Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Neznam se obuci

Malo kasnim na temu, ali evo i mojih par ideja, možda pomognu: Kraći strukirani kožnjak - ako nemaš značajniji šlauf oko struka, mislim da ne možeš pogriješiti s tim. Traperice srednje visokog struka (mid rise) i slim (uz nogu, ali nije uzak kao skinny) ili straight nogavica - koji god ti bolje stoji na građu i vrstu cipela koje nosiš. To je par klasičnih, nebabastih komada koji se mogu svakojako kombinirati. I probaj uguglati Rachel Bilson style, ona je visoka metar pedeset i nešto, možda ti se svidi nešto od njezinih street style kombinacija.
2023 10 25
Suosjecam potpuno ☺️ sa svojih 41 i dalje sam u vrnoj haljini, crnim carapama, cizmama i crna jakna/kozna ili perjana. Vec 25godina tako. Ili sportska majica tajice i tene. Sve crno. Nije tolijo problem u boji ali mozda bi htjela probati hlace, traperice.. ne znam ni kakve ni gdje kupiti, nisam ih imala od osnovne skole. Inace sam 168/55. Vidim npr kako su neke druge obucene i meni je to super, pa zamislim sebe u tome i boze sacuvaj.. nisam jednom pokusala staviti nesto drugo i onda se vratila kuci se presvuci u uobicajeni. Eto, nista pametnog od mene vec samo da znas da nisi sama ☺️
2023 11 07
1 2 3 4