15
E da, ne mažem ga na loce, baš nisam nikad.... a lice mažem smiljem, koje pravim sam s maslinovim uljem, navečer... A ujutro stavim bilo koju hidratantnu kremu 😊
2021 03 15
*lice😊
2021 03 15
Ja sam narucila neke kapsule iste kao moja susjefa. Kad stignu, poslikam koje. Pitajte, sliku, bas da Vidimo jesu li iste.
2021 03 15
100 kn je 1 pakovanje od 90 kapsula.
2021 03 15
Čula sam da je super za nestabilne hormone i osobe s policističnim jajnicima :)
2021 03 15
> nenenena: > Čula sam da je super za nestabilne hormone i osobe s policističnim jajnicima :) I ja sam to cula, kao i za jos puno stvari. Nema druge nego probati.
2021 03 16
Stiglo mi je ulje. Pise da se uzima 6 mjeseci, pa onda pauza. Kolika pauza dok se opet moze poceti uzimati?
2021 03 16
Ja ga pijem vec neka 2 mjeseca (pauzu sam napravila kada sam dobila mengu) i pijem ga u kombinaciji sa vrkuta kapsulama. Imam policisticne jajnike i od kad sam krenula piti meni se ten bas jako popravio (na ocigled) i smanjila mi se bol od policisticnih. Isto tako sam nakon 9 mjeseci dobila redovitu prirodnu mengu bez Duphastona. Tako da od mene ima samo pohvale i definitivno cu ga nastaviti piti isto kao i vrkutu.
2021 03 16
Ja s tim menstruacijama i bolovima, tegobama imam strasnih problema. Nista mi nije pomoglo. Sad cu ovo i stvarno ne znam sto mi vise preostaje
2021 03 16
Sto je vrkuta? Idem i to zaguglat.
2021 03 16
1 2 3