Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Dajem 50€ prilikom registracije na Revolut

Vjerujem da svi znate za popularan Revolut - modernu verziju banke. Mogu dobiti 60€ bonusa, za par ljudi koje dovedem kod njih. Dajem 50€!!! onom tko se registrira preko mene na Revolut i ispuni određene uvjete: Potvrditi identitet (potrebna osobna) i proći provjere pod nazivom "Upoznaj svoga klijenta" (KYC) Nadoplatiti svoj račun povezivanjem na drugi bankovni račun ili pomoću bankovne kartice Naručiti fizičku Revolut karticu (poštarina ispod 7€) Odraditi 3 kupovine veće od 5€ (može se koristiti odmah virtualna kartica) Javite se porukom za dodatne info i za referral link. Prednosti Revoluta su brojne - besplatno vođenje računa, najmanje konverzije, transfer novaca bez naknade, Google pay, Apple pay - vaš mobitel je zapravo kartica, ukoliko ne želite koristiti fizičku ili ju nemate kod sebe. Najbolje bi bilo da se javljaju ljudi koji znaju što je Revolut i koji su planirali tamo otvoriti račun - a sad mogu to uraditi uz lijep bonus :D ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/bbe281ff2a61cdafb9c33ebc2c92ab29.jpg)
2022 05 15
Edit: ostalo još 2 mjesta / 2x 250 kn mogu dati, nakon toga mi se mijenja bonus.
2022 05 17
Edit: Još 1 mjesto dostupno
2022 05 24
Dajem 50 eura onom tko ispuni uvjete :)
2023 04 24