Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne odgovaranje na poruke

Meni to stvarno nije jasno.. Ne postoji upit ili poruka na koju nisam odgovorila ili završila razgovor.. Doduše, volila bi da imam više upita na koje mogu odgovoriti, ali šta ćeš. Ne ide mi baš prodaja u zadnje vrijeme
2022 09 30
Meni se zena javi jel slobodna robica na poklon, za djecu. Jeste, sve slobodno, uzmi nosi. ,:) Odgovori može poštom. Ja sve lijepo objasnim, da je tisak ionako prema paket, može pošta, može paketomat. Najbolje da plati primatelj poštarinu jer ne mogu točno reć koliko će bit poštarina, ima toga cijela kutija i cipele. I ništa nakon toga. Još jedno ja pošaljem da mi se izjasni jel uzima ili ne, jer ću dat dalje oglas na face i njuškalo, želim se riješiti. Poklanjam samo plati poštarinu. Ali evo nema ni nje ni podataka ni dogovora. Možda hoće da joj i poštarinu ja platim :s
2022 09 30
> VeraM36: > Meni se zena javi jel slobodna robica na poklon, za djecu. Jeste, sve slobodno, uzmi nosi. ,:) > Odgovori može poštom. Ja sve lijepo objasnim, da je tisak ionako prema paket, može pošta, može paketomat. Najbolje da plati primatelj poštarinu jer ne mogu točno reć koliko će bit poštarina, ima toga cijela kutija i cipele. > I ništa nakon toga. Još jedno ja pošaljem da mi se izjasni jel uzima ili ne, jer ću dat dalje oglas na face i njuškalo, želim se riješiti. Poklanjam samo plati poštarinu. Ali evo nema ni nje ni podataka ni dogovora. Možda hoće da joj i poštarinu ja platim :s Pa pitajte ju, da li želi da joj i poštarinu platite. Bar ćete znati na čemu ste ;)
2022 09 30
Bas dobro da sam naisla na ovu temu jer ja sam mislila da se samo meni ne odgovara i zavlaci.. Bas se potrudim dati sto vise informacija, slika, stvarno mi nije problem, ali ispadne sto se vise trudim bas tada odgovora nema, nista, prekid komunikacije. Neznam onda jesam li tuzna, ljuta, razocarana, mislim zapravo sta meni ovo treba. Zalosno, sto to nije slucaj, dva, nego puno vise.. Ali zato ima i tako dragih i pristojnih osoba, kad se sjetim pa mi bude lakse.
2022 09 30
> fashionitem: > > kozmetika88: > > > KaroKaro: > > > U pravu ste, ali sta cete, 100 ljudi 100 čudi😆 > > Tako je uvijek bilo i biti ce > > Kod mene su problem oni sto se jave,pa netragom nestanu > > Nitko da zavrsi razgovor,valjda im je to pretesko > Slazem se! Javila mi se jedna zena kojoj sam mjerila 2 stvari zasebno i od tada mi nije nista odgovorila.. nije problem ako se netko predomisli, shvati da mu ne odgovara. Ali, samo recite, da nisam vrijeme trosila na to da mi netko ne odgovori na vlastiti upit. Isto tako i ja radim, ali na skoro svaki upit i jednostavno odgovora iza toga vise nema. I stvarno mi je drago da nisam jedina jer se pitam mozda je u meni problem.
2022 09 30
> VeraM36: > Meni se zena javi jel slobodna robica na poklon, za djecu. Jeste, sve slobodno, uzmi nosi. ,:) > Odgovori može poštom. Ja sve lijepo objasnim, da je tisak ionako prema paket, može pošta, može paketomat. Najbolje da plati primatelj poštarinu jer ne mogu točno reć koliko će bit poštarina, ima toga cijela kutija i cipele. > I ništa nakon toga. Još jedno ja pošaljem da mi se izjasni jel uzima ili ne, jer ću dat dalje oglas na face i njuškalo, želim se riješiti. Poklanjam samo plati poštarinu. Ali evo nema ni nje ni podataka ni dogovora. Možda hoće da joj i poštarinu ja platim :s Ja stavim u kutije tiska i posaljem, platim sta cu zaj mi je bacit, djecja roba .Svoje doniram a sta cu .Nekako mi je to normalno jer svejedno triban i otic do udruge...... Isto imam ne odgovaranja na upite pa se pitam sta ti ljudi uopce rade ovde a nisu kadri odgovorit na upit.Zapravo sam sretna kad mi netko i odgovori u zadnje vrime je omjer da od 5 upita dobijem 1 odgovor, ovih cetvoro muk mada se uredno logiraju .Zadnja dva upita je odgovor ne mogu nac artikle pa ce se javit a vidim stavljaju nove stvari a ovaj sta ne mogu nac ne brisu niti odgovaraju vise..za dobit extra sliku je posebna procedura... kada po golubu salju ..nikad stic.prestrasno.
2022 10 01
> fashionitem: > > M1rt1ca: > > Ja naivna jos pokusavam pronaci neko opravdanje za takve stvari 🙈 > U potpunosti Vas razumijem! Meni je isto bilo kao ljepše misliti o tome na način.. pa možda nisu dobile poruke x-) Uvijek gledam sa vedrije strane, samo mi je malo glupo kad mi netko uzme moje podatke i onda se vise ne javi. Nije bas u redu.
2022 10 01
> Lina33: > Meni to stvarno nije jasno.. Ne postoji upit ili poruka na koju nisam odgovorila ili završila razgovor.. > Doduše, volila bi da imam više upita na koje mogu odgovoriti, ali šta ćeš. Ne ide mi baš prodaja u zadnje vrijeme Niti meni, bas je neko tesko zatisje. Nesto malo preko Markrtplacea, ali to je nista kako je znalo bit.
2022 10 01
Meni je nekad i drago da mi ne odgovaraju, itak previše kupujem😁😁😁. Jednu curu već treci put molim mjere majice, cini mi se da mi ih više ne odgovori nego odgovori, al sve se to anulira sa drugim super suradnjama, valda je to uobičajeno, stave nesto na prodaju samo zbog privlačenja kupaca
2022 10 01
> anysplit: > > VeraM36: > > Meni se zena javi jel slobodna robica na poklon, za djecu. Jeste, sve slobodno, uzmi nosi. ,:) > > Odgovori može poštom. Ja sve lijepo objasnim, da je tisak ionako prema paket, može pošta, može paketomat. Najbolje da plati primatelj poštarinu jer ne mogu točno reć koliko će bit poštarina, ima toga cijela kutija i cipele. > > I ništa nakon toga. Još jedno ja pošaljem da mi se izjasni jel uzima ili ne, jer ću dat dalje oglas na face i njuškalo, želim se riješiti. Poklanjam samo plati poštarinu. Ali evo nema ni nje ni podataka ni dogovora. Možda hoće da joj i poštarinu ja platim :s > Ja stavim u kutije tiska i posaljem, platim sta cu zaj mi je bacit, djecja roba .Svoje doniram a sta cu .Nekako mi je to normalno jer svejedno triban i otic do udruge...... > Isto imam ne odgovaranja na upite pa se pitam sta ti ljudi uopce rade ovde a nisu kadri odgovorit na upit.Zapravo sam sretna kad mi netko i odgovori u zadnje vrime je omjer da od 5 upita dobijem 1 odgovor, ovih cetvoro muk mada se uredno logiraju .Zadnja dva upita je odgovor ne mogu nac artikle pa ce se javit a vidim stavljaju nove stvari a ovaj sta ne mogu nac ne brisu niti odgovaraju vise..za dobit extra sliku je posebna procedura... kada po golubu salju ..nikad stic.prestrasno. Na plaćala sam se ja poštarina za druge. I kad mi se zahvale onda mi nije žao. Ali zadnje vrijeme mi hvala ni ništa. Niti jave da su dobili. Sada ako šaljem poštom, ide poštarina na račun primatelja, jer mi se plati tipa 30 kn na račun a teško jer napunim svega pa mi dođe 50 kn. Tako da doniram odjeći, obuću, igračke, ubacim djeci čokoladu i još pola poštarine. Jest da mi ne fali ništa u životu, ali negdje mora biti granica i kod mene
2022 10 01
> Boston: > Kako vidim postali je pod "normalno" ne odgovarati na poruke iako je se svako malo tu. Nakon poruke se ulogira, pročita i ignor. Isto tako je i sa povratnim. Ja sam u zadnje vrijeme izbrisala sigurno 10 ak jer nisu se udostojile uzvratiti a svako malo su tu. Ako je njima teško ostaviti, meni nije teško svoju izbrisati. Isto radim, jer u zadnje vrijeme imala sam baš dosta suradnji, a tek koja mi je uzvratila... Sad im ostavim force par dana, al nakon toga koji dan, kad mi je dosadno, a ništa mi se neda, e to mi se da-fino si pogledam i pobrišem neuzvraćene.
2022 10 01
Meni je to tak socijalno neinteligentno. 🙂 A mozda se prvi put susrecu s internetom pa ne kuze koncept tih slova koje odjednom dobiju. 🤷
2022 10 01
Meni je najgore kad kao da moram moliti da nesto kupim... posaljem 4/5 poruka za neki zeljeni artikl, dobijem odgovor da je dostupno i onda ni A ni B - dopisujem se sama sa sobom u razgovoru u kojem ja zelim ostaviti svoj novac, te jel moze ovako ili onako, da se javi da se dogovorimo, da ne proda dalje, ali nista 🤣 Ne znam, imam i ja obveze, mozda i ne odgovorim odmah uvijek, ali nije bas da nestanem ili ako netko posalje vec drugu poruku da izignoriram 🤦‍♀️🤷‍♀️ Najbolje je odustati od takvih kupovina, al kad je uglavnom u pitanju bas taj jedan poseban artikl 🤦‍♀️🤦‍♀️
2022 10 02
> M1rt1ca: > Da li mozda postoji kakav bug po tom pitanju? To sam se baš i ja pitala jer znam dobiti praznu poruku od profila i ja odgovorim tipa "Recite, artikl je slobodan" i na to nema vise odgovora, a profil je aktivan i ima preko 200 pozitivnih povratnih.
2022 10 02
Nije bug, samo nekultura.
2022 10 02