Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Tommy trgovine

Pozdrav drage krpičarke. Studentica sam trgovine i turizma i trebam Vašu pomoć. Nedavno sam dobila zadatak da istražim Tommijevo tržište potrošača i zaposlenika. Zanima me Vaše stajalište i iskustva s njihovim trgovinama- što Vam se sviđa, a što ne, što bi promijenili, i što nedostaje Tommiju , da ostale trgovine imaju? Također ako radite u Tommiju, bila bih zahvalna kada bi podijelili Vaša iskustva kao njihovi zaposlenici. Hvala puno. :)
2022 04 13
U Tommy trgovinama mi se svidja izbor artikala i svidja mi se dostupnost trgovina (ima ih dosta na raznim lokacijama). Svidjaju mi se i samoposluzne blagajne na kojima nema guzvi. Ono sto je nedostatak je sto u malim Tommy trgovinama nema veci izbor artikala i sto se cesto narucuje premalo robe (npr. piletina sta dodje odma se proda isti dan u tim trgovinama i onda do sljedece narudzbe 6 dana nema nista). Ne svidja mi se i kad se rasproda neki artikl koji je na akciji - ako je na akciji, onda se ocekuje veca prodaja i trebalo bi ga se isporuciti vise taj tjedan dok traje akcija. Takodjer mi se ne svidja sto katalog objavljuju u zadnji cas, a ne nekoliko dana prije pocetka novih akcija kao sto to, primjerice, cini Konzum. Nedavno su uveli sustav nagradjivanja vjernosti, one kartice za skupljanje bodova, sto je pohvalno, ali bi mogli poboljsati taj nacin nagradjivanja.
2022 04 13
> IvanaLed: > U Tommy trgovinama mi se svidja izbor artikala i svidja mi se dostupnost trgovina (ima ih dosta na raznim lokacijama). Svidjaju mi se i samoposluzne blagajne na kojima nema guzvi. Ono sto je nedostatak je sto u malim Tommy trgovinama nema veci izbor artikala i sto se cesto narucuje premalo robe (npr. piletina sta dodje odma se proda isti dan u tim trgovinama i onda do sljedece narudzbe 6 dana nema nista). Ne svidja mi se i kad se rasproda neki artikl koji je na akciji - ako je na akciji, onda se ocekuje veca prodaja i trebalo bi ga se isporuciti vise taj tjedan dok traje akcija. Takodjer mi se ne svidja sto katalog objavljuju u zadnji cas, a ne nekoliko dana prije pocetka novih akcija kao sto to, primjerice, cini Konzum. Nedavno su uveli sustav nagradjivanja vjernosti, one kartice za skupljanje bodova, sto je pohvalno, ali bi mogli poboljsati taj nacin nagradjivanja. Da slazem se s Vama. Trenutno imamo neki projekt s Tommyem i svaka kritika je dobro došla. Sve ću to prenijeti njima, tako da dobro bi došlo da se javi i neki zaposlenik da komentira je li zadovoljan s plaćom i tako to. Također što ste rekli za kataloge smo i sami primjetili tako da mi je drago da ste i to istaknuli. Hvala!
2022 04 13
Sto se tice zaposlenika nemam iskustvo iz prve ruke, ali mi je dobra prijateljica bila zaposlenik, bas prodavac u trgovinama. Koliko znam, nije bila zadovoljna smjenama, sto se sve organizira u zadnji cas i onda nemas pojma kako organizirat zivot, a to su sve zene s obiteljima (citaj djecom o kojoj se netko treba brinuti). Na kraju je otisla zbog losih radnih odnosa i sad radi za konkurenciju gdje je zadovoljnija i odnosima medju zaposlenicima i gdje joj je bolja placa koja svake godine raste. Unatoc nekim nedostatcima, meni su Tommy trgovine najdraze i u njima rado kupujem. Zaboravila sam pohvaliti i djelatnice koje su uvijek ljubazne. I da, mogucnost dostave preko Glova koja je veliki plus..samo bih voljela da je tu veci izbor artikala. Znam da postoji ona opcija narucit preko aplikacije i pokupit u trgovini, ali to nisam (jos) koristila.
2022 04 13
Imam osobu koja je radila u novootvorenom supermarketu "Tommy".Sto se tice asortimana bio je na nivou.Kao sto i osobno mislim imaju jako dobar asortiman proizvoda i jako ljubazno osoblje. Sto se tice posovnog dijela (bar u tom supermarketu) djelatnici ne smiju imat mobitel sa sobom osim za vrijeme pauze(nekako to ne mogu shvatit jer ipak djelatnice su i majke pa bilo poziv iz vrtica o bolesnom djetetu i opcenito poziv koji moze bit jako vazan) .Njihova voditeljica nije bas neka bila.Jako nadobudna, a premalo djelatnika za veliki ducan u jednoj smjeni pa samim time se ne moze postic poslovni uspjeh kako je zamisljen.
2022 04 18
> Antonija239: > Imam osobu koja je radila u novootvorenom supermarketu "Tommy".Sto se tice asortimana bio je na nivou.Kao sto i osobno mislim imaju jako dobar asortiman proizvoda i jako ljubazno osoblje. > Sto se tice posovnog dijela (bar u tom supermarketu) djelatnici ne smiju imat mobitel sa sobom osim za vrijeme pauze(nekako to ne mogu shvatit jer ipak djelatnice su i majke pa bilo poziv iz vrtica o bolesnom djetetu i opcenito poziv koji moze bit jako vazan) .Njihova voditeljica nije bas neka bila.Jako nadobudna, a premalo djelatnika za veliki ducan u jednoj smjeni pa samim time se ne moze postic poslovni uspjeh kako je zamisljen. Hvala na povratnoj info! :)
2022 04 19