Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Ljetovanje na otoku - preporuke? :)

Pozdrav drage cure, dame, žene, gospođe, majke, bake - kraljice! :D Trebam Vašu pomoć! Naime, suprug i ja smo mladi bračni par koji zbog posla i mnoštva obaveza nismo uspjeli izdvojiti par dana za sebe nakon vjenčanja, ili ti ga, otići na honeymoon :D Trebala bih preporuke za neki otok u Lijepoj našoj s malim, zabačenim uvalicama, čistim plažama i lijepim krajolikom.. (tipa Vis - Komiža) i koji se može obići s motorom u par dana. Znam da ih ima puno takvih, ali molila bih Vas da mi preporučite neki koji je na Vas ostavio baš WOW dojam! :) Svaka preporuka je dobrodošla, i, unaprijed hvala :)
2022 03 09
Šolta. Jako puno uvala. Tih 8 mjesta su jako simpa za obići u nekoliko dana. Osobno sam jedno ljeto provela tjedan dana a drugo pet. Premalo no uspije se vidjeti dosta toga. Dosta je "divlji", nema tolike gužve, što mi je ponekad baš odmor za dušu jer radim u velikom kolektivu pa želim odmor od ljudi. :') U Nečujmu me oduševila "gradska plaža", gdje je more toliko čisto, tirkizno ... onako kako se viđa samo na photoshopiranim fotografijama na internetu. Nisam sve uvale prošla no one koje jesam, vrijedne su divljenja.
2022 03 09
Predivna Korčula :")
2022 03 09
Ja se uvijek vracam svojoj komizi🤩 Meni najljepse mjesto za provesti ljeto
2022 03 09
Daa Vis i Komiza 😍
2022 03 09
Dugi otok.
2022 03 09
Otok Cres, Osor :")
2022 03 11