Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Masaža Zagreb

Pozdrav cure, imate li preporuke za neke salone ili cure koje privatno rade masaže leđa i/ili cijelog tijela? Bila sam u nekoliko salona, ali me nisu oduševili. Ja sam na Tresnjevci pa bih voljela da nisu bas na krajnjem istoku/zapadu. Hvala lijepa ☺️
2021 09 21
Thai Harmony u Šubićevoj su nama najdraži - idemo već tamo godinama i samo imamo pohvale za cure :")
2021 09 21
> PretrpaniOrmar: > Thai Harmony u Šubićevoj su nama najdraži - idemo već tamo godinama i samo imamo pohvale za cure :") Hvala lijepa, zguglat cu ih malo ☺️
2021 09 21
Runolist Srednjaci- obavezno kod Sanje (a onda možete i do nje doma povoljnije). Zlatne ruke. Često idem na dobre masaže, al ona je posebna :")
2021 09 22
> iskrica0: > Runolist Srednjaci- obavezno kod Sanje (a onda možete i do nje doma povoljnije). > Zlatne ruke. Često idem na dobre masaže, al ona je posebna :") Hvala, naručit ću se! ☺️
2021 09 22
Imam broj, ali ne želim davati bez njenog pristanka. Nek ona u salonu odluči tko može k njoj doma :)
2021 09 23
> Poisene: > > iskrica0: > > Runolist Srednjaci- obavezno kod Sanje (a onda možete i do nje doma povoljnije). > > Zlatne ruke. Često idem na dobre masaže, al ona je posebna :") > Hvala, naručit ću se! ☺️ Ako odete, javite jel opravdala očekivanja :)
2021 09 23
> PretrpaniOrmar: > Thai Harmony u Šubićevoj su nama najdraži - idemo već tamo godinama i samo imamo pohvale za cure :") Bok, koju biste curu preporučili?
2021 09 25
> ABBA1977: > > PretrpaniOrmar: > > Thai Harmony u Šubićevoj su nama najdraži - idemo već tamo godinama i samo imamo pohvale za cure :") > Bok, koju biste curu preporučili? ja idem kod Lek (sitna ali bome zna jako dobro stisnuti :') ) a frendica ide kod Tng (tako se izgovara ,:) ali ne znam napisati)
2021 09 27
> PretrpaniOrmar: > > ABBA1977: > > > PretrpaniOrmar: > > > Thai Harmony u Šubićevoj su nama najdraži - idemo već tamo godinama i samo imamo pohvale za cure :") > > Bok, koju biste curu preporučili? > ja idem kod Lek (sitna ali bome zna jako dobro stisnuti :') ) a frendica ide kod Tng (tako se izgovara ,:) ali ne znam napisati) Hvala 🙂
2021 09 28