Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Kvalitetni ručnici - tražim preporuke

Uskoro planiram kupovinu novnog seta kupaonskih ručnika i molim vas za preporuke koji su brendovi/prodavači najbolji i najkvalitetniji. Vrsta pamuka, gramaža... sve to kužim, ali me zanimaju vaše preporuke ako vam se neka vrsta pookazala baš super čak i nakon nekog vremena korištenja. Hvala puno! :)
2023 01 07
:) :) Super tema, pratim :") Također me zanimaju kuhinjske krpe. Nemoguća misija je naći poštenu i kvalitetnu krpu x-)
2023 01 07
Dugo sam proučavala i najboljima su mi se pokazali benneton (kako za plažu oni veliki tako i za kupanje/tuširanje nešto manjiu dimenzija) te sa stranice dota.hr Kuhinjske krpe sam također tamo naručila i to one "waffel", čisto bijele. 7mj tek koristimo sve navedeno no da opet biram isto bih kupila.
2023 01 07
waffle* Ne dopušta mi edit.. Kupila sam i neke krpe u Ikei, dosta su tanje, također slične u jysku. Ove iz Ikee su mi neke već dobile rupe tokom pranja.
2023 01 07
Ja sam kupila u Lesnini. Problem mi je bio u tomu jer želim 4 velika, 4 srednja i 4 mini u istoj boji. Jedino sam tamo našla. Kvalitetni su.
2023 01 07
Ove waffle sam imala i stvarno su bile dobre. Nažalost se ne sjećam gdje sam ih kupila, davno je to bilo. Hvala na info.
2023 01 08
Jysk...peri deriiii...imam srednje i male..u svim bojama...marka KRONBORG..TOOOP SU...imam ih već jedno 5god...bez ijednog oštećenja... Svi šareni.. Mogu na 90°C
2023 01 21