Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Bez veze dani Podatci

Pozdrav! Nova sam na krpicama pa se još nisam u potpunosti upoznala sa svime no jedna žena me tražila podatke oko jedne haljine sa profila i sve super sve pet dala je i ona svoje za tisak, no nakon par dana rekla je da ima problema sa uplatom. Rekla sam joj da ju mogu pričekati i pričekala sam ju koja 3,4 dana tako nešto. Na kraju je odustala od haljine jer nije mogla uplatiti. Gledala sam baš sad slučajno njen profil 4 dana nakon toga i vidim kako na povratnim informacijama ostali ostavljaju Recenziju da je brzo uplatila i da je sve brzo prošlo prije 2 dana. Ne znam kako da reagiram 🫤
2023 06 09
Zalete se s trazenjem podataka,pa ne znaju kako bi se izvukli kasnije Pa lazu da ne mogu uplatit,pa imaju smrtni slucaj,pa kao zaborave Meni se jedna javila,uzima,ok,pa de slikaj,de mjeri dodatno ,pa ovo pa ono Uplacuje sutra,sutradan se javlja,dobila je opomene za neplacene racune,pa ne moze kupit Iznos kupnje je bio 4 eura Za uzimanje podataka imate pravo ostaviti neutralnu,ne mozete negativnu,jer do suradnje nije doslo Ja ovoj nisam nista ostavila,samo sam zapamtila profil,da znam s kim ne trebam surađivati
2023 06 09
Porazavajuce iskustvo na ovim stranicama sa korisnicom @cocoshop https://mojekrpice.hr/cocoshop-202598. ostavila san neutralnu ali ne sican se da sam ikad naisla na goru osobu opcenito. Katastrofa, izvozala me ka niko. Uzas!
2023 07 11