Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Refluks- kiselina

Hej možete podjeliti iskustvo a refluksom, koje ste siptome imali, i kako ga ljecite :)
2021 11 15
> arya25: > Hej možete podjeliti iskustvo a refluksom, koje ste siptome imali, i kako ga ljecite :) Jooooj. Uzas. Pocelo prije 2 godine. I uz sve terapije i privatnih doktora.. Nista. Najvise mi pomaze reflustat i lagana prehrana te caj od mente. ♡ Tablete sam izbacila jer mi nista ne pomazu.
2021 11 15
Hvala na odg. :) Meni je krenuo kao suhi kasalj, nakasljavanje. Popila klavocin. Nista! I onda me krenulo grlo peci, i dalje taj kasalj, kiselo u ustima. Sad pijem Ares. Ali nekako nema puno poboljsanja. Osim mrvu manje kaslja. Pijem tab 5 dana
2021 11 15
Pomažu bademi i kockica sira trapista ili sličnog...nekome i mineralna voda...
2021 11 16
hvala na odgovorima :)
2021 11 17
> Ninna00: > > arya25: > > Hej možete podjeliti iskustvo a refluksom, koje ste siptome imali, i kako ga ljecite :) > Jooooj. Uzas. > Pocelo prije 2 godine. > I uz sve terapije i privatnih doktora.. > Nista. > Najvise mi pomaze reflustat i lagana prehrana te caj od mente. ♡ > Tablete sam izbacila jer mi nista ne pomazu. Meni takoder samo pomaze reflustat, lagana prehrana te sok od aloe vere (ima u bio bio), jedan bicerin prije jela. Tablete Controlux nula bodova, pila ih 2.5 mj bezveze.
2021 11 19
meni je dok dala gastal i ultop tab. za sada manje kasljem. Do tada me je gusio kasalj. Nadam se da ce i prestati. Hvala vam jos jednom na savjetima :)
2021 11 20
Pozdrav svima, Ako bolujete od gastroezofagealne refluksne bolesti (GERB-a) i/ili laringofaringealnog refluksa (LPR-a), molim Vas da sudjelujete u istraživanju koje se bavi ispitivanjem mentalnog zdravlja osoba oboljelih od navedenih bolesti: www.tinyurl.com/mgerb Ispunjavanje traje oko 15 do 20 minuta, a svojim biste mi ispunjavanjem pomogli u prikupljanju vrijednih podataka za bolje razumijevanje ove važne teme te biste mi pomogli da diplomiram. Sudjelovanje je u potpunosti anonimno, a istraživanje je odobreno od strane Etičkog povjerenstva. Također, ako poznajete nekoga tko boluje od GERB-a ili LPR-a, puno bi mi značilo kada biste im proslijedili link na istraživanje, jer mi je potreban velik broj ispitanika, kako bih mogla adekvatno ispitati ovu temu. hvala svima unaprijed!
2023 05 16
Meni pomaže bamija - čaj i tinktura!
2023 12 04