Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Nemogućnost pregledavanja oglasa, stavljanja u omiljene, javljanja prodavačicama...

Pozdrav, vidjela sam da je prošle godine ova tema pokrenuta tu na forumu, ali mi iz nekog razlog stranica ne dopušta da komentiram tu temu pa pokrećem svoju...Unazad godinu dana nisam sve navedeno u naslovu mogla raditi na stranici, ali onda sam se prebacila s Google Chrome preglednika na Microsoft Edge i tamo su Krpice radile normalno, međutim evo od danas mi ni u ovom pregledniku stranica više ne radi tj. ne mogu raditi akcije iz naslova teme...zna li netko rješenje ovoga (na prošlogodišnjoj temi isto nije bilo ponuđenog rješenja)?
2023 05 20
Evo i meni se to događa ! Kad uđem na sliku artkla ne učitava mi druge slike , samo ovu prvu i ne mogu staviti u omiljene !
2023 05 20
Nešto trenutno ne štima. Ne mogu maknuti iz omiljenih.
2023 05 20
Ma sve trenutno ne štima.
2023 05 20
Obrisite povjest pretrazivanja Instalirajte drugi pretrazivac Sve bi trebalo raditi Imala sam takvih problema prije,nakon ovoga napravljenog,sve radi normalno
2023 05 20
Obrisala sam povijest, koristim drugi pretraživac i opet ne radi.Ne mogu gledati druge fotografije u oglasu, staviti u omiljene niti brisati iz omiljenih. A mora li svako malo biti problema nekakvih na ovoj stranici?Otužno poslovanje vlasnika
2023 05 20
> lunafree: > Obrisala sam povijest, koristim drugi pretraživac i opet ne radi.Ne mogu gledati druge fotografije u oglasu, staviti u omiljene niti brisati iz omiljenih. > A mora li svako malo biti problema nekakvih na ovoj stranici?Otužno poslovanje vlasnika I kod mene isto ne funkcionira sve sto ste naveli.
2023 05 20
Fascinantno je kako im forum nikad ne šteka i tu se uvijek može pisati i odgovarati.. Svako malo neki kvar i objašnjenja nema.. Hoću vraga više skidati nove/druge preglednike i opet ne funkcionira.. dosta je toga više.. Dvije smo na profilu, meni ništa ne radi, a spajam se sa dva mjesta, frendici radi, obje smo preko mobitela.. Znači kaos na stranici katastrofa!! 🙄🙄😖
2023 05 21
Meni isto malo šteka pregledavanje, ne da mi vidjeti ostale slike u oglasima i u omiljene ne uspijevam staviti trenutno ništa. Bit će sa su neki radovi na stranici, strpljen - spašen 🙃
2023 05 21
> rebecca15: > Pozdrav, vidjela sam da je prošle godine ova tema pokrenuta tu na forumu, ali mi iz nekog razlog stranica ne dopušta da komentiram tu temu pa pokrećem svoju...Unazad godinu dana nisam sve navedeno u naslovu mogla raditi na stranici, ali onda sam se prebacila s Google Chrome preglednika na Microsoft Edge i tamo su Krpice radile normalno, međutim evo od danas mi ni u ovom pregledniku stranica više ne radi tj. ne mogu raditi akcije iz naslova teme...zna li netko rješenje ovoga (na prošlogodišnjoj temi isto nije bilo ponuđenog rješenja)? Ja imam Microsoft Edge i na laptopu mi uvijek sve radi normalno, mobitel koristim jedino za brzinsko odgovaranje na poruke :)
2023 05 22
Daj više srediti tu stranicu,ništa ne štima
2023 05 25
Poštovani, ima li kakvih vijesti oko stanja stranice jer osim što se ne može pregledati ništa osim prve stranice, staviti ili obrisati omiljene ne može se niti kontaktirati jer dugme želim to ne reagira?
2023 05 25
Naravno da ne funkcionira. 🥰
2023 05 25
https://mojekrpice.hr/admin2nd-169608
2023 05 26
Proradila mi stranica u Google Chromu! Bit će da je nešto popravljeno...
2023 05 29