Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Kako potaknuti prodaju

Pozdrav, Nova sam na krpicama sto se tice prodaje i prije nekih 4 dana objavila sam neke stvari za prodaju no imala sam samo jednu prodaju pa me zanima kako Bih mogla “unaprijediti” svoj profil. Ako mozda imate neke korisne savjete. Poz :)
2023 08 29
Pozdrav Treba puni strpljenja.I ovisi što prodajete.Ako imate popularniji artikl,prodat ćete brže. Na facebooku,u raznim grupama,prodaja ide puno brže
2023 08 29
Ima nas puno ovdje. Nema neke preporuke. Nekad spustim cijenu, pa opet ne ide. Plaćam svaki mjesec uslugu VIP članstva. Potencijalnim kupcima je ljepše i preglednije kad nešto traže. Lijepo je organizirano. Uvijek se nešto proda. Ali to ide polako. Ja sam na krpicama 10 godina. Eto, želim vam puno uspjeha u prodaji. Neznam jesam li pomogla. 🌹❤️
2023 08 29
> micick: > Pozdrav > Treba puni strpljenja.I ovisi što prodajete.Ako imate popularniji artikl,prodat ćete brže. > Na facebooku,u raznim grupama,prodaja ide puno brže Ja sam pokušala na faceu na krpicama. Ništa nisam uspjela.
2023 08 29
Prije svega, dobrodošla 🙃 🌼 Mislim da ide ona strpljen-spašen. Nekad prodaja cvjeta kada se najmanje nadam, čak i bez da se guram igdje i bez da objavljujem nove artikle. A ponekad se baš trudim bez nekog učinka. Recimo, u zadnje vrijeme imam i sniženja i aukcije na forumu i poklanjam puno artikala koji su mi nekad bili za prodaju, samo kako bih privukla pažnju, ali kada ne ide, onda ne ide. Trenutno čak nemam puno upita niti za zamjenu. A vidim i da novi artikli nemaju puno pregleda pa se tješim da se ekipa niti ne prijavljuje na krpice 😄 I čini mi se da je do toga sto su cure još na godišnjem ili su se vratile sa godišnjeg pa su zatrpane poslom, a svakako imaju osjećaj da su previše potrošile na ljetovanju. Ili tko će ga znati. U dućanima su sezonska sniženja, to isto možda može biti razlog. Mislim da je najbolje što možeš učiniti: 1. Fotkati odjeću s puno pažnje, na dobrom osvjetljenju i opisati ga u detalje, onako kako bi sama voljela vidjeti artikl prije kupnje. 2. Pričekati da netko vidi potencijal u tome. Možda ne škodi objavljivati postepeno, tipa svaki dan po jedan-dva artikla, da češće budeš među novim artiklima, a ne da jedan dan zatrpaš stranicu. Postoje i opcije kupovanja članstva pa da promoviraš svoje artikle na vrhu stranice. Eto, to je sve čega sam se sada uspjela sjetiti, ali i sama ćeš s vremenom shvatiti kako diše stranica. Mislim da je samo bitno što prije shvatiti da se na ovoj stranici nitko nije obogatio niti neće, ali s druge strane stvarno je odlična za povremeno rješavanje viškova iz ormara, recikliranje starog i udisanje novog života u odjeću koja nekome ne odgovara. Meni su osobno zamjene jako dobra stvar, imala sam predivnih iskustava na ovoj stranici, gdje i jedna i druga strana dobiju više nego što su očekivale 🥰 Pomalo i sretno s prodajom! 🍀
2023 08 29
Joj super hvala vam, utjesile ste me:) mislila sam da to ide brze, ali istina, trebam naučiti jos kako diše stranica. Bas ste drage, hvalaa <3
2023 08 29
Nemate pojma tko će biti zainteresiran za vaše artikle, hoće li mu se svidjeti cijena, hoće li se odlučiti na kupnju ili će produžiti dalje. Prodala sam artikle za koje nisam nikad mislila da će ikada biti prodani. Neki artikli u prodaji stoje više godina, ali možda ih netko uoči. Nešto se proda odmah isti dan, teško je reći, puno je različitih ukusa, stilova, korisnica i artikala..
2023 08 30
I ja sam relativno nova, ali sam primjetila da zadnjih par stvarcica koje sam stavila i ima jako malo pregleda. Ja se barem tjesim tako da ljudi nisu trenutno bas ovdje😅 Nije meni nuzno do zarade, vec mi stvarno jedan kutak sobe zauzimaju stvari koje ne nosim..
2023 08 30
> Vikili: > > micick: > > Pozdrav > > Treba puni strpljenja.I ovisi što prodajete.Ako imate popularniji artikl,prodat ćete brže. > > Na facebooku,u raznim grupama,prodaja ide puno brže > Ja sam pokušala na faceu na krpicama. Ništa nisam uspjela. Ima grupa Ne kupuj, pokloni, razmijeni-tamo sam dosta toga i zamijenila. Ili razne aukcijske.Ne treba biti baš grupa od mojih krpica
2023 08 30
> marlenamarlena: > Prije svega, dobrodošla 🙃 🌼 > Mislim da ide ona strpljen-spašen. Nekad prodaja cvjeta kada se najmanje nadam, čak i bez da se guram igdje i bez da objavljujem nove artikle. A ponekad se baš trudim bez nekog učinka. Recimo, u zadnje vrijeme imam i sniženja i aukcije na forumu i poklanjam puno artikala koji su mi nekad bili za prodaju, samo kako bih privukla pažnju, ali kada ne ide, onda ne ide. Trenutno čak nemam puno upita niti za zamjenu. A vidim i da novi artikli nemaju puno pregleda pa se tješim da se ekipa niti ne prijavljuje na krpice 😄 > I čini mi se da je do toga sto su cure još na godišnjem ili su se vratile sa godišnjeg pa su zatrpane poslom, a svakako imaju osjećaj da su previše potrošile na ljetovanju. Ili tko će ga znati. U dućanima su sezonska sniženja, to isto možda može biti razlog. > Mislim da je najbolje što možeš učiniti: > 1. Fotkati odjeću s puno pažnje, na dobrom osvjetljenju i opisati ga u detalje, onako kako bi sama voljela vidjeti artikl prije kupnje. > 2. Pričekati da netko vidi potencijal u tome. > Možda ne škodi objavljivati postepeno, tipa svaki dan po jedan-dva artikla, da češće budeš među novim artiklima, a ne da jedan dan zatrpaš stranicu. > Postoje i opcije kupovanja članstva pa da promoviraš svoje artikle na vrhu stranice. > Eto, to je sve čega sam se sada uspjela sjetiti, ali i sama ćeš s vremenom shvatiti kako diše stranica. Mislim da je samo bitno što prije shvatiti da se na ovoj stranici nitko nije obogatio niti neće, ali s druge strane stvarno je odlična za povremeno rješavanje viškova iz ormara, recikliranje starog i udisanje novog života u odjeću koja nekome ne odgovara. > Meni su osobno zamjene jako dobra stvar, imala sam predivnih iskustava na ovoj stranici, gdje i jedna i druga strana dobiju više nego što su očekivale 🥰 > Pomalo i sretno s prodajom! 🍀 👍
2023 08 30
> KlaraCipric2003: > Joj super hvala vam, utjesile ste me:) mislila sam da to ide brze, ali istina, trebam naučiti jos kako diše stranica. Bas ste drage, hvalaa <3 A ne, ne ide brzo. 🙋‍♀️😪
2023 08 30
Poslije dugogodišnje pauze sam se vratila na Krpice prije par mjeseci i do sada 0 bodova. Na FB marketplace i po grupama sam znala prodati nešto, što ne prodam poklonim i to je to :)
2023 09 13
Vise kupujete pa ce biti vise prodaje na stranici
2023 09 23
Pa je, kupovala bi da mi nisu prepuni ormari i da ne živim u stanu od 38 m2 8-) Ormar dijelim sa mužem, da vidite kak je malen, mislim da bi se 90 % vas onesvjestilo ,:)
2023 09 25