Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Facebook grupe

Pozz, moze mi odgovoriti netko tko zna🙊 Nemam fejs vec dugo godina, jednostavno sam prestala koristiti ga 🤷🏻‍♀️ Kako ide prodaja na fejsu/ marketplace/ grupe prodajem- kupujem i slicno Ako tamo prodaja ide bolje neg na krpicama, napravila bih profil ponovno, ako nista zbog razmjene knjiga 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
2023 08 14
Pozdrav Sve je to relativno,ovisi hoće li Vaš oglas vidjeti potencijalni kupac i kad.Možete oglasiti na marketplace,Crvena kraljica,Daj babi kunu,Zara baby store,Sve do 1.5 EUR,Ne kupuj pokloni razmijeni udomi,Mojekrpice i moj ormar. U zadnje vrijeme su popularne live prodaje.A što se tiče knjiga,možete probati na njuškalu ili aukcije hr.
2023 08 14
Ja sam na grupama za zamjenu, ide dobro, skoro sve ode. A sad prodaja, ovisi jel imate što se traži. Ja sam sad 2 fredova koluta za bebe za more prodala u 2 dana, da idem prodavat čizme za kišu, ne bi još 3 miseca otišle.
2023 08 15
Najbolje mi ide u grupi Ne kupuj, pokloni, razmjeni, udomi, skoro sve ode.... u grupi po 1.5euro i euro i pol sitno nesto slabije
2023 08 22
> VeraM36: > Ja sam na grupama za zamjenu, ide dobro, skoro sve ode. A sad prodaja, ovisi jel imate što se traži. Ja sam sad 2 fredova koluta za bebe za more prodala u 2 dana, da idem prodavat čizme za kišu, ne bi još 3 miseca otišle. Koja grupa za zamjenu konkretno?
2023 08 28
> HelenaSomodi: > > VeraM36: > > Ja sam na grupama za zamjenu, ide dobro, skoro sve ode. A sad prodaja, ovisi jel imate što se traži. Ja sam sad 2 fredova koluta za bebe za more prodala u 2 dana, da idem prodavat čizme za kišu, ne bi još 3 miseca otišle. > Koja grupa za zamjenu konkretno Grupa se zove Ne kupuj, pokloni, razmijeni, udomi
2023 08 29