Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Kaput dugi da ili ne

Pozdrav drage krpicarke muči me dali sam ja jedina koja ima problema hhaha sa kaputima kupim kaput dugi jer je predivan i nemam ni jedan dugi obucem ga i krenem u grad i onda krene strava hodam ko pingvin ,ili mi se uplove u noge ,ili se mota po meni hhhh kako vi bavite sa dugim kaputima a da ne ispadne ko ja dvorska luda ma ulici :s :o :| x-)
2021 12 02
To se s vremenom naviknete na kaput. Vama možda to tako izgleda čudno. Ako se osjećate dobro kad ga obučete i pogledate se u ogledalo, onda zadržite tu sliku, nemojte misliti kako pri hodanju leprša na sve strane 😁 Ima i kaputa koji su stvarno duuugi pa ih smatram malo nespretne za sve. I možda nisu za dugo hodanje, nekakvu žurbu i obavljanju hrpe stvari po gradu.
2021 12 03
Hvala vam moze bit da se moram naviknut 😶
2021 12 03
Ja kupujem samo kapute do gležnja jer su mi topli i jer ne volim kad mi haljina viri ispod kaputa (a nosim pretežito midi dužine ili duže), i bilo mi je isto čudno u početku, saplitao mi se u noge itd, ali onda sam navikla i automatski ga podići malo kad idem uz/niz stepenice i sl :D
2021 12 04
> Fraagaria: > Ja kupujem samo kapute do gležnja jer su mi topli i jer ne volim kad mi haljina viri ispod kaputa (a nosim pretežito midi dužine ili duže), i bilo mi je isto čudno u početku, saplitao mi se u noge itd, ali onda sam navikla i automatski ga podići malo kad idem uz/niz stepenice i sl :D je, haljina koja viri ispod kaputa je blagi užas, ja imam jedan kao baloner ali pamučni, onako je do pola lista i ništa mi se ne sapliće....možda se radi baš o ovoj duljinii do gležnja.....ništa, polakše i ljepše ćete hodati, s vremenom će se kaput naviknuti na vas..
2021 12 04
> sanjaurban: > > Fraagaria: > > Ja kupujem samo kapute do gležnja jer su mi topli i jer ne volim kad mi haljina viri ispod kaputa (a nosim pretežito midi dužine ili duže), i bilo mi je isto čudno u početku, saplitao mi se u noge itd, ali onda sam navikla i automatski ga podići malo kad idem uz/niz stepenice i sl :D > je, haljina koja viri ispod kaputa je blagi užas, ja imam jedan kao baloner ali pamučni, onako je do pola lista i ništa mi se ne sapliće....možda se radi baš o ovoj duljinii do gležnja.....ništa, polakše i ljepše ćete hodati, s vremenom će se kaput naviknuti na vas.. Ma samo teddy!!😉 😂
2021 12 04
Malo mi je ponekad nezgodan dugi kaput, da.. Jos je blago oversized. Ako se u trgovini moram sagnuti do donje police hvatam ga nekako oko sebe da ne obrisem pol poda, ali ipak obrisem.. i kad ulazim u auto znam ga malo slucajno obrisati 😅 No kad hodam nemam problema, i osjecam se super sto tako malo igra oko mene 😊 To mi je vrlina, ne mana, mozda se s vremenom naviknes. I jos vise volim kad nije jako hladno pa je raskopcan, jos mi je nekako drazi 😎
2021 12 04
> sonja90: > > sanjaurban: > > > Fraagaria: > > > Ja kupujem samo kapute do gležnja jer su mi topli i jer ne volim kad mi haljina viri ispod kaputa (a nosim pretežito midi dužine ili duže), i bilo mi je isto čudno u početku, saplitao mi se u noge itd, ali onda sam navikla i automatski ga podići malo kad idem uz/niz stepenice i sl :D > > je, haljina koja viri ispod kaputa je blagi užas, ja imam jedan kao baloner ali pamučni, onako je do pola lista i ništa mi se ne sapliće....možda se radi baš o ovoj duljinii do gležnja.....ništa, polakše i ljepše ćete hodati, s vremenom će se kaput naviknuti na vas.. > Ma samo teddy!!😉 > 😂 Ne diraj u bolne rane! E, sinoć ja u Z centru, ulaze dvije moderne djevojke u ISTIM teddyjima......ako nisam pala u nesvijest...onda uđem u Pepco, a tamo deke od istog materijalaaaaaaaaa
2021 12 04
> sonja90: > Malo mi je ponekad nezgodan dugi kaput, da.. Jos je blago oversized. Ako se u trgovini moram sagnuti do donje police hvatam ga nekako oko sebe da ne obrisem pol poda, ali ipak obrisem.. i kad ulazim u auto znam ga malo slucajno obrisati 😅 No kad hodam nemam problema, i osjecam se super sto tako malo igra oko mene 😊 To mi je vrlina, ne mana, mozda se s vremenom naviknes. I jos vise volim kad nije jako hladno pa je raskopcan, jos mi je nekako drazi 😎 OMG sve obrnuto od mene- ja volim da mi je sve toliko usko da se gušim dok hodam.....
2021 12 04
> sanjaurban: > > sonja90: > > > OMG sve obrnuto od mene- ja volim da mi je sve toliko usko da se gušim dok hodam..... Nije dobro kad smo istih ukusa i slicno ili jednako odjeveni.. bili bi klonovi bas kao cure iz gornjeg komentara. (Mada smo i ovako dosta "klonirani" jer su svi komadi nekako slicni i predvidljivi.. Rijetki na sebi imaju komade koji su originalni, bez obzira na cijenu i brand, to uopce nije vazno.. A jos slabije to dobro kombiniraju)
2021 12 04
> sonja90: > > sanjaurban: > > > sonja90: > > > > > OMG sve obrnuto od mene- ja volim da mi je sve toliko usko da se gušim dok hodam..... > Nije dobro kad smo istih ukusa i slicno ili jednako odjeveni.. bili bi klonovi bas kao cure iz gornjeg komentara. > (Mada smo i ovako dosta "klonirani" jer su svi komadi nekako slicni i predvidljivi.. Rijetki na sebi imaju komade koji su originalni, bez obzira na cijenu i brand, to uopce nije vazno.. A jos slabije to dobro kombiniraju) Molit ću lijepo, nedavno sam završila tečaj šivanja koji sam već dugo htjela i sašila sam si traper tuniku na zvjezdice kakvu nitko nema..imam i diplomu švelje..
2021 12 04
Pa cestitke, Sanja! Sljedeci je pretpostavljam kaput. Mozete i teddy deku iz Pepca koristit, taman imaju i bozicne motive pa cete biti jos originalniji, i bude se slagalo i sa zvjezdicama 😊 a tko zna, danas sutra mozda i Krpicarski profil dozivi promjene pa i mi postanemo originalne 😉
2021 12 04
> sonja90: > Pa cestitke, Sanja! > Sljedeci je pretpostavljam kaput. Mozete i teddy deku iz Pepca koristit, taman imaju i bozicne motive pa cete biti jos originalniji, i bude se slagalo i sa zvjezdicama 😊 a tko zna, danas sutra mozda i Krpicarski profil dozivi promjene pa i mi postanemo originalne 😉 Fala, fala..eee, teddy deka je odlična ideja, ogrnem se i pravac Advent....moda se i mijenja tako da netko obuče nešto.......npr. ove veeeelike šarene patiketine na šarenu haljinu iz Zare koja je 100% poliester, pa ti se od toga kosa tako naelektrizira da širiš elektricitet uokolo ko plamteći pelikan.......e da, najlonke i patikeeeeeee, to je u 80-ima bilo skroz seljasto.......baš šteta što ovdje nema više modnih tema....samo neke prevare, prodaja tostera i onih modernih cigareta..
2021 12 04
Hahaha ja se divim vama koji hodate u tim kaputima dugima tolko sam ga htjela i tak ljepo obucem ga i ne viri mi haljina ispod bas to i krenem ja kad ko pingvin meni to sve oko nogu onda sam ga zakopcala Reko da bas ne budem ko kreten ugl na kraju sam se sama sebi smijala gggagaahha kak hodam u tome a tko je ljepo pa me posle bilo bas briga meni je ljepi a to kaj hodam u njemu ko uslagiran pingvin nema veze hahahh
2021 12 05
> sanjaurban: > > sonja90: > > > sanjaurban: > > > > Fraagaria: > > > > Ja kupujem samo kapute do gležnja jer su mi topli i jer ne volim kad mi haljina viri ispod kaputa (a nosim pretežito midi dužine ili duže), i bilo mi je isto čudno u početku, saplitao mi se u noge itd, ali onda sam navikla i automatski ga podići malo kad idem uz/niz stepenice i sl :D > > > je, haljina koja viri ispod kaputa je blagi užas, ja imam jedan kao baloner ali pamučni, onako je do pola lista i ništa mi se ne sapliće....možda se radi baš o ovoj duljinii do gležnja.....ništa, polakše i ljepše ćete hodati, s vremenom će se kaput naviknuti na vas.. > > Ma samo teddy!!😉 > > 😂 > Ne diraj u bolne rane! E, sinoć ja u Z centru, ulaze dvije moderne djevojke u ISTIM teddyjima......ako nisam pala u nesvijest...onda uđem u Pepco, a tamo deke od istog materijalaaaaaaaaa Hhahhaaho ja sam na adventu vidjela curu u kaputu kakavu ja dekicu ima. Hahhahha meni su ljepi al mi je to nekak ko kucni ogrtac hahahah
2021 12 05
1 2