Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Pošta covid potvrda

Je li možda netko slao s pošte u CityCentru ili Areni i jesu vas tražili Covid potvrdu ili mogu poslati bez nje?
2022 01 14
> AntonijaP90: > Je li možda netko slao s pošte u CityCentru ili Areni i jesu vas tražili Covid potvrdu ili mogu poslati bez nje? U Areni su me tražili Ali ako trebati nešto plaćati par koraka dalje je Fina , više puta sam bila i nitko me nije tražio potvrdu👍
2022 01 14
mene niti jedanput u pošti nisu tražili potvrd....sad ne znam jel to pravilo ili iznimka
2022 01 14
Ovisi tko je na salteru, nekad traze nekad ne
2022 01 15
> Vicky1: > mene niti jedanput u pošti nisu tražili potvrd....sad ne znam jel to pravilo ili iznimka Valjda se vec mjesecima prica kako su covid potvrde obvezne u drzavnim tvrtkama.
2022 01 15
> AntonijaP90: > Usput pitanje za slanje Paketom24 da mi poštar od doma pokupi. Koju vrstu uputnice biram - HUB1 ili poštanska uputnica Ja sam placala gotovinom, nisam nista ispunjavala.
2022 01 15
Ni meni u manjem gradu nitko ne traži potvrdu. Samo u gradskoj knjižnici moram pokazat. Pošta, fina, išta slično ne traže. Jedino na policiji nisam bila, možda tamo traže....
2022 01 15
Ja sam prošli tjedan bila u pošti i nitko me nije tražio potvrdu...
2022 01 15
u areni su me tražili to, u Remetincu u pošti isto, u Avenue Mallu isto svugdje traže i onda gledaju jel to moja potvrda najčešće tako da vide odgovara li vaše ime imenu pošiljatelja ako ne onda valjda traže osobnu.. ja sam uvijek bila pošiljatelj za sebe pa ne znam meni su tak provjeravali
2022 01 16
Hvala na odgovorima...jučer sam bila u CityCentru zapad i uspjela sam poslati paket bez potvrde :)
2022 01 16
> AntonijaP90: > Hvala na odgovorima...jučer sam bila u CityCentru zapad i uspjela sam poslati paket bez potvrde :) Ma neeeeka si. Kako ste sve ultrapametne, to nije za vjerovati. A ako vas netko ovdje prevari, psovat ćete na zakone i kako nitko nije moralan i ne pridržava se pravila. Eto, bravo za sve vas, plješćem vam. Prave ste revokucionarke.
2022 01 22
Taman ne poslala paket nikad, neću sudjelovat u njihovom igrokazu, samo tisak.
2022 02 12