Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Ne moze se učitati artikl ,crveni se rubrika za boju i materijal

Nova sam na krpiscama,ali ne mogu objaviti niti jedan artikl. Objavila bi haljine,ali nakon sto ispunim sva polja koja se traže ostane se crveniti polje za boju i materijal( bez obzira koju boju od ponudenih odaberem) te se artikal ne moze učitati.
2023 04 05
meni se to dogodilo jednom pa sam otvorila novi prozor i probala ponovno i uspjelo je. valjda im sve sad pomalo šteka dok sređuju stranicu. meni se događa da slike učitam, ali se jedna konstantno 'učitava' i nikako da bude gotovo, pa ju obrišem i ponovno učitam i bude ok. i jednom nisam mogla odabrati veličinu iako sam sve prije toga dobro odabrala i ispunila, zgasila stranicu i pokusala ponovno i uspjela.
2023 04 05
stavite screenshoot ovdje da vidimo kako izgleda, jer ako nešto dobro ne upišete neće se učitat. Posebno ako to radite sa mobitela, meni recimo neče učitat više od dva taga na mobu
2023 04 05
nema veze koja boja stvar je da možete i bezveze riječ staviti i on će prihvatiti...ali ponekad Šteka stranica pa pokušajte ispočetka
2023 04 05
Ja uvijek upisujem sa kompa, lakše je.
2023 04 05
Hvala sam na odgovorima....pokušat ću sve kako ste md savjetovale....... ...stavit ću screenshot pa vidite kako mi se pojavi taj crveni prozorčić ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/5a26be1f890804ed8dcba4ad99111fc8.jpg)
2023 04 05
> daeli2021: > Hvala sam na odgovorima....pokušat ću sve kako ste md savjetovale....... > ...stavit ću screenshot pa vidite kako mi se pojavi taj crveni prozorčić > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/5a26be1f890804ed8dcba4ad99111fc8.jpg) Normalno je da se tako "crveni" Trebali bi bez problema moci objaviti artikl
2023 04 05
to je ok i sada stavte cjenu i upload -...onda javi jel sve ok ili ne
2023 04 05
...uspjela sam objaviti prvi artikl....haljinu mi jos ne prihvaća ali sandale je.... važna mi je bila informacija da ona polja koja se crvene nisu razlog neprihvaćanja,a ja sam cijelo vrijene mislila da jesu.... sad ću pomalo otkrivati dalje.... hvala još jedanput....
2023 04 05