Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ASOS povrat

Pozdrav, Upravo sam dobila Asos povrat umanjen za iznos postarine. Ovo je nesto novo? 🙆 Postoje li iznimke.. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/184a0d6ce9b42ae41c184a92731f5066.jpg)
2023 06 14
Da...povrati na Asosu više nisu besplatni Nova politika firme
2023 06 14
Da, nedavno su uveli, očito im se ne isplati da ljudi naručuju i vraćaju nemilice, sad će ipak dvaput razmislit prije naručivanja. A realno nije velika naknada, ja bih radije to platila nego si ostavljala stvari koje mi ne pašu pa ih pokušavala prodati dalje i čekala mjesecima da uspijem 😅 Iznimke su kad se vraća nešto što je oštećeno ili je krivo došlo, to je onda njihova greška i ne oduzima se kupcu ništa za taj povrat, naravno :)
2023 06 15
Da, to je novost i ne zamjeram im baš zbog toga što neki valjda nemaju pametnijeg posla nego naručivati, slikati se za Instagram pa vraćati. S obzirom da nije velika naknada možda im se i to isplati plaćati,ali barem Asos dobije neki novac za to. Žao mi je samo da se ne može zamijeniti kad ti broj ne odgovara kako je meni sad bio slučaj
2023 06 15
> Ivaaaaa: > Da, to je novost i ne zamjeram im baš zbog toga što neki valjda nemaju pametnijeg posla nego naručivati, slikati se za Instagram pa vraćati. S obzirom da nije velika naknada možda im se i to isplati plaćati,ali barem Asos dobije neki novac za to. > Žao mi je samo da se ne može zamijeniti kad ti broj ne odgovara kako je meni sad bio slučaj To je istina, dosta po Instagramu i kojekakvi youtuberi naručuju pa isprobavaju i onda vraćaju stvari. I drugi se manje poznati povode time. To je postalo izgleda normalno. Jer su svi dosad naručivali i bili sigurni da mogu besplatno vratiti ako im ne paše. A svaka tvrtka želi što manje gubitaka. Po meni je ovo ok što su uveli. Barem ćemo nekako sad biti sigurniji da je manja mogućnost da smo kod naručivanja dobili proizvod kojeg je netko prethodno isprobavao pa vratio.
2023 06 16
Povećali su i iznos za besplatnu poštarinu koji je malo teže dostići, i počeli naplaćivati povrat. Mene je to recimo odvratilo od kupnje na njihovoj stranici skoro u potpunosti jer ako mi nešto ne odgovara plaćam poštarinu za dostavu i povrat što ispadne zajedno oko 50kn koje sam praktički bacila (sorry još sam na kunama). A prije bi ubacila koji artikl više da dođem do besplatne poštarine i nemali broj puta sve ostavila. Ali vjerojatno se njima više ovako isplati jer očito ima ljudi koji su to iskorištavali. Meni je žao jer mi je ASOS super, a teško mi je baš na blef uzimati. Da je ostalo samo na plaćanju dostave ne bih se uopće mislila da i dalje naručujem...
2023 06 17
> iva988: > Povećali su i iznos za besplatnu poštarinu koji je malo teže dostići, i počeli naplaćivati povrat. Mene je to recimo odvratilo od kupnje na njihovoj stranici skoro u potpunosti jer ako mi nešto ne odgovara plaćam poštarinu za dostavu i povrat što ispadne zajedno oko 50kn koje sam praktički bacila (sorry još sam na kunama). A prije bi ubacila koji artikl više da dođem do besplatne poštarine i nemali broj puta sve ostavila. Ali vjerojatno se njima više ovako isplati jer očito ima ljudi koji su to iskorištavali. Meni je žao jer mi je ASOS super, a teško mi je baš na blef uzimati. Da je ostalo samo na plaćanju dostave ne bih se uopće mislila da i dalje naručujem... Onda se isplati više toga naručiti pa da bude besplatna dostava i onda platite samo povrat ta tri eura i dobro :)
2023 06 18
> Nasura: > > iva988: > > Povećali su i iznos za besplatnu poštarinu koji je malo teže dostići, i počeli naplaćivati povrat. Mene je to recimo odvratilo od kupnje na njihovoj stranici skoro u potpunosti jer ako mi nešto ne odgovara plaćam poštarinu za dostavu i povrat što ispadne zajedno oko 50kn koje sam praktički bacila (sorry još sam na kunama). A prije bi ubacila koji artikl više da dođem do besplatne poštarine i nemali broj puta sve ostavila. Ali vjerojatno se njima više ovako isplati jer očito ima ljudi koji su to iskorištavali. Meni je žao jer mi je ASOS super, a teško mi je baš na blef uzimati. Da je ostalo samo na plaćanju dostave ne bih se uopće mislila da i dalje naručujem... > Onda se isplati više toga naručiti pa da bude besplatna dostava i onda platite samo povrat ta tri eura i dobro :) Besplatna poštarina je mislim tek na iznos od cca 1000kn :'(
2023 06 19