Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Molim modni savjet

Pozz cure, da li mi na ovakvu košulju ide kakva ogrlica ili lančić? Prilika je svečana u restoranu, imam bakrenu boju kose na košulju će ići smeđe hlače širokih nogavica. Izrez na košulji je na meni čak uži nego na slici skoro da se košulja spaja na dijelu gdje je izrez. Ja bi stavila neki nakit ali ne znam da li neku kratku ogrlicu ili dugi lančić? Svaki savjet dobrodošao. Hvala svima ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1eb6284086f81803e9eb27becb85f771.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/51500b3f2b6141c09e6104cd854a849f.jpg)
2022 10 12
Ja ne bih lančic ni ogrlicu na ovakav izrez.Mislim da bi neke malo vece naušnice bile pun pogodak.
2022 10 12
> indica: > Ja ne bih lančic ni ogrlicu na ovakav izrez.Mislim da bi neke malo vece naušnice bile pun pogodak. tak si i ja nekak mislim šta god sam probala ne paše mi....koju boju naušnica bi bilo pametno? Imam hrpu nakita i zlatai srebra i bižurterije jel bi išlo rose gold? Srebrne boje ne bi mislim da ne ide ili žuto zlato?
2022 10 12
Ja također ne bih ogrlicu, eventualno ako baš osjećate da biste morali ili bi pristajalo, onda one nevidljive tipa Cloud & co..uz vrat.
2022 10 12
> Marija244: > > indica: > > Ja ne bih lančic ni ogrlicu na ovakav izrez.Mislim da bi neke malo vece naušnice bile pun pogodak. > tak si i ja nekak mislim šta god sam probala ne paše mi....koju boju naušnica bi bilo pametno? Imam hrpu nakita i zlatai srebra i bižurterije jel bi išlo rose gold? Srebrne boje ne bi mislim da ne ide ili žuto zlato? ovakva mi je boja kose i frizura ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/21726cd58018cb12f85e1144385fcf7c.jpg)
2022 10 12
> KreativnoSelo: > Ja također ne bih ogrlicu, eventualno ako baš osjećate da biste morali ili bi pristajalo, onda one nevidljive tipa Cloud & co..uz vrat. Imam i to...pa možda neki mali privjesak?
2022 10 12
Probajte, pogledate se u ogledalu nakon što isprobate svu kombinaciju, ujedno s time :") Nešto bih sitno na takvu, da.
2022 10 12
Neka koja ide uz vrat bi pristajala, ovog tipa: ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2d63531a8cd3746bda26187660df5fcb.jpg)
2022 10 12
Ova cura na fotki...ta boja joj baš ne stoji najbolje jer sve djeluje vrlo anemično, uz vašu kosu (vau, ne znam da ima bolja kosa i ljepša boja i frizura) potpuno se mijenja vizualni dojam..nikako mi ne ide nikakva duga ogrlica lančić tu preko košulje, pa čak i zbog ovih šavova na košulji. Košulja je lijepa, jednostavna, a opet drukčija i malo svečana. Ide mi mali tanki zlatni lančić (srebro nikako) ili nešto prejednostavno u boji kose, ali mora biti vrlo jednostavan dizajn, ravne linije. Čak i da ne stavite ništa, kosa ostavlja preupečatljiv dojam da mi ne nedostaje nakit uopće..
2022 10 12
> sanjaurban: > Ova cura na fotki...ta boja joj baš ne stoji najbolje jer sve djeluje vrlo anemično, uz vašu kosu (vau, ne znam da ima bolja kosa i ljepša boja i frizura) potpuno se mijenja vizualni dojam..nikako mi ne ide nikakva duga ogrlica lančić tu preko košulje, pa čak i zbog ovih šavova na košulji. Košulja je lijepa, jednostavna, a opet drukčija i malo svečana. Ide mi mali tanki zlatni lančić (srebro nikako) ili nešto prejednostavno u boji kose, ali mora biti vrlo jednostavan dizajn, ravne linije. Čak i da ne stavite ništa, kosa ostavlja preupečatljiv dojam da mi ne nedostaje nakit uopće.. Slažem se neću ništa oko vrata stavljat...inače ne nosim nakit oko vrata prstenje, narukvice i naušnice uglavnom, pa nikad nisam sigurna s ogrlicama na određene modele ovratnika
2022 10 13
Ja bih vam preporučila samo naušnice kao detalj koji će malo podići kombinaciju. Uz ovu nude bluzicu i takvu boju kose ne bih stavila zlatni, rose gold ili crveni nakit. Odabrala bih zelene naušnice ili čak crne, nešto unikatno.
2022 10 13
> Lunass: > Ja bih vam preporučila samo naušnice kao detalj koji će malo podići kombinaciju. Uz ovu nude bluzicu i takvu boju kose ne bih stavila zlatni, rose gold ili crveni nakit. Odabrala bih zelene naušnice ili čak crne, nešto unikatno. Slažem se .Tako bih ja.
2022 10 14