Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

STARINE - NAMJEŠTAJ

Zanima me da li ovdje nekoga zanima ili se bavi otkupom starina tj. namještaja ( u mom slučaju bračni krevet, starinski stol za šminkanje (komoda), staklena komoda, ormari, stakleni lusteri) Svaka pomoć i informacija mi je dobrodošla :) pošaljite ako znate neke stranice gdje se oglašavaju, prodaju ili poklanjaju ovakve stvari Prilažem nekoliko slika čisto da možete vidjeti o čemu govorim :) Hvala unaprijed
2023 04 17
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/45383761b4a8e38f59242000e08ce960.jpg)
2023 04 17
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/983c49bceb8b27418a7c1d33485a1aa4.jpg)
2023 04 17
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a4050a9ef4430303ef54186eca3262a7.jpg)
2023 04 17
> buba&buba: > Zanima me da li ovdje nekoga zanima ili se bavi otkupom starina tj. namještaja ( u mom slučaju bračni krevet, starinski stol za šminkanje (komoda), staklena komoda, ormari, stakleni lusteri) > Svaka pomoć i informacija mi je dobrodošla :) pošaljite ako znate neke stranice gdje se oglašavaju, prodaju ili poklanjaju ovakve stvari > Prilažem nekoliko slika čisto da možete vidjeti o čemu govorim :) Hvala unaprijed u FB grupi ''RETRO STARINE'' sam viđala da ekipa često prodaje slične stvari :D moguće da nije jedina, treba potražiti u trazilici, a i na Njuškalu možete objaviti, mislim da i tamo postoji kategorija sa starinama i kategorija za poklanjanje stvari :D Stvari Vam izgledaju da su dosta očuvane i mislim da ne bi trebali imati problema oko prodaje :D
2023 04 18
Na njuškalo stavite.
2023 04 18
Stavite na njuškalo ili aukcije
2023 04 18
Stavljeno je na njuškalo, ali nema nikakvih upita, a cijenu smo stavili puno nižu od ostalih oglasa sa ovakvim stvarima
2023 04 18
> buba&buba: > Stavljeno je na njuškalo, ali nema nikakvih upita, a cijenu smo stavili puno nižu od ostalih oglasa sa ovakvim stvarima Kažu po uzrečici da svaka roba ima svog kupca. Kad tad će netko htjeti bili vi prodali ili na kraju poklonili. Problem je što danas rijetko tko kupuje ovakav tip namještaja, sad su moderne Ikea, Prima stvari. Ali ovakav namještaj je daleko kvalitetniji, samo je pitanje kako je skladišten i očuvan, da nije poprimio miris vlage ili one ustajalosti tokom godina. Tko se bavi uređenjem i razumije se u obradu drva, može sve ovo lijepo dotjerati da izgleda luksuzno i skupocjeno. Možda da se raspitate kod nekog stolara bi li otkupio ili neki second hand za namještaj?
2023 04 18
Nažalost danas se cijeni nekvaliteta. Ovaj namještaj ćete teško prodati, jer je iz cca 80 godina, znači nije starina u pravom smislu. Ofarban u bijelo bi se uklopio u današnji dizajn pa ako Vam je izgled problem možete to napraviti. Uz to tada su kreveti bili 190 cm. dužine pa su prekratki za današnju generaciju. Ja sam taj problem riješila tako da sam spustila zadnju stranicu kreveta na pod (maknula noge) samim tim dobijate moderan izgled sobe. Sretno u prodaji ili majstoriji 😃 za što se već odlučite.
2023 04 20