Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Neznam se obuci

> vintage.red.cat: > Po mom profilu možete predpostaviti što ja nosim :) Kako sam preseljenjem u Pulu u potpunosti promjenila stil ali ne i vrstu odjeće evo savjet. Kupovina u dućanima je promašaj, osim ako nemate brdo novaca pa si možete priuštiti vrhunski dizajn. Zato ja nosim stvari proizvedene u tvornicama bivše Juge.Kvalitetna Arena haljina i slično, kombiniram sa Startas tenisicama. Cilj je imati kvalitetnu odjeću, a ne stvari koje izdrže jednu sezonu. Pratim i novi hrvatski dizajn. > Ono što trebate je pogledati koji Vam krojevi dobro stoje, zatim koji stil, elegancija ili otkačeno i polako krenuti skupljati. > Glavno da se osjećate "svoji" jer tako ćete sa veseljem stvarati novi stil. > Sretno 😀 Baš tako, odjeća za jednu sezonu je potpuni promašaj, potpuno neisplativa. Kakve komade hrvatskog dizajna? Gdje god nešto ugledam, ništa mi nije za svaki dan, ne trebam svečane stvari, haljine, sakoe, elegantne hlače, to ništa jer to niti nosim niti imam gdje, već svakodnevne stvari, ležerne, udobne, funkcionalne koje se mogu kombinirati na razne načine
2023 09 02
Znači prvo kroj :) od otvora na vratu. To je okvir Vašem licu. Onda da li strukirano ili ne, onda dužina, koja laska Vašim nogama. Onda boja, neke boje nas postaraju u nekima živnemo. Zaboravite što je moderno. Ne stvarate ormar za jednu sezonu. I obavezno kvaliteta, kvaliteta i kvaliteta :) Ne gledajte fotke po časopisima pravac dućan ali ne nositi novčanik :))))) Isprobajte stvari i gledajte se. Fotkajte ono u čemu dobro izgledate. Kad ulovite krojeve koji Vam laskaju u lov ovdje ili na buvljak. Samo sad gledajte proizvođača i sastav tkanine :) Zara i ostale komade brze mode su za klinke koje ne znaju bolje, a Vi ste sad žena i sigurna sam da znate bolje :) Nadam se da sam Vam bar malo pomogla. <3
2023 09 02
> sanjaurban: > > vintage.red.cat: > > Po mom profilu možete predpostaviti što ja nosim :) Kako sam preseljenjem u Pulu u potpunosti promjenila stil ali ne i vrstu odjeće evo savjet. Kupovina u dućanima je promašaj, osim ako nemate brdo novaca pa si možete priuštiti vrhunski dizajn. Zato ja nosim stvari proizvedene u tvornicama bivše Juge.Kvalitetna Arena haljina i slično, kombiniram sa Startas tenisicama. Cilj je imati kvalitetnu odjeću, a ne stvari koje izdrže jednu sezonu. Pratim i novi hrvatski dizajn. > > Ono što trebate je pogledati koji Vam krojevi dobro stoje, zatim koji stil, elegancija ili otkačeno i polako krenuti skupljati. > > Glavno da se osjećate "svoji" jer tako ćete sa veseljem stvarati novi stil. > > Sretno 😀 > Baš tako, odjeća za jednu sezonu je potpuni promašaj, potpuno neisplativa. Kakve komade hrvatskog dizajna? Gdje god nešto ugledam, ništa mi nije za svaki dan, ne trebam svečane stvari, haljine, sakoe, elegantne hlače, to ništa jer to niti nosim niti imam gdje, već svakodnevne stvari, ležerne, udobne, funkcionalne koje se mogu kombinirati na razne načine Sanja, npr. AK ( Ana Kraš) za sva dan. Koristi jako dobre matrijale i kako sam ja šlampava :) njene haljinice su mi super. Preperem za tren.
2023 09 02
Pa, neke fensi kvalitetne tenke, gant, pinko, ja sam za sto manje razvikane firme, jer bude tu lažnjaka. Kužim da si nosila tajice i bomber jakne, sad se tesko prešaltat na neš drugo. Ja bih tajice i skinny trapke totalno izbacila jer se meni osobno to ne sviđa, ne sviđa mi se kako stoji i mislim da je tesko odabrat obuću za to. Na krpicama imaš krasnih komada, al neznam koji broj nosiš. Trapke nek budu slim fit ili boyfriend,imas replay marty model,meni su tak dobre da imam dva para, i na krpicama ih ima, meni su fenimenalne, idu mi na tshirt i na košulju, one ne zahtjevaju neko posebno kombiniranje i na njih sve ide, nogavice su kraće tak da to super ide na sve. Samo hrabro, možda češ malo griješit u početku, pa probas prodat dalje. Samo je bitno maknut se od tih jeftilena koji se skuoljaju u ormaru.
2023 09 03
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/60ce56b7bd61bf65be6fdc51570af169.jpg) Evo ti ih i tene i majica, meni je to super, meni...
2023 09 03
Hvala na savjetima! Isprobat cu taj kroj slim fit traperica, danas sam opet slagala ormar i nasla jos gomilu Disney majica 😑 Znaci nemam bas nista za obuc a da nije sportski i za djecu, jedino modni dodatci i torbice lice na nesto. Imam jos nekoliko tih uskih traperica aka jeggings Zarinih u svim bojama, ali nekako mi djeluju jeftino na meni. Zbilja neznam, ceka me dalek put. Prestravljena sam sta krecem od nule, sve sta nalazim po ormaru je sve veci i veci fail. Morala bi nabaviti i neke cizmice, kakve idu uz te slim traperice? Dali mozda gore kakvu kosulju onako u v? Ili mozda kakav đempercic po zimi? Samo da nije sportski opet I samo da ponovo ne nakupujem katastrofe 😂😂
2023 09 03
Istražite si malo pojam capsule wardrobe na youtube-u...
2023 09 03
> ValerijaDM: > Istražite si malo pojam capsule wardrobe na youtube-u... Gledala sam ali vecina toga meni ne odgovara, previse mi je ili svecano ili uredski ili dugacko do poda. Nisam nasla niti jedan capsule da mi je koliko toliko ok gledala sam na Pinteresu pogledat cu i na yt Ono sta oni promoviraju meni zbog visine bude uzas
2023 09 03
Onda ovo možda - fashion/clothing for small height/short girl/petites i varijacije?
2023 09 03
Gledala sam malo te videe o minimalizmu u ormaru, 33 komada odjeće...... jao, ja bih bila jako nervozna s tim, stalno bi pola toga bilo na pranju, kad zbrojim svoje traperice i samo majice bez rukava već sam na brojci 40, dakle već sam premašila tu brojku, a gdje je sve ostalo... jakna za posao, pa za sport, pa za selo.....imam samo ljetne garderobe koja nije za posao- 30 komada. Kod ovih djevojaka iz otvorenih videa prevladavaju 3-4 boje i sve je nekako dosadnjikavo u finalu i dobro kažete, za ured. Mislim ok je to, ali ne može mi to biti sve. Prije par godina zanimljive su mi bile Kiki i Una, djevojke žive u Srbiji i imaju svoj kanal, jako su simpatične, ali se sjećam da sam kod njih vidjela jako dobra modna pravila, principe u odijevanju, sklad svega...što kupiti, što gdje odjenuti, kako složiti boje.....nisam ih dugo gledala, u međuvremenu su završile faks i zaposlile se, to im je bio hobi, da ok je naći neke videe pa možda pokupiti neke savjete...od nekoga tko je vaše građe otprilike...
2023 09 03
Mislim da sam i ja bila u tridesetima kad sam bila zbunjena sa odijevanjem😂😂😂Ja nebih isla na preelegantne pokušaje, ko će to nakupovat? Torba-jedna ali vrijedna! Čizmice, do gležnja, onak šire sare, u tom noga super zgleda, na kraće trapke, jer duge trapke skrivaju obuću, one su meni samo za štikle, mogu bit džombaste, ne nužno na peticu, ak gore imaš košulju il dobru jaknu, ja nisam za te džempere jer i to je neki trendy shit, nego majice.znači, nemora sve sto obučeš biti nužno elegantno, kombiniraš... Ma, polako, ja sam ovdje u dvije godine napunila ormar sa super stvarima, 10 pari nove obuće, ne jeftine, kaputi, majica i košulja ko u priči. Samo pažljivo biraj i naravno, traži mjere. Ja se nisam u životu tolko nakupovala kao ovdje.
2023 09 04
Kak se svi raspričamo kad je neka ugodna tema, ha?! ☺️☺️👍👍
2023 09 04
Koje cizmice idu na slim fit traperice a da ih nemoram nositi na hlace vec ispod hlaca? Cini mi se samo one kao carapa, jel sve druge ankle ne stanu ispod jel su ipak nogavice uze.
2023 09 05
Ne, nisu ti to skroz uske nogavice, one su onak loosse, nisu kao skinny, i kraće ili podfrknute da se vidi malo noge između gležnjače i hlača, isto tak i s tenama, mora se malo noge vidjet😁
2023 09 05
Evo ovak😂😂😂😂, šalim se ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1e5d2523d1eb8e941b3aeb271d52bc5e.jpg) Ovak nekak, nisam bolju sliku našla... ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/aa4a91e578a23c4dc44220871582fab1.jpg)
2023 09 05