Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Zubari Osijek

zanima me koji su dobri zubari preko hzzo-a? ako netko ima nekakve preporuke,i koliko se dugo ceka
2021 03 18
> Froglina: > zanima me koji su dobri zubari preko hzzo-a? ako netko ima nekakve preporuke,i koliko se dugo ceka Ordinacija dentalne medicine Saša Đukić, sve preporuke, već godinama sam kod njega
2021 03 19
Ja naprimjer uopce nemam lijepog iskustva kod Saša Đukić,toliko mi je sve lose napravio da sam morala ic popravljat vec popravljeno.Meni je izvadio zub,ali je ostavio korijen koji se zapetljao unutra za meso i kost i na kraju sam zavrsila na operaciji jer mi se sve zakompliciralo.Kolegicu je zub bolio otisla kod njega popraviti, nakon toga ju jos vise boljelo i ode kod drugog zubara, oni joj tamo naprave snimak,a na snimku se vidi kako je ostao dio igle u mesu i zato ju je boljelo. Cula sam jos losih iskustava ljudi koji su isli kod njega. A pozitivna iskustva sam cula za Dental centar Čes i Dragaš dental design oni se nalaze u Čepinu,sad ne znam jel oni idu preko hzzo
2021 03 19
Slažem sa @ MajaNikolic, Saša Đukić je katastrofa!I ja sam bila godinama,super je kada nema problema,a kada nastane problem e onda se sve vidi! Loš dijagnostičar (ono što drugi utvrde za 1 minutu) on ni nakon 3 pregleda, uz to ne primjeti 3 karijesa!Redovno smo išli na kontrole, a nikada nije primjetio da dijete ima “tet a tet” ili zub na zub zagriz i da je preporucio ortodonta i nosenje aparatica. Takodjer je naplacivao plombe djeci dok nije dobio vise prijava u HZZO! Nikako ga ne preporucam!!!
2021 03 19
Dr. Mirela Veselinović Fingler, Ul. Bartola Kašića 48 u Osijeku, naša obiteljska liječnica dentalne medicine više od 10 godina.
2021 03 19
Drage zenice. Mene zanima osobno iskustvo neke od Vas(ako Vas ima) koje ste stavljale krunice na zube ili ugradjivale implantate. Ili ako imate nekoga od obitelji, rodbine, bliskog prijatelja koji su obavljali te zahvate i da su zaista zadovoljni stomatologom a i samim radom. Bitno mi je da je stomatolog na podrucju Osijeka. Ukoliko Vam je neugodno napisati ovako javno, slobodno mi se javite u privatne poruke.. Imam kompliciran “slucaj” u ustima i zaista neznam kojeg stomatologa odabrati. Isla sam na besplatan prvi pregled kod 3 stomatologa i situacija je slijedeca; Kod dvoje je cijena bila priblizno slicna dok je kod treceg cijena bila troduplo veca. Prvi se nije nesto posebno zanimao za moje upite- iako sam njihov pacijent. Drugi- pristup odlican, ljubazni su, radovi vidjeni preko neta lijepi. Treci- pristup i radovi takodjer lijepi no radi se o punooo vecoj cijeni jer se uzimaju pod rad i donja celjust sto u prva dva posjeta stomatolozima nije bilo govora… U nedoumici sam jer ne znam dali me 3i samo htio “oderat” ili je jedini uvidio problem donje celjusti, te da mi na gornjoj cesljusti kost nije bas zdrava(da ne pisem sad profesionalne izraze)…. Molim Vas da se javite ako imate kakav savjet ili iskustvo.
2022 02 06
Pozdrav! Dali je netko možda kod stomatologinje Antonia Čes ? Ima ordinaciju u donjem gradu , Osijek...Ili imate kakvu informaciju, iskustva kakva je... Hvala
2023 03 02