Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Gate.shop stranica

Pozdrav,jel ima tko iskustva s ovom stranicom? Htjela bi naručiti više stvari pa me zanima
2022 05 29
Ja naručila danas pa se javim kad stigne. : D
2022 05 29
> Desinićka: > Ja naručila danas pa se javim kad stigne. : D Super,javite hvala
2022 05 29
Kolegica s posla kaže da je zadovoljna. Ja sam naručila par basic majica i običnih majica-haljinica za ljeto. Za tu cijenu ne mogu bog zna što očekivati, ali treba mi nešto za po kući/oko kuće pa se nadam da će za to biti ok. Jedino što im je poštarina dosta visoka,
2022 05 29
> Desinićka: > Kolegica s posla kaže da je zadovoljna. > Ja sam naručila par basic majica i običnih majica-haljinica za ljeto. Za tu cijenu ne mogu bog zna što očekivati, ali treba mi nešto za po kući/oko kuće pa se nadam da će za to biti ok. > Jedino što im je poštarina dosta visoka, Da,cijene su zaista pristupačne,pa zato i želim naručiti neke stvari.. Kolika je poštarina? I jel nakon nekog veceg iznosa besplatna?
2022 05 29
40kn je poštarina, besplatna je iznad 300kn.
2022 05 29
> Desinićka: > 40kn je poštarina, besplatna je iznad 300kn. Da,viša je nego kod drugih stranica,ali svakako sam mislila naručivati za veći iznos,naručiti cu pa cu vidjeti
2022 05 29
Preporučujem, naručila sam već nekoliko puta, što se tiče veličina pratite dolje recenzije i sve će biti uredu:)
2022 05 30
Naručivala sam više puta i sad se tjeram da ne gledam više stranicu jer mi se sviđa pun kufer toga, ali ormar uskoro više neću moći zatvoriti :')
2022 05 30
> Valentinee2: > Naručivala sam više puta i sad se tjeram da ne gledam više stranicu jer mi se sviđa pun kufer toga, ali ormar uskoro više neću moći zatvoriti :') Za koliko dana vam je došao paket kada ste naručivali?
2022 05 30
> bokcure: > > Valentinee2: > > Naručivala sam više puta i sad se tjeram da ne gledam više stranicu jer mi se sviđa pun kufer toga, ali ormar uskoro više neću moći zatvoriti :') > Za koliko dana vam je došao paket kada ste naručivali? Za manje od 10 dana, uvijek brzo stigne
2022 05 30
Nisam ni znala za tu stranicu pa kad sam ovo vidjela i ja sam nesto narucila 6 haljina. Vec su jucer poslali pa cemo vidjet koliko ce trebat da stignu, a i kakva je kvaliteta(iako cist sumnjam da je neka za te novce).
2022 06 02
> kkorina: > Nisam ni znala za tu stranicu pa kad sam ovo vidjela i ja sam nesto narucila 6 haljina. Vec su jucer poslali pa cemo vidjet koliko ce trebat da stignu, a i kakva je kvaliteta(iako cist sumnjam da je neka za te novce). Meni je kvaliteta odlična :") bar onoga što sam ja naručila :")
2022 06 05
Moj paket vec dosao, a ne znam sta bi rekla osobno mi i nije neka kvaliteta. Haljine su mi onak vise za doma. Ne bih opet narucila. Brzo dostavljaju i to je plus
2022 06 06
Treba uzeti sve broj-dva veće jer se jako skupi u pranju... Naročito pamučne majice. Inače im je odjeća okej za te cijene : )
prije 12 dana, 07:45