Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Trebam vaše mišljenje.

Lijep pozdrav svim krpičarkama. Dakle za 2 tjedna idem na proslavu 18. rođendana kod najbolje frendice. Odluka je pala na ovu kombinaciju. Dal je to previše svečano za tu prigodu po vašem mišljenju?. Inače cjelokupni autfit je kupljen ovdje na krpicama tako da ukoliko curke prepoznaju svoje stvarčice hvala vam puno na divnim suradnjama. 🥰 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a4156fe8cc70c0c5badb0b5a728461dd.jpg)
2022 10 17
Sve ovisi kakva je proslava i gdje. Smatram da je kombinacija sasvim u redu ako idete u neki restoran ili klub. Za proslavu doma kao neki tulum mislim da je možda previše elegantno.
2022 10 17
meni se haljina čini malo premala i možda ne laska baš figuri krpičarke
2022 10 18
> Virtue: > meni se haljina čini malo premala i možda ne laska baš figuri krpičarke Pa dakle ,:( Cura je pitala da li je kombinacija prikladna za navedenu priliku, a ne koje je Vaše stručno mišljenje o tome kako joj ta kombinacija stoji. Ja se slažem s Lunass da ovisi o lokaciji :)
2022 10 18
Meni se sviđa kako joj stoji, boja odgovara tenu i boji kose. Mislim da paše i za prigodu i lijepo mi je vidjeti mladu ženu odjevenu kao dama. Samo bih ja manju torbicu, ali to nije tema.
2022 10 18
Super kombinacija, odlično vam stoji i nije prevečana - 18. rođendan ima posebnu važnost i težinu :") Ne obazirite se na neugodne komentare, najčešće ih daju zavidne osobe.
2022 10 18