Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Cure koje vole Zaru

Pozdrav cure, Molim za informaciju, jel ovo bilo u prodaji pa rasprodano; ili ce tek stici, vec par dana nema artikla.. Siiilnooo je zelim 😭 Bas ovu dugu. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1c7f8b3893978b41f7a12a90824e31c4.jpg)
2022 02 19
Ako se ne varam, to je artikl pod brojem 8372/030. I ja sam ga spremila 😂😂 to je dio nove kolekcije no rasprodan je u roku odmah. Doći će opet sigurno, kao i par drugih artikala iz nove kolekcije koji su momentalno planuli ali se restockaju nasumično. Bacite oko povremeno na app, ne sumnjam da ćete ga uhvatiti.
2022 02 19
> AndreaRestic: > Ako se ne varam, to je artikl pod brojem 8372/030. I ja sam ga spremila 😂😂 to je dio nove kolekcije no rasprodan je u roku odmah. Doći će opet sigurno, kao i par drugih artikala iz nove kolekcije koji su momentalno planuli ali se restockaju nasumično. Bacite oko povremeno na app, ne sumnjam da ćete ga uhvatiti. Nooooo :o Pa jel moguce ,:( Znaci mogu ocekivati da ce je pol grada nosati😅 Nema veze, super izgleda. Hvala na odgovoru, pratim 😎
2022 02 20
I da, taj je kod.
2022 02 20
Iskreno ja sam samo jednom vidjela M veličinu na webu i to je to! Doduše, ne mora nužno biti da će ga svi kod nas nosit jer koliko vidim kad se preko weba naručuje, paketi za RH najčešće stižu iz skladišta iz Poljske. Pitanje je koliko drugih država je u istom košu s nama. Tako da je lako moguće da je pitanje dana kad će ova kolekcija biti dostupna u fizičkim poslovnicama dok se na webu stanje ažurira. Ako se slučajno pojavi u Splitu, odoh ga kupit i sebi i vama ako ga ne ulovite na drugi način :') :')
2022 02 20
Kojim danom im stize roba😂? Bila sam uvjerena da šalju iz Rh, nisam pratila. Dakle, cekamo prvu iducu dostavu; pratimo stanje🤗 Meni se dalo otici u Zaru😅 i pitati jel imaju, dolazi li ili je rasprodano, rekli su da ce mozda doci, moglo bi. Ako kod vas bude javnite ako nije problem a ja cu svakako popratiti. I puuno hvala🤗😊
2022 02 20
Ako ja naidjem javljam odmah!
2022 02 21