Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

MIGRENA I TRUDNOCA

Patim od migrene dobrih 16 godina i sad sam po prvi puta trudna i naravno migrene su mi jace nego ikad. Paracetamol nista ne pomaze. Mir i tisina takoder. Kako ste lijecile migrene? Molim savjete, iskustva, utjehe.. 😅
2023 07 12
Nisam imala problema sa time , ali pošto sam veliki hipohondar i odmah panika čim malo zaboli glava.. legnem se u mračnu prozračnu prostoriju uzmem tigrovu mast i masiram sljepoočnice. I prođe. Čudo:D Probajte pogledati masaže na yt. Za glavobolju.. Sve će biti uredu draga , normalno je da nekad nešto i boli. Proći će i taj period . Pusa tebi i bebi <3
2023 07 12
Prije trudnoće sam patila od migrena i u prvoj trudnoći su naravno bile prisutne pogotovo u prvom tromjesječju. Jedino što sam mogla je bilo ležati u mračnoj prostoriji, namazati čelo s tigrovom masti i stavljati na čelo i stražnji dio vrata i potiljak hladne obloge. Ležala sam i trpila...ponekad po cijeli dan. Migrene su čudesno nestale kad je prošlo prvo tromjesječje i nakon te trudnoće su se osjetno smanjile, usudila bi se reći nestale. I dalje me zna zaboljeti glava, ali daleko je to od pravih migrena. Inače, kao mlada djevojka sam nekoliko puta zbog migrena i završila na hitnoj i tada mi je jedan doktor rekao da je velika šansa da nestanu nakon trudnoće :)
2023 07 14
I ja imam migrene od rođenja,znači već 40 godina, do 2015 sam pila voltaren,cafetin ...Ali migrene su postale sve jače, povraćanje, trnci u rukama, odlasci na hitnu i konačno sam otišla na pregled neurologa i dobila Zomig-bez njih više ne idem nigdje, spasile me, ne znam kako bih bez njih i ne želim nikoga povrijediti, ali reći 'proći će" može samo netko tko nikada nije imao migrenu, migrena nije glavobolja koja možda prođe sama od sebe. Obavezni odite na pregled.Sretno :")
2023 08 20