Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Vestiaire prodaja

Pozdrav Da li itko prodaje na Vestiaire stranici svoje artikle i kako ide postupak? Hvala lp
2023 08 19
Registriras se oglasis artikal, imas vodic kako poslikat, redosljed slika samo pratis upute i jednostavno je . Vestiaire ti predlozi cijenu, s obzirom na ostale artikle i stanje trenutnih oglasa prvi put provizija je nesto malo 10% posli moze doci i do 30% Ne moras prihvatit njihov prijedlog za cijenu, zainteresirani kupci mogu ti poslat ponudu sa nizom cijenom. Kada dobijes takvu ponudu, ne trebas uopce komunicirat s kupcem, drzis svoju cijenu, ponude za manju cijenu odbijas ako zelis ili jednostavno ne odgovoris na ponudu, ponuda vrijedi 48 sati. Desi se da netko ima neki upit u vezi artikla, privatno ili ispod oglasa, odgovoris. Kada netko kupi tvoj artikal, imas 7 dana za poslat artikal, isprintas formu i zoves kurirsku sluzbu DHL/UPS da oni dodu pokupit ili ako ti je zgodno ti drop off, Postarina je 15eura za EU to placa kupac, ti kao prodavac samo nazoves kurirsku sluzbu, ako ne mozes\zelis printat oni dodu po artikal sa ambalazom i isprintanom formom. Novac dobijes nekih 5-10 dana nakon sta je atrikal stigao kod kupca. Visoka provizija je, ali ako se zelis rijesit dizajnerskih stvari to je odlicna stranica, a i nema prevare i jamci autenticnost. Ako imas ikakve sumnje da artikal nije originalan, kontaktiras korisnicku sluzbu, posaljes nazad artikal, oni ce ga pregledat, onda ako oni ustanove da je autentican opet imas opciju da ti ga opet kupis a i ne moras.Ako artikal nije autentican unistava se i seller se blokira. Jednom sam kupila naocale koje su bile oglasene 'nove' nenosene sa etiketom. Naocale su imale tragove koristenja Kontaktirala san customer service u aplikaciji , odmah su mi poslai povratnu formu za slanje sutra dan kurirska sluzba dosla po naocale, cin su naocale stigle u Vestiaire Hub, dobila san novac na natrag na svoj racun . Prodavac koji oglasavala lazno stanje artikla bude kaznjen.
2023 08 20
> anysplit: > Registriras se > oglasis artikal, imas vodic kako poslikat, redosljed slika samo pratis upute i jednostavno je . > Vestiaire ti predlozi cijenu, s obzirom na ostale artikle i stanje trenutnih oglasa prvi put provizija je nesto malo 10% posli moze doci i do 30% > Ne moras prihvatit njihov prijedlog za cijenu, zainteresirani kupci mogu ti poslat ponudu sa nizom cijenom. > Kada dobijes takvu ponudu, ne trebas uopce komunicirat s kupcem, drzis svoju cijenu, ponude za manju cijenu odbijas ako zelis ili jednostavno ne odgovoris na ponudu, ponuda vrijedi 48 sati. > Desi se da netko ima neki upit u vezi artikla, privatno ili ispod oglasa, odgovoris. > Kada netko kupi tvoj artikal, imas 7 dana za poslat artikal, isprintas formu i zoves kurirsku sluzbu DHL/UPS da oni dodu pokupit ili ako ti je zgodno ti drop off, Postarina je 15eura za EU to placa kupac, ti kao prodavac samo nazoves kurirsku sluzbu, ako ne mozes\zelis printat oni dodu po artikal sa ambalazom i isprintanom formom. > Novac dobijes nekih 5-10 dana nakon sta je atrikal stigao kod kupca. > Visoka provizija je, ali ako se zelis rijesit dizajnerskih stvari to je odlicna stranica, a i nema prevare i jamci autenticnost. > Ako imas ikakve sumnje da artikal nije originalan, kontaktiras korisnicku sluzbu, posaljes nazad artikal, oni ce ga pregledat, onda ako oni ustanove da je autentican opet imas opciju da ti ga opet kupis a i ne moras.Ako artikal nije autentican unistava se i seller se blokira. > Jednom sam kupila naocale koje su bile oglasene 'nove' nenosene sa etiketom. Naocale su imale tragove koristenja > Kontaktirala san customer service u aplikaciji , odmah su mi poslai povratnu formu za slanje > sutra dan kurirska sluzba dosla po naocale, cin su naocale stigle u Vestiaire Hub, dobila san novac na natrag na svoj racun . > Prodavac koji oglasavala lazno stanje artikla bude kaznjen. Hvala puno
2023 08 22
Imam ja, ali ne oglasavam nesto puno stvari tamo i nisam nikad nista prodala. Jako im je visoka provizija tako da se neke high street marke tipa H&M i Zara ne isplati prodavati tamo. O nekim no name stvarima da ne govorim. Jedino je dobra za dizajnerske stvari od par stotina eura i vise jer kao sto je anysplit napisala jamce autenticnost i garantiraju da je artikal originalan pa je takvu stvar lakse prodati tamo nego na Krpicama. Inace imaju aplikaciju i nije prekomplicirana.
2023 08 22