Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Evo cure, konačno, nakon pet godina sam se odvažila i otvorila svoj webshop. Malo je reći da sam presretna ❤️ Škicnite na www.magicalsweetescape.com
2022 01 06
Svaka čast, sretno! Lijep je, uredan, ugodan oku i na prvu se vidi da je odraz onoga sto radite. Mozda bi nijansu ucitavanje moglo biti brže, ali to naravno kosta, a mozda ni moj net nije trenutno dobar. U svakom slucaju big like za web, super izgleda, i fotke su mi jako dobre. Pojacajte oglasavanje i na drustvenim mrezama, nagradnjace da ljudi tagiraju nekog i slicno.. Cesce objave sigurno.
2022 01 07
> sonja90: > Svaka čast, sretno! > Lijep je, uredan, ugodan oku i na prvu se vidi da je odraz onoga sto radite. Mozda bi nijansu ucitavanje moglo biti brže, ali to naravno kosta, a mozda ni moj net nije trenutno dobar. U svakom slucaju big like za web, super izgleda, i fotke su mi jako dobre. Pojacajte oglasavanje i na drustvenim mrezama, nagradnjace da ljudi tagiraju nekog i slicno.. Cesce objave sigurno. Hvala puno, ima još nekih grešaka kod slika al ispravit ću to. Što se tiče brzine, meni normalno otvara.
2022 01 07